כיצד לבצע תשלומים אנונימיים עם ביטקוין: מדריך שלב אחר שלב

האינטרנט הוא המקום המושלם לשמירה על מספר זהויות אנונימיות. אתה יכול לנהל בלוג אנונימי, חשבון טוויטר פרודיה או עמותה של עובדים - והכל מבלי לשייך את הזהות האמיתית והלא מקוונת שלך לחשבונות המקוונים שלך..

אך ניהול זהויות אלו עשוי לדרוש מכם טיפול בכספים. איך מבצעים עסקאות פיננסיות באופן מקוון מבלי לפגוע בזהותך?

התשובה היא ביטקוין. כאשר משתמשים בו נכון, ביטקוין יכול להגן על האנונימיות שלך כך שאף אחד לא יכול לקשר את הזהות שלך במצב לא מקוון לנוכחותך המקוונת.

מדריך זה יראה לכם כיצד לבנות סביבה בטוחה בה תוכלו לתקשר באופן אנונימי, לגלוש באינטרנט ולשלוח ולקבל bitcoins. תתחיל על ידי ביצוע הוראות פשוטות להגדרת מערכת הפעלה נפרדת המצוידת בתוכנת פרטיות. לאחר מכן תגדיר מפתחות הצפנה וארנק ביטקוין לתקשורת ועסקאות באופן פרטי.

כיצד לבצע תשלומים אנונימיים עם ביטקוין

קפוץ אל…

 • קם את עצמך
  • שלב 1: קבל זנבות
  • שלב 2: התחל זנבות
  • שלב 3: אפשר התמדה
  • שלב 4: הגדר את KeePassX
  • שלב 5: קבל מפתח PGP
  • שלב 6: הגדר אלקטרום
  • שלב 7: תקשר באמצעות XMPP ו- OTR
  • שלב 8: גבה הכל באמצעות PGP
  • שלב 9: חזור על השלבים שמעל לכל זהות שיש לך
 • לרכוש ביטקוינים
  • קנו ביטקוין באופן אישי
  • קבל ביטקוין מכספומט
  • קבל את Bitcoins כתשלום או כתרומה
  • Bitcoins שלי
 • ערפול העברות בין זהויות
  • הליקס
  • שוק ההצטרפות
  • Darkwallet
  • Sharedcoin
  • אלטקוינס

קם את עצמך

שלב 1: קבל זנבות

Tails היא מערכת הפעלה של לינוקס שמפעילה מ- DVD או USB מקל. אינך צריך להתקין אותו במחשב שלך. הוא מגיע עם כל התוכנות החשובות המותקנות מראש ומנתבות את כל התעבורה שלך דרך רשת Tor.

הדרך הקלה ביותר להשיג Tails היא לבקש ממישהו שכבר יש לו לכתוב עותק על מקל ה- USB שלך באמצעות תוכנית ההתקנה של Tails שנמצאת בתוך מערכת ההפעלה..

אפשרות נוספת היא להוריד Tails מהאתר הרשמי שלה, לאמת את זה ולהתקין אותו באופן ידני באמצעות ההוראות המפורטות באתר. למרות שההוראות עשויות להיראות מבלבלות בהתחלה, הן כתובות היטב ולא קשות אם תעקוב אחריהם בקפידה.

שלב 2: התחל זנבות

מצא מחשב, חבר אותו למקל ה- USB שלך או הכנס את ה- DVD לכונן ואז הפעל אותו. מחשבים מסוימים יאתרו את הכונן באופן אוטומטי ויתחילו להריץ Tails, אך ברוב המקרים תצטרכו להיכנס להגדרת BIOS. מדריך זה יעזור לכם להשתמש ב- BIOS. אם אתה נתקל בבעיה כלשהי, נסה לחפש באופן מקוון כדי לגלות כיצד להזין BIOS עבור המחשב הספציפי שלך.

