כלים חשובים לעסקים קטנים

פתיחת עסק יכולה להיות מאמץ קשה ומפחיד, אך עם הלך הרוח הנכון, המוטיבציה והמשאבים, תוכלו לגרום לחברה שלכם לפעול במהירות ובאופן חלק. משלבי התכנון ועד הביצוע, כל שלב דורש ידע וכלים ספציפיים להצלחה. מימון, תקשורת, אירוח אתרים, עזרה שכירה וביטחון הם חמישה מהדברים החשובים ביותר שתוכלו ללמוד עליהם בכדי להפוך את העסק שלכם למוצלח..

ExpressVPN פירק את כל ההיבטים שלהלן.

תכנית עסקית

מימון

עסקים חדשים זקוקים למימון, והמימון בדרך כלל מגיע מאחד משני מקומות: משקיעים או בנקים. באקלים הכלכלי הנוכחי, קשה לרכוש הלוואות עסקיות לא מאובטחות מבנקים, עם חברות סטארט-אפ רבות הפונות למשקיעים בשלב מוקדם ומימון קהל כדי לממן את הפרויקטים שלהם..

כרטיסי אשראי עסקיים הם גם כלי שימושי בשלבים המוקדמים של הקמת חברה, מכיוון שאתה יכול להשתמש במגבלות אשראי גבוהות כדי לממן היבטים שונים של העסק שלך ולפרוע זאת באותה דרך בה היית עושה הלוואה. אתה יכול להשוות בין כרטיסי אשראי שונים, שיעורי הריבית שלהם והטבות כדי למצוא את הטוב ביותר לעסק שלך.

תקשורת

תקשורת עם משקיעים, לקוחות, שותפים, עמיתים לעבודה ועובדים היא קריטית להצלחת החברה שלך. אתה צריך לארגן פגישות עבודה, סיעור מוחות או בסיס מגע עם הרשת שלך, לעדכן את המשקיעים שלך על ההתקדמות שלך וליידע לקוחות פוטנציאליים וקיימים על העסק שלך. שירות דוא”ל, קווי טלפון, מסרונים, מסרים מיידיים, פקס ושירות דואר הם הדרכים העיקריות שאתה יכול לתקשר עם המעגלים שלך.

VoIP, או פרוטוקול Voice over Internet, הוא שירות טלפון מבוסס אינטרנט עם תכונות נוספות, כמו pbx וירטואלי ושירות פקס אינטרנט אופציונלי. זה מחובר דרך קווי אינטרנט מהירים קיימים במחיר של עלות שירות טלפון טיפוסי, ומגיע עם כל ההטבות של שירות טלפון רב קו מורכב (כמו העברה, סיומות, דואר קולי, שיחות ועידה וכו ‘). , ללא העלויות הגבוהות וההגדרה המבלבלת.

אירוח אתרים

בעולם המודרני הטכנולוגי של היום, האינטרנט הוא המקום הראשון שרוב הלקוחות שלך ילכו ללמוד על העסק החדש שלך, בין אם זה מבוסס אינטרנט או לא. חשוב שיהיה אתר שמודיע ללקוחות פוטנציאליים מי אתה ומה אתה עושה. בכדי לבנות אתר נהדר, תזדקק לאירוח אתרים, הזמין מספקים רבים ושונים ברחבי האינטרנט. חלק מהמארחים מציעים הנחות על שמות מתחם, אפשרויות הגדרה פשוטות ובוני אתרים, אירוח בדואר אלקטרוני ואפשרויות מסחר אלקטרוני. הקפד לבצע חיפוש על פי הצרכים הספציפיים שלך.

עזרה בשירות, התמחות או התנדבות

לא משנה כמה עצמותיה חשופות החברה החדשה שלך, רוב הסיכויים שחייך היו פשוטים יותר אם היה לך מישהו שיעזור לך. האצלת מטלות לא רק מרימה חלק מהמשקל מהכתפיים שלך, אלא גם מוסיפה זוג עיניים ופרספקטיבה נוספים בעת קבלת החלטות עסקיות. יש לך אפשרויות רבות בכל הקשור להוספת גופים, החל במיקור חוץ של עזרה דיגיטלית ברגע זה ועד להעסקת עובד בהמשך הדרך, או אפילו להציע לחבר בעלות חלקית בתמורה להתערבות. הכנסת עוזר נוסף עם כישרונות ותובנות חדשות יכולה להיות בעלת השפעה עצומה על הצלחת העסק שלך.

אבטחה

ישנם שני סוגים של אבטחה שתצטרך להגן על העסק החדש שלך: וירטואלי ופיזי. בהנחה שצרכי הבטיחות הגופניים שלך מתקיימים, בואו נדון באבטחה הווירטואלית.

גיבוי ענן

פרטי מוצר וקטלוגים, התכתבויות לקוחות, אשכולות דוא”ל ותזמון הם כל הפרטים החשובים של העסק החדש שלך שצריך לגבות באופן דיגיטלי על ידי אחסון בענן. על ידי סנכרון או שמירת הנתונים העסקיים שלך בענן, תוודא שהם מוגנים, נגישים ומעודכנים לפי הצורך, ללא קשר למקום שאתה נמצא.

שירות VPN

רשתות וירטואליות פרטיות מספקות לך רשת מאובטחת ולא מסוננת לביצוע כל הפעולות שלך מבוססות אינטרנט, תוך שמירה על חיבור מהיר ומבטיח את פרטיות כתובת ה- IP ונתוני המשתמש שלך. תוכל גם לגלוש באופן אנונימי ולגשת לאתרים ללא איום של גששים, גנבי זהות או גבולות שנקבעו על ידי רשתות אחרות..

לא משנה איזה סוג עסק אתה מנהל, תצטרך מימון, תקשורת, אירוח אתרים, עזרה פיזית ואבטחה. חמשת הכלים הללו, בשילוב אמביציה ועבודה קשה, יכולים לעזור בהשבת העסק החדש שלך לנתיב המהיר לקראת הצלחה.

לחץ כאן כדי לחזור למדריכי הפרטיות באינטרנט של ExpressVPN

כלים חשובים לעסקים קטנים
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.