נעילת המכשיר

הטלפונים החכמים מאחסנים כיום כל דבר, החל מהסיסמאות המקוונות שלנו ועד למספרי כרטיסי האשראי שלנו. לכן יותר מאי פעם חשוב שנשמור עליהם.

השתמש במסך הנעילה ובחר סיסמה מאובטחת מספיק. זה יקשה על אחרים לגשת לטלפון שלך ללא הסכמתך.

השימוש בטביעת האצבע כדי לבטל את נעילת המכשיר שלך עושה מעט כדי להגביר את האבטחה שלך. ניתן לשכפל טביעת אצבע בקלות מתמונת האגודל שלך ולשימוש בנעילת הטלפון שלך. ולמרות שלא ניתן להכריח אותך באופן חוקי לחשוף את הסיסמה שלך ברוב תחומי השיפוט, לקיחת טביעת האצבע שלך לביטול נעילת הטלפון שלך ללא הסכמתך היא חוקית לחלוטין.

הצפן את הכונן שלך

אפל התחילה להצפין כוננים קשיחים כברירת מחדל מאז iOS 8. זה משפר מאוד את ההגנה על הבעלים מפני חיפושים שרירותיים ומפני שימוש לרעה בנתונים האישיים שלך לאחר שאיבד את המכשיר..

אנדרואיד מציעה גם תכונה עבור המשתמש להצפנת הכונן; עם זאת, המשתמש צריך להפעיל אותו. למרות שגוגל הודיעה על קידוד כזה כברירת מחדל בשנת 2014, הדרישות הוסרו בשקט בהמשך.

אתה יכול למצוא את האפשרות להצפין את המכשיר שלך בהגדרות שלך.

אמנם לא קל במיוחד, אך ניתן לחלץ את המידע האישי שלך מהטלפון שלך ללא הסכמתך אם אינך מצפין את הכונן שלך, ואכיפת החוק פותחת באופן שגרתי את הטלפונים הללו בעזרת גוגל, אפילו במקרים קלים כמו עבירות סמים..

בחר סיסמה טובה

בעוד שאפל וגם גוגל נוקטים אמצעים להגנה על הנתונים המוצפנים שלך מפני האקרים על ידי הגבלת מספר הפעמים שניתן להזין סיסמא שגויה בדקה, או על ידי מחיקת הכונן לאחר מספר ניסיונות כושלים, סיסמה חזקה היא ההגנה הטובה ביותר.

בחר סיסמה הכוללת לפחות 12 תווים, או השתמש במחולל הסיסמאות האקראי שלנו. כמו כן, הקפד להוסיף תערובת של מספרים כמו גם אותיות גדולות וקטנות. לחלופין, השתמש ב- Diceware כדי ליצור סיסמה המורכבת מארבע עד חמש מילים.

לקריאה נוספת

למידע נוסף על הסכנות הטמונות ב- Wi-Fi נייד באמצעות מאמרים אלה:

  • איזה מידע עובר ברשתות הניידות שלך
  • הגדרות סלולריות המשפיעות על פרטיותך
  • כיצד טעינת הטלפון הסלולרי שלך חושפת את זה לסיכונים
  • הסכנות מהמשולש במיקומך, יירוט שיחות, SMS
  • כיצד לאבטח את היישומים הניידים שלך
נעילת המכשיר
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.