כל מה שאתה עושה סביב זהות מסוימת צריך להיעשות בתוך Tails, בין אם אתה גולש, מפטפט, מבצע עסקאות ביטקוין או מקליד מסמכים. שמור על הגלישה שלך ממוקדת ואל תיכנס לפייסבוק האישי שלך או לבלוג המשויך לזהות אחרת שלך בו זמנית..

שלב 3: אפשר התמדה

ללא התמדה מופעלת, לא תוכל לשמור נתונים ב- Tails.

תחת יישומים > זנבות, בחר הגדר אמצעי אחסון מתמשך. כדי להשתמש באפשרות זו, כנראה ש- USB שלך נוצר באמצעות תוכנית ההתקנה של Tails. אם יצרת את מקל ה- USB שלך באופן ידני (כמתואר לעיל), עליך להעתיק זנבות באמצעות מקל USB אחר. מתקין ה- Tails נמצא תחת יישומים > זנבות > מתקין זנבות.

תתבקש ליצור ביטוי סיסמה. עיין בפוסט הבלוג שלנו בנושא תוכנות Diceware כדי ללמוד כיצד ליצור סיסמאות מאובטחות. אורך חשוב יותר ממורכבות. תתבקש לביטוי סיסמה זה בכל פעם שתתחיל Tails.

יהיה עליכם גם לבחור איזה מידע ברצונכם שזנבות יזכרו. ככל שזנבות פחות זוכרים, כך אתם בטוחים יותר, אך תצטרכו לזכור יותר דברים בעצמכם ולהגדיר אותם שוב בכל פעם שתתחילו Tails.

כדי להפעיל בצורה חלקה את כל התכונות הדרושות לך במדריך זה, אנו ממליצים לבחור מידע אישי, GnuPG, פידגין, חיבורי רשת, סימניות דפדפן, לקוח ביטקוין, ו Icedove.

הפעל מחדש את הזנבים בהתמדה והזן את משפט הביטוי שלך. זכור שרק הקבצים בתיקיה בשם "התמדה" יישמרו בעת כיבוי המחשב.

שלב 4: הגדר את KeePassX

KeePassX הוא מנהל סיסמאות המחייב אותך לזכור רק כמה סיסמאות ועדיין להחזיק סיסמאות מאובטחות וייחודיות. גש ל- KeePassX מתחת יישומים > אביזרים > KeePassX. צור מסד נתונים חדש על ידי בחירה  קובץ > צור בסיס נתונים חדש.

השתמש ב- Diceware כדי להגדיר סיסמה ארוכה אך בלתי נשכחת לגישה ל- KeePassX. זו תהיה השנייה מבין שתיים או שלוש סיסמאות המרבית שעליך לזכור. ניתן ליצור ולגשת לכל שאר הסיסמאות באמצעות KeePassX.

שמור את מסד הנתונים בתיקיה "מתמיד" בתיקיית הבית שלך.

ליצירת סיסמא חדשה, לחץ על הכפתור עם המפתח הצהוב בשם הוסף כניסה חדשה.

תן לו כותרת ומלא את המידע האחר גם אם תרצה. הכפתור החשוב ביותר מסומן אלוף. אתה מוצא את זה נכון לשדה "חזור".

לחץ על הכפתור אלוף מימין לשדה "חזור". זה יפיק סיסמא אקראית. אתה יכול להגדיר את אורכו והאם עליו להכיל מספרים או תווים מיוחדים. לביטחון מרבי, אל תסתכל אפילו על זה. אין צורך שתראה את זה. ובמקרה הלא סביר שמשהו או מישהו תופס את המסך שלך, כל מה שהם יראו הם כוכבים במקום הסיסמה. פשוט צור אותו והעתק והדבק אותו באתר שאתה צריך אותו.

צילום מסך של Keepassx בפעולה

צילום מסך של KeePassX. הסיסמה שלך מופיעה כנקודות.

שלב 5: קבל מפתח PGP

ברגע שאתה נמצא בזנבות אתה יכול ליצור מפתח PGP חדש תחת יישומים > כלי עזר > סיסמאות ומפתחות.

צור מפתח PGP

צור מפתח PGP.

