ביקורות אנטי-וירוס: האם אבטחת האינטרנט קספרסקי ונורטון באמת מגן עליך?

לא כל כך מזמן היה אפשר לחשוב שאתה טיפש על כך שאין לך תוכנת אנטי-ווירוס של צד שלישי במחשב האישי שלך. זה היה זמן לפני שמערכות הפעלה כמו Windows הגיעו עם הגנה אנטי-ווירוסית משלהן, לפני שבניית חומות אש כמעט בכל מכשיר רשת ... ולפני אבטחת VPN הפכה נגישה לכולם.

המפגשים הגדולים בתחום אבטחת האינטרנט נוצרו אז על ידי נורטון וקספרסקי, והם עדיין שניים מסוויטות הפרימיום הפופולריות ביותר כיום. אבל כמה טוב נורטון וקאספרסקי מגן עליך, באמת?

מה יש בקופסא?

Norton Security ו- Kaspersky Internet Security הם חבילות דומות במידה רבה, חוסכים לכמה תכונות מינוריות ייחודיות לכל אחת. שניהם כוללים:

  • תכונות אנטי-וירוס הסורקים קבצים מקומיים ומקוונים כדי לאתר איומים
  • אזהרות "אינטרנט בטוח" נגד אתרים והורדות שעלולים להיות לא בטוחים
  • חומת אש דו כיוונית נועד למנוע חדירה לרשתות ביתיות
  • טכנולוגיית אנטי פישינג שחוסם אתרי הונאה ידועים
  • שליטה הורית נועד להגן על ילדים מפני חומר מקוון שאינו מתאים

גם נורטון וגם קספרסקי קיבלו ביקורות חיוביות מאתרי המחשבים הגדולים, ושניהם עומדים על אותו מחיר עבור רישיון לשנה..

הכל נשמע נהדר, אבל האם המשמעות היא שקאספרסקי ונורטון יעניקו לך את ההגנה מפני אבטחת האינטרנט שאתה זקוק להם? בואו נסתכל על כמה היתרונות והחסרונות.

טוב: ההגדרות האחרונות

איומים חדשים ברשת צצים כל העת. בעבר עברנו את Heartbleed ואת באג Shellshock Bash. כדי להגן עליך, כל שירות אבטחה מקוון צריך להתעדכן כל העת בפתרונות לנושאים האחרונים.

בתנאי שהרישיון השנתי שלך ישולם, נורטון וקאספרסקי ישארו מעודכנים עם ההגדרות האחרונות. נגיפים ותוכנות זדוניות ידועות מתגלים לפני שהם מכים אותך וכל הסימן שנמצא במערכת שלך יוסר.

רע: רגעים של פגיעות

נורטון וקאספרסקי ממהרים להתמודד עם איומים חדשים, אך הם עדיין פתרונות מגיבים. כאשר נודע איום, היזמים יוצרים תיקון ואז יוצא עדכון תוכנה.

אבל תמיד תהיה תקופה של פגיעות בין הופעת האיום וההגנה שלך מעודכנת. עד שידוע איום ונפתר, קספרסקי ונורטון לא יכולים לעזור לך.

טוב: גלישה בטוחה יותר

קספרסקי ונורטון נוקטים גישה פרואקטיבית יותר לגלישה בטוחה באינטרנט. לעתים קרובות אנו חושבים על דפדפנים כחלון שלנו באינטרנט - אנו יכולים להסתכל בכל אתר שאנחנו רוצים, אך הם לא יכולים לראות אותנו.

זה לצערי לא המקרה. אתרים זדוניים ופרוצים יכולים להדביק את המחשב שלך בתוכנה זדונית. סוסים טרויאניים מתחפשים להורדות של נגן וידיאו, שאתרים מזיקים אומרים שעליכם להוריד כדי לצפות באותו סרטון חתול חמוד. קישורים מקוצרים מביאים אותך למקומות חשוכים שמעולם לא רצית להגיע אליהם. הרשימה עוד ארוכה.

קספרסקי ונורטון משלבים תכונות בדפדפן שלך שמזהירים אותך מפני הסכנות הללו. שתי החברות מנהלות מאגר נתונים ענק של אתרים מזיקים, ואומרות לך מתי אתה עומד לבקר באתר אחד.

זכור שתוכנת אנטי-וירוס אינה מצפינה את חיבור האינטרנט שלך או אנונימית אותו. אם ברצונך להצפין את חיבור האינטרנט שלך לאנונימיות, תצטרך להשתמש ב- VPN.

רע: האטת המחשב שלך

החיסרון של כל בדיקת הקישורים בדפדפן הוא כמות כוח המחשוב ורוחב הפס הדרוש לה. במיוחד במערכות ישנות, נורטון וקאספרסקי יכולים באמת להאט את העניינים.

זה לא רק תכונות הבטיחות באינטרנט שמספקות כוח. Lifehacker.com כינה את נורטון בכללותו "איטי ומנופח להפליא."

האם זה אומר שהתוכניות לא מגנות עליך? לא. אבל האם זה משפיע על כמה הם מועילים כשמגן עליך? לצערי כן..

טוב: מכסים את החומרים העיקריים

לפחות עם נורטון וקספרסקי, אתה מקבל מגוון רחב של תכונות אבטחה בתיבה אחת. כמפורט לעיל, אתה מקבל הגנה נגד וירוסים, חומת אש, תכונות נגד התחזות ועוד.

יש רק התקנה אחת, וההגדרות קלות לכולם כדי להבין. כך שאם אתם מחפשים פיתרון אבטחה קל ומקיף, נורטון וקאספרסקי מכסים היטב את רוב החיוניים.

רע: תכונות מפתח זמינות בחינם במקום אחר

עם זאת, דבר אחד שיש לשים לב אליו הוא שנורטון וקאספרסקי אינן החברות היחידות שהבחינו בתכונות אלה הן חיוניות..

Windows 10 החדש מגיע עם חומת אש, כלי להסרת תוכנה זדונית ועדכוני אבטחה תכופים. מערכת ההפעלה X של אפל מציעה כמעט את אותו הדבר. הכל ללא עלות נוספת. ומכיוון שתכונות אלה הן אינטגרליות למערכת ההפעלה שלך, הן רעבות פחות משאבים מאשר נורטון וקאספרסקי.

תכונות מובנות אלה אינן מספקות את אותה רמת הגנה כמו נורטון וקספרסקי, אך הן בהחלט אופציה למי שרוצה לחסוך כסף. יש גם כמה אפשרויות בחינם שכדאי לשקול.

בסופו של דבר, הפיתרון הטוב ביותר לשמירה על ניקיון המחשב שלך משלב פתרונות תוכנה ו שכל ישר. אי לחיצה על קישורים חשודים ושמירה על עדכניות התוכנה יכולה לעשות דרך ארוכה בכדי לסייע לך לתחזק מכונה נקייה.

לחץ כאן כדי לחזור למדריכי הפרטיות באינטרנט של ExpressVPN

ביקורות אנטי-וירוס: האם אבטחת האינטרנט קספרסקי ונורטון באמת מגן עליך?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.