השוואה: חבילות תוכנת האנטי-וירוס החינמיות הטובות ביותר

בין אם יש לך מערכת ישנה שצריכה לעדכן או שאתה מחפש לגלוש באינטרנט בבטחה במחשב הנייד החדש שלך, תוכנת אנטי-ווירוס נותרה אחת ההתקנות החשובות במחשב שלך. יש הרבה אפשרויות בחוץ, וכולן מגיעות עם יתרונות וחסרונות. אז זו הבחירה הטובה ביותר עבור המערכת שלך?

התשובה הקצרה היא שיהיה לך בסדר עם כל תוכנת אנטי-וירוס בעלת מוניטין כל עוד היא מתעדכנת. עם זאת, מכיוון שלכל אחד מהם יש מערך תכונות משלו, דרישות המשאבים והמחיר, ייתכן שהצרכן הבחין לבחון מקרוב. מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות פרימיום שם, מאמר זה יתמקד רק בתוכנות חינמיות - בחינם, כמו שאתה יכול להוריד, להתקין ולהפעיל כל אחד מיישומי האנטי-וירוס האלה ברגע זה וזה לא יעלה לך אגורה.

להלן חמש אפשרויות טובות בסדר אלפביתי עם יתרונות וחסרונות.

חינם Avast

יתרונות: מהיר, קל לשימוש עם ממשק משתמש אינטואיטיבי שמבצע את העבודה מבלי לאכול הרבה משאבי מערכת. במחשבים רבים אתה יכול לבצע ריבוי משימות ולחוות האטה מינימלית. כולל תכונות הבודקות עדכוני תוכנה וכלי תוכנה נרחבים בדפדפני האינטרנט שלך.

חסרונות: ההתקנה הבסיסית עשויה להיות קלה, אך תצורה מורכבת יותר יכולה להיות טרחה, במיוחד עבור הטכנופוב. בעוד שאווסט מגיע עם כלי אנטי-זדוני, הוא אינו חזק או יעיל כמו אפשרויות עצמאיות אחרות.

ממוצע חינם

יתרונות: משולב אנטי וירוס, ניטור אתרים וסורקי דואר אלקטרוני סטנדרטיים, בין שאר התכונות. קל להריץ כל תכונה פרטנית, וניטור אינטרנט / דוא"ל מספקים הגנה מתמדת.

חסרונות: התייחס ל- AVG כג'אנק הכל-עסקאות, אב-לא-כלום. מנוע האנטי-וירוס מקבל ציונים ממוצעים מבדיקות עצמאיות. מכיוון שיש כל כך הרבה תכונות, זו יכולה להיות חבילה כבדה במשאבים. באופן דומה, ממשק המשתמש נדרש קצת להתרגל אליו. תקבל גם חלונות קופצים רגילים שמנסים לגרום לך לשדרג לגרסת הפרימיום.

Bitdefender בחינם

יתרונות: אחד האנטי-וירוסים בעלי הציון הגבוה ביותר בעקביות שיש שם. פשוט, מהיר וקל מאוד על משאבים עם תכונות הכוללות סריקת מערכות והגנה בזמן אמת.

חסרונות: כמו כן, אחת החבילות הדקות ביותר שתמצא עבור האיטרציה החינמית שלה, כלומר תהיה לך מעט אפשרויות לבחירה וללא תכונות נוספות משולבות (למשל חומת אש).

אנטי-וירוס ענן פנדה

יתרונות: ממשק משתמש נקי ופשוט עם תכונות מבוססות ענן והשפעה מינימלית על משאבי המערכת. פונקציונליות נוספת מציעה פיקוח נוסף להגנה מפני איומי רשת Wi-Fi פתוחים ואולי כונני USB מסוכנים.

חסרונות: הגרסה החינמית מזכירה לך כל הזמן לשדרג לגרסת הפרימיום, ומעייפת אותך עם גישה מוגבלת לתכונות אחרות. מבדיקות עצמאיות עולה גם כי אמנם שיעורי הגילוי שלה הם איתנים, אך הם אינם הטובים ביותר.

ZoneAlarm חינם

יתרונות: משולבת חומת אש ואנטי-וירוס זו מציעה את הנוחות של חבילה משולבת במקום להשתמש ביישומים עצמאיים.

חסרונות: לא עשיר בתכונות כמו חלק מהאפשרויות האחרות. מסד הנתונים של אנטי-וירוס מתעדכן מדי יום, ולא לפי שעה, מה שאומר שאתה עשוי להיחשף להתפשטות איומים חדשים במהירות.

כיצד תוכניות אלה נשארות בחינם? רובם מציעים דגמי פרימיום או רישיון, כדי לספק פונקציונליות רבה יותר או לפעול בסביבה מסחרית. עבור הצרכן הכללי שפשוט מחפש הורדת אנטי-וירוס בחינם, אל תדאג; העובדה שאתה לא צונח אגורה לא גורעת מהמוצר. למעשה, אלה הן בין חבילות התוכנה האנטי-וירוס הטובות ביותר שקיימות.

לחץ כאן כדי לחזור למדריכי הפרטיות באינטרנט של ExpressVPN

השוואה: חבילות תוכנת האנטי-וירוס החינמיות הטובות ביותר
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.