לחץ על סמל "פלוס" הכחול תחת מקשי GnuPG והזן שם וכתובת דוא"ל. אתה יכול להמציא מידע זה, אך אם אתה מתכוון להשתמש במפתח זה מאוחר יותר כדי לשלוח ולקבל דוא"ל מוצפן, עליך להזין כתובת דוא"ל שאתה שולט בה.

הזן שם וכתובת דוא

הזן שם וכתובת דוא"ל.

הזן סיסמה למפתח PGP שלך. ניתן ליצור סיסמה באמצעות Diceware, KeePassX או מחולל סיסמאות אקראי אחר מהימן. תזדקק לסיסמה זו בכל פעם שתשלח דוא"ל או מפענח קובץ.

לאחר מספר שניות מפתח PGP שלך יופיע ברשימת מפתחות GnuPG. מזל טוב! עכשיו אתה יכול להשתמש בהם כדי לגבות נתונים משלך או לשלוח לעצמך בבטחה קבצים שרק אתה יכול לגשת אליהם. עוד על כך בשלב 8: גבה הכל באמצעות PGP.

חתימת pgp

כך נראית חתימת PGP שלך.

שלב 6: הגדר אלקטרום

ארנק הביטקוין נמצא תחת יישומים > מרשתת > ארנק ביטקוין.

אלקטרום הוא ארנק ביטקוין קל. המשמעות היא שהיא לא מסתמכת על עותק משלה של ה- Blockchain (הרשומה הבלתי ניתנת להפעלה של כל עסקאות הביטקוין שאי פעם התרחשו), אלא מסתמכת על כמה צמתים אחרים.

צילום מסך

צילום מסך של ארנק הביטקוין קל משקל אלקטרום.

כדי לגלות את היתרה שלך, הזן את כתובת הביטקוין שלך ב- Blockexplorer.

לדוגמה, זו כתובת הביטקוין של קרן ההגנה של אדוארד סנודן:

1snowqQP5VmZgU47i5AWwz9fsgHQg94Fa

אתה יכול להזין אותו ל- Blockexplorer כמו Blockcypher (רבים מהם קיימים) כדי לראות את היתרה שלו ואת כל העסקאות הקשורות אליו..

צילום מסך של הבלוקציפר

קרן ההגנה של אדוארד סנודן בבלוקצ'ייפר.

צור ארנק חדש על ידי פתיחת אלקטרום. "ארנק רגיל" יסתדר. תראה 13 מילים באנגלית המייצגות את זרע הארנק שלך. זרע זה הוא יותר מסתם סיסמא לארנק. כל מי שיש לו זרע זה יכול לקחת את הביטקוין שלך, אז היזהר היכן אתה מאחסן את המילים האלה.

כדי לאחסן את מילות זרעי הארנק שלך בבטחה, אתה יכול ליצור רשומה חדשה במסד הנתונים של KeePassX ולהדביק אותן בשדה התגובות, או שאתה יכול לכתוב אותן על פיסת נייר ולנעול אותה. כך או כך, אל תשמור אותו בקובץ טקסט בשום מקום בכונן לא מוצפן.

לחץ על המשך והזן את זרע הארנק שלך בחלון הבא, ואז בחר סיסמה, באופן אידיאלי על ידי יצירת אחת עם KeePassX. תזדקק לסיסמה זו בכל פעם שתבצע עסקה.

גדול! כעת תוכלו לקבל ולבצע תשלומי ביטקוין. תוכל למצוא את כתובות הביטקוין שלך ואת יתרותיהם תחת "כתובות."

אתה יכול להגדיר מספר ארנקים לזהותך. באפשרותך ליצור ארנק חדש לעסקה יחידה אם תרצה בכך. החזקת ארנקים נפרדים מקלה על הפרדת הכספים למטרות חשבונאות או פרטיות.

שלב 7: תקשר באמצעות XMPP ו- OTR

Pidgin היא תוכנית צ'אט. מכיוון שקשה להגיע לחשבונות דוא"ל אנונימיים, יתכן שיהיה קל יותר לשוחח עם אנשי הקשר שלך בכלי זה. החיסרון היחיד הוא שאתה לא יכול לקבל הודעות כשאתה במצב לא מקוון.

