در جام جهانی روسیه ایمن باشید و با یک VPN در ارتباط باشید

دلایل نیاز به یک VPN در روسیه

بزرگترین رقابت جهان در حال آغاز است و به مدت یک ماه ، هواداران سخت و بی خطر به طور یکسان ، روسیه را برای غواصی فوتبال که به عنوان جام جهانی 2018 شناخته می شود ، به چشم خود خواهند انداخت..

بسیاری از ما بازی ها را در خانه تماشا خواهیم کرد ، اما پیش بینی می شود یک میلیون هوادار برای تماشای این برنامه به صورت زنده و در روسیه به روسیه فرود بیایند..

اگر شما یکی از افراد خوش شانسی هستید که می توانید آهنگ قو مسی و رونالدو را در صحنه بین المللی ببینید ، من واقعاً حسود هستم! مطمئناً وقت خارق العاده ای خواهید داشت.

اما در حالی که امنیت در سراسر جام جهانی حائز اهمیت است ، و احتمالاً پوتین به بهترین رفتار خود با تماشای جهان عمل می کند ، هنوز هم باید ارزش مقدمات سفر را برای اطمینان از امنیت در روسیه بدست آورید.

ExpressVPN لیستی از نکاتی را برای حفظ امنیت و ارتباط شما در روسیه در جام جهانی در کنار هم قرار داده است.

1. با VPN در خانه در تماس باشید

تعجب! شرکت VPN VPN را توصیه می کند.

اما با تمام وجود ، روسیه به دلیل سیاست سختگیرانه اینترنت خود شناخته شده است و یک VPN به شما کمک می کند تا در خانه با شما در تماس باشید.

یک VPN برای اطمینان از دسترسی شما به ایمیل ، فیس بوک ، توییتر و غیره ضروری است ، به منظور اینکه بتوانید مردمی را در خانه در سفر خود به روز نگه دارید..

ExpressVPN VPN مناسب برای بازدید کنندگان جام جهانی است. شما می توانید آن را در هر یک از دستگاه های خود نصب و استفاده کنید ، و با داشتن سرور در بیش از 90 کشور و 99.9٪ به وقت ، می توانید نگران چیزهای مهمتر باشید – مانند اینکه چگونه مسی این کار را انجام داد؟?

2. برای تأمین امنیت داده های خود در روسیه ، یک VPN بدست آورید

اما این فقط دسترسی به اینترنت نیست که یک VPN را در روسیه ضروری می کند. از همه مهمتر ، بررسی لابراتوارهای کسپرسکی از نقاط مهم Wi-Fi عمومی در 11 شهر میزبان برای جام جهانی (سارانسک ، سامارا ، نیژنی نوگورود ، کازان ، ولگوگراد ، مسکو ، اکاترینبورگ ، سوچی ، روستوف ، کالینینگراد و سن پترزبورگ) انجام شد. تعجب های ناگوار.

آزمایشگاه های کسپرسکی به 32000 اتصال Wi-Fi عمومی در روسیه متصل شدند و دریافتند که حداقل 22.4٪ و احتمالاً به اندازه 35.9٪ از Wi-Fi روسی به هیچ وجه محافظت نمی کنند..

این داده های بسیار ناامن که در اطراف آن پرواز می کنند غاز طلایی مهاجم است. به طور طبیعی ، ExpressVPN می تواند به شما در حفظ امنیت داده های خوشمزه تخم مرغ ها کمک کند.

3. با تمام مسابقات جام جهانی در روسیه به روز باشید

در حالی که این یک رویا به حقیقت پیوسته است که از جام جهانی دیدن کنید ، شما به آخرین بازی ها ، آمارها و نمرات در دسترس طرفداران صندلی در خانه دسترسی نخواهید داشت.

یعنی ، مگر اینکه VPN داشته باشید!

از اولین مسابقه پنجشنبه 14 ژوئن ، جایی که روسیه عربستان سعودی را به دست می آورد ، تا فینال 15 ژوئیه در ورزشگاه لژنیکی مسکو ، یک VPN اطمینان خواهد داد که شما یک ضرب و شتم را از دست نخواهید داد.

هیچ کس با اطمینان نمی داند دسترسی به اینترنت محلی روسیه چقدر محدود خواهد بود ، اما راهنمای پخش سریع جام جهانی ExpressVPN به شما کمک می کند تا از هر کجا که باشید در صدر همه آخرین مسابقات جام جهانی باشید.!

4. در حالی که در روسیه هستید ناشناس باشید

کاملاً شناخته شده است که ISP ها و دولت ها از مرور اینترنت شما جاسوسی می کنند.

شاید فکر کنید هیچ کاری برای پنهان کردن در کشور خود ندارید ، اما ارزش دارد که اقدامات بیشتری برای خصوصی ماندن در خارج از کشور انجام دهید. آنچه ممکن است در خانه کاملاً خوب باشد ممکن است در خارج از کشور اخم شود.

منطقی است که آهنگهای خود را بپوشانید و ناشناس شوید.

مزایای پاداش VPN در جام جهانی روسیه

ExpressVPN به هیچ وجه به سخت افزاری احتیاج ندارد ، به غیر از دستگاهی که از قبل در اینترنت گشت و گذار می کنید. این بدان معنی است که نیازی به روتر مسافرتی ندارید و فضای بیشتری برای حمل چمدان و آبجو در فضای مجازی فراهم خواهید کرد.

همچنین ، هنگامی که در دنیای بزرگ و وحشی فوتبال سر و کار ندارید ، پشتیبانی 24 ساعته 7 از ExpressVPN به این معنی است که هرگز بدون اتصال مطمئن گیر نخواهید شد.

یک VPN یک تجربه شخصی جام جهانی را در جیب خود در نظر بگیرید. برای اطمینان از یک اتصال اینترنتی کامل و ایمن ، می توانید در هر زمان به آن ضربه بزنید و در بالای همه آخرین نمرات و نکات برجسته قرار بگیرید.

همچنین این یک راه عالی برای ایمن نگه داشتن داده ها و دور از هرگونه چشم کنجکاو است.

با این حال ، نکته شماره 1 جام جهانی این است که زمان بسیار خوبی را سپری کنیم!

در جام جهانی روسیه ایمن باشید و با یک VPN در ارتباط باشید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.