פידגין נמצא תחת יישומים > מרשתת > פידגין.

הפעל את פידגין. הוסף חשבון ובחר XMPP כפרוטוקול שלך.

ישנם שרתי XMPP ציבוריים רבים. להלן מדריך מקיף לשיחות אנונימיות. בחרנו בשרת שמספק מנוע החיפוש ידידותי לפרטיות DuckDuckGo.

בחר שם משתמש, הזן dukgo.com בתור התחום ובחר סיסמה, סמן את התיבה צור חשבון חדש זה בשרת. סגור את החלון והתחבר כדי לאפשר את חשבון הצ'ט החדש ב- Pidgin. יתכן שתתבקש להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך. השתמש ב- KeePassX כדי ליצור סיסמא מאובטחת וייחודית.

הוסף חשבון צ'אט חדש ב- pidgin

הוסף חשבון צ'אט חדש ב- pidgin פשוט כמו סיבוב של אווז ברווז.

כעת ניתן למסור את כתובת המשתמש שלך@dukgo.com לאנשי הקשר שלך. יהיה עליך לאשר את כל אנשי הקשר שלך בנפרד לפני שתוכל לנהל שיחה איתם. הגדרת כעת צ'אט XMPP (נקרא גם ג'אבר). הערה: למרות ש [email protected] נראה כמו כתובת דוא"ל, היא אינה כתובת דוא"ל ולא ניתן להשתמש בה כדי לקבל הודעות במצב לא מקוון..

כדי לשוחח בצורה מאובטחת, עליך להשתמש בהצפנת OTR. לחץ על OTR > התחל שיחה פרטית.

אתה יכול לאמת את שלמות השיחה על ידי לחיצה על OTR > אימת את באדי.

הדרך הקלה ביותר לאמת באופן אמין את אנשי הקשר שלך היא להחליף טביעות אצבעות מחוץ לצ'אט, שתוכל לראות מתחת אימות ידני. כדי לשתף את טביעת האצבע שלך עם אנשים אחרים, אתה יכול להדביק אותה בחתימה בלוח מודעות, או לפרסם אותה באתר שלך.

שלב 8: גבה הכל באמצעות PGP

החלק הקשה ביותר בתהליך גיבוי מאובטח ועם זאת פרטי הוא גיבוי מפתח PGP. ככל שתאמץ יותר לנעול את המפתח שלך, המפתח יהיה פחות נגיש לך למקרה שתזדקק לו.

אנו ממליצים על הדברים הבאים: בחר סיסמה חזקה מאוד עם Diceware כשאתה יוצר את מפתח ה- PGP שלך. טען את המפתח על מקל USB והשאיר את המקל עם משפחתך, חבריך או עורך דין.

אתה יכול גם ליצור יותר מעותק אחד של הגיבוי אם אתה חושש שההעתק הראשון שלך עלול להיפגע או לאיבוד.

אם הסיסמה שלך ארוכה מספיק (יותר מ- 25 תווים), לא יהיה זה אפשרי שאף אחד יוכל לקרוא את התקשורת שלך או לגשת לגיבויים שלך, גם אם הם מקבלים את המפתח, מכיוון שהמפתח עדיין מוצפן באמצעות הסיסמה שלך..

אנו ממליצים בחום לבצע גיבויים קבועים של המסמכים שאינכם יכולים להרשות לעצמם לאבד, כמו גם את מסד הנתונים של KeePassX ואת ארנקי הביטקוין..

בחר את כל הקבצים והתיקיות שברצונך לגבות. אתה יכול, למשל, לבחור את כל התיקיות "התמדה". לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הבחירה ובחר הצפן. חלון ישאל אותך עם אילו מקשים אתה רוצה להצפין את הבחירה שלך. בחר רק במפתח PGP משלך. אל תסמן את אפשרות השלט אלא אם כן אתה מעוניין שיוודא שגיבוי זה בוצע על ידך. אם לא תחתום עליו ומישהו ימצא את הגיבוי, הוא רק יידע שהגיבוי הזה נעשה בשבילך ולא על ידך.

אם בחרת בקבצים מרובים, תשאל אותך כיצד תרצה לארוז אותם. אנו ממליצים להצפין אותם ארוזים יחד מכיוון שהדבר משאיר את המטא-נתונים המעטים ביותר ויוצר קובץ אחד בודד שיהיה קל לעקוב אחריו, במקום מספר קבצים קטנים. התהליך עשוי לארוך זמן מה. לאחר הארוזה יהיו לך שני קבצים: אחד מסתיים ב .tar.gz (החבילה הלא מוצפנת) והשנייה ב- .tar.gz.gpg (הגיבוי המוצפן). ה .gpg הקובץ הוא הקובץ שאתה מעוניין בו. טען אותו על תקליטור או USB ושמור אותו.

כאשר הגיע הזמן לפענח את הקובץ, פשוט לחץ פעמיים על הקובץ .gpg הקלד, הזן את הסיסמה למפתח PGP שלך, ותן למחשב לבצע את עבודתו. חכם לבדוק את התהליך לפני שתסתמכו עליו כדי לשחזר את הגיבויים.

שלב 9: חזור על השלבים שמעל לכל זהות שיש לך

חזור על שלבים 1 עד 8 עבור כל אחד מהזהויות שיש לך. אתה צריך להיות מקל USB נפרד עם זנבות לכל שם בדוי, חברה, פעילות שאתה שולט עליהם ורוצה לשמור עליהם נפרדים. לכל אחד מהמקלות האלה צריך להיות סיסמאות משלו, מפתחות PGP ומסדי נתונים של KeePassX.

הפרד את כל הזהויות שלך

השאר את כל הזהויות שלך בנפרד!

אל תייג את כל זה באופן ברור מדי, ושקול לשמור הכל במיקומים נפרדים.

לרכוש ביטקוינים

לא משנה איך תרכוש את Bitcoins, סביר להניח שהוא לא יהיה אנונימי. סעיף זה מדגיש כמה אפשרויות לרכישת ביטקוין שהם פרטיים יחסית, או לפחות לא פולשניים באופן גורף. כדי להגדיל את פרטיותך, אל תעביר איתך מכשירים עם כרטיסי SIM, ולעולם אל תרשום את מיקומך באמצעות GPS.

קנו ביטקוין באופן אישי

אתה יכול לקנות ביטקוין באופן אישי במפגשי ביטקוין, דרך אפשרות "השוק" של ארנק Mycelium (השוק קיים בגירסת אנדרואיד בלבד), או על ידי מציאת סוחרים בפלטפורמת localbitcoins.

המקום הטוב ביותר לפגוש סוחרים באופן אישי הוא במקום עמוס אך לא צפוף המציע אינטרנט אלחוטי בחינם. ספריות ציבוריות או בתי קפה הם מקומות נהדרים למינויים אלה.

על שני הצדדים לאפשר מספיק זמן להמתין לאישור אחד לפחות על עסקת הביטקוין. כדי לוודא שעסקת הביטקוין שלך תאושר על ידי הרשת, אינך צריך להביא איתך ארנק ביטקוין; מספיק לדעת את הכתובת שלך. הזן את הכתובת בשדה החיפוש ב- Blockcypher או כל חוקר אחר של Blockchain וצפה בזמן שהעסקה נכנסת ומאשרת.

קבל ביטקוין מכספומט

כספומטים של ביטקוין נפוצים במדינות מסוימות אך נדירים במדינות אחרות. בדוק מכ"ם כספומט של מטבעות כדי לראות אם יש אחד קרוב אליך. הקפד לסמן את התיבה "שירותים אחרים" בפינה השמאלית התחתונה, או שאולי אתה מפספס מקומות מסוימים שבהם bitcoins נמכרים כשוברים.

כל מכונה שונה במה שהיא מטפלת במידע האישי שלך. חלקם עשויים לא לבקש שום דבר אחר מלבד כתובת הביטקוין והמזומן שלך, בעוד שאחרים עשויים לרצות את מספר הטלפון, טביעת האצבע או הדרכון שלך. פשוט נסה את המכונה בכמות קטנה. בקשת מפעיל המכונה יכולה להיות קשה, מכיוון שיש סיכון שהם עשויים להגיש דוח פעילות חשוד.

אם יש מעקב וידאו בכספומט של ביטקוין, ייתכן שלא תוכל להסתתר ממנו. אף על פי כן, הופעה בכספומט של ביטקוין עם מסכת סקי תגרום לך להיראות חשודה מדי, לא משנה כמה אתה מעריך את פרטיותך.

קבל את Bitcoins כתשלום או כתרומה

אם אתה מוציא קבוע bitcoins באופן קבוע, זה הגיוני לחלוטין לקבל אותם כתשלום, מכיוון שלא תצטרך עוד לדאוג כיצד לרכוש אותם. גם bitcoins שתקבלו לא יהיו אנונימיים, מכיוון שיש אולי איפשהו רשומה ששולמו לכם, אך סביר להניח שכבר קשה יותר לקשר אליכם לצופה פסיבי מאשר bitcoins שאתם קונים בבורסה, שם הרשומות נשמרות בפירוט ומופיעות לרשות מספר גורמים.

Bitcoins שלי

כריית ביטקוין אינה רווחית עבור חובבים, אך אם אתה זקוק לזרימה קבועה של ביטקוין ויש לך גישה לחשמל זול ואוויר קר חופשי, יחד עם עודף הון שוכב בסביבה, זה יכול להיות אלטרנטיבה מעניינת לרכישת ביטקוין..

כדי לכרות ביטקוין, קנו לעצמכם מכונת כריית ביטקוין, שילמו במזומן או בכרטיס אשראי, חברו אותה, הצביעו לבריכת כרייה וצפו ברווחים נכנסים מדי יום.

עם זאת, שימו לב: אתה מבצע הימור עצום ברשת הביטקוין, וישנן דרכים רבות להפסיד את השקעתך. הקפד לקרוא הרבה על נושא זה לפני שתתחיל!

ערפול העברות בין זהויות

בכל פעם שתעביר כספים בין זהותך, תצטרך לערפל אותם. כדי לעשות זאת, אתה יכול "לערפל", "להתנפח" או "לערבב" את bitcoins שלך. ישנן דרכים רבות לעשות זאת, ורבות מהן מתוארות במדריך המקיף שלנו לשמירה על פרטיותך הכספית באמצעות ביטקוין. בחלק זה אנו ממליצים על שירותים המשתמשים במושג "Coinjoin", בהם העסקאות של משתמשים רבים משולבים לעסקה אחת כדי להעמיס את הערך איזה משתמש שולט באילו כספים.

הליקס

הליקס משתמשת בשרשרת ארוכה של עסקאות מטבע-ג'וינס בכדי להפיל את bitcoins שלך.

גראמס, יצרניות הליקס, מנסה להיות גוגל האינטרנט האפל על ידי יצירת אינדקס לאתרים אפלים, בניית ביקורות, ומאפשרת למשתמשים לערבב ולמוטט את המטבעות שלהם.

השימוש ב- Helix דורש חברות, אך באפשרותך להשתמש ב- Helix Light ללא חברות. פשוט נווט אל http://grams7enufi7jmdl.onion/helix/light והזן את כתובת הנמען (או את כתובת הזהות שאליה ברצונך לשלוח bitcoins). אתה יכול להוסיף עיכוב אקראי (שיכול להימשך מספר שעות) ולבקש שכבות נוספות של עסקאות בכדי להפוך את התשלום שלך לאנונימי.

אתה יכול לרשום את מזהה סטטוס Helix שלך או את כתובת האתר אם אתה רוצה לחזור מאוחר יותר כדי לבדוק את מצב העסקה שלך. העמלה לכל עסקה היא 2.5% וסכום עסקה מינימאלי של 0.01 ביטקוין.

אם אתה חבר, Grams מאפשר לך להשתמש בשירות Helix הרגיל, שלכאורה שונה מ- Helix Light על ידי מסירת לך מטבעות שמעולם לא שימשו בעבר בשוק חשוך. כמובן שקשה לאמת זאת, מאחר וגם לגראמס אין דרך לדעת מאיפה הכספים מגיעים. חברות תעלה לך 0.01 BTC כדמי כניסה, אם כי עמלה זו תחול על יתרתך.

שוק ההצטרפות

Joinmarket היא רשת מבוזרת המאפשרת לך להשתמש ב- Coinjoin עם משתמשים אחרים ללא צורך במפלגה ריכוזית ומבלי שתדרוש מכם לשים אמון על המשתמשים האחרים. שלא כמו שימוש בשירות ריכוזי, כשאתה משתמש ב- Joinmarket, bitcoins שלך לעולם לא משאירים כתובת שאתה שולט בה, ואינך מסתכן בכך שהשירות ייכבה במהלך העסקה שלך, או שהשירות יגזול את bitcoins שלך בזדון.

התקנה ושימוש ב- Joinmarket דורשים ידע טכני לא מבוטל. למרות זאת, אנו ממליצים לכם לקרוא את המדריכים ולנסות זאת מכיוון שכדאי לעלות על עקומת הלמידה על הסיכונים והעמלות הנמוכים.!

Darkwallet

Darkwallet פותח על ידי פיטר טוד, אמיר טאקי, ומצדדי פרטיות מכובדים אחרים. למרבה הצער, הוא עדיין בגרסת אלפא ונמשך זמן מה, מה שאומר שתוכנה שלא נבדקה מכילה ככל הנראה כמה באגים. לא מומלץ להשתמש בו על בסיס יומיומי, שכן התנהגות בלתי צפויה עשויה אף לגרום לך לאבד את הביטקוין שלך.

Sharedcoin

Sharedcoin הוא שירות הערבוב המשולב בספק הארנק Blockchain.info. תוכלו ליצור ולהגיע לארנק בכתובת https://blockchainbdgpzk.onion/ דרך Tor.

פתח את הדף ב- Tor וצור ארנק חדש. הדבר היחיד שאתה צריך כדי להשתמש ב- Sharedcoin הוא סיסמא. צור את הסיסמה שלך באמצעות KeePassX, רשום את מזהה הארנק וגבה את מסד הנתונים שלך. אם תאבד את הסיסמה, תאבד גישה לקרנות אלה!

אתה יכול למצוא את האפשרות Shared Coin תחת שלח כסף > מטבע משותף. הזן את כתובת הנמען (כתובת הזהות שאליה תרצה לשלוח כסף), בחר לאיזו רמת פרטיות אתה רוצה לבצע את התשלום. התהליך ייקח זמן מה, אך תוכלו לראות את שורת המצב בחלון בו אתם יוזמים את העסקה.

אלטקוינס

Altcoins (cryptocur מטבעות חלופיים) הם הדרך הפופולרית ביותר לאנונימיות של עסקאות ביטקוין. משתמשים מחליפים את ה- Bitcoins שלהם עבור ה- altcoin לפי בחירתם, ואז מחליפים את ה- altcoin בחזרה לביטקוין. אם משתמשים משתמשים ב- Altcoin הנכון, קשה לתאם ולעקוב אחר חשבונות משתמשים.

כיצד לבחור Altcoin טוב:

 • Altcoin חייב להיות פופולרי מספיק כדי שהעסקה שלך לא תבלוט.
 • על האלטקוין לספק ערבויות פרטיות נוספות.
 • ההחלפה הראשונה והשנייה לא אמורה להיות זהה, אחרת מישהו יכול לנסות לקשר בין שתי העסקאות שלך באמצעות טכנולוגיות כמו טביעת אצבע בדפדפן.

כיצד לבצע תשלומים אנונימיים עם ביטקוין

כיצד לבצע תשלומים אנונימיים עם ביטקוין: מדריך שלב אחר שלב
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.