כל מה שאי פעם היית צריך לדעת על אבטחה לנייד

מכשירים ניידים כיום הם הרבה יותר מסתם טלפון. הטלפון החכם שלך הוא גם מצלמה, שעון מעורר, GPS, קונסולת משחקים, נגן MP3 וטלוויזיה.

ככל שהמכשירים הניידים שלנו הופכים להיות מסוגלים יותר להשלים את כל המשימות היומיומיות שלנו, אנו מתחילים להסתמך פחות על מחשבים שולחניים וניידים. כל מה שאנו יכולים לעשות בבית אנו יכולים כעת לעשות תוך כדי תנועה, מה שמקל עלינו להישאר מחוברים לחברים, למשפחה ועמיתים לעבודה. אך בעוד שזה מוסיף רמה מסוימת של נוחות, זה יכול להיות גם מסוכן.

מכיוון שאנו מאחסנים מידע נוסף בנייד, הסיכון שלנו להתקפה אקספוננציאלית עולה. אחרי הכל, הפרטיות שלך טובה באותה מידה כמו המכשיר המאחסן אותה.

מה שהופך את המכשירים הניידים לכל כך שונים ממכשירים אחרים הוא הכללת כרטיס SIM ומערכת הפעלה ייחודית, כמו iOS או אנדרואיד.

מה שמרכיב סלולרי לעומת מכשיר נייח, לא תמיד ניתוק ברור. במובנים מסוימים, מכשיר נייד כמו נתב 4G פשוט חולק את אותם איומים כמו טלפון סלולרי ישן, בעוד שמחשבים ניידים עשויים להיות פגיעים ב- Wi-Fi ציבורי כמו סמארטפון..

למידע נוסף על אבטחה לנייד

איור של אדם אוחז באג באוזנו, כאילו מדובר בטלפון! זה באג ממש, כמו מאינדיאנה ג'ונס במנהרה ההיא. LOLZ! אה, והבאג הוטבע עליו NSA.

טיפים בנושא בטיחות לנייד שאתה צריך לדעת

טיפ הטלפון החכם שלך הוא קו ההצלה שלך, לכן הקפד להגן על כל מה שקשור אליו בעזרת טיפים אלה בנושא בטיחות לנייד.

איור של סמארטפון עם אייקון Wi-Fi על המסך שלו.

איזה מידע עובר ברשתות הסלולריות שלך

למד כיצד לנווט בעולם המסוכן של רשת אלחוטית ציבורית באמצעות מדריך הכל כלול זה. צמצם את הסיכון שלך להתקפות סייבר והגן על פרטיותך בנייד.

המחשה לסמארטפון, אבל הנה הבועט: כל סמלי האפליקציה הם מנעולים !!

כיצד לאבטח את היישומים הניידים שלך

שפר את האבטחה של הסמארטפון שלך על ידי אבטחת האפליקציות שלך. למד כיצד לאמת את היישומים של הטלפון שלך על ידי בדיקת המידע שהם יכולים לגשת אליהם.

המחשה לטעינת סמארטפון. בסימן בירור על זה !!

כיצד טעינת הטלפון הסלולרי שלך חושפת את זה לסיכונים לא ידועים

שקעי USB ציבוריים עשויים להיות נוחים אך לרוב הם מגיעים עם תפס. למד כיצד לטעון את הטלפון שלך בפומבי מבלי להשאיר עקבות מאחור.

איור של כרטיס SIM המשדר נתונים.

הסכנות מהמשולש במיקומך, יירוט שיחות, SMS

עקוב אחר מדריך זה למידע נוסף על כרטיס ה- SIM של הטלפון שלך וכיצד ניתן לעקוב אחריהם בקלות. לאחר מכן, בצע את הצעדים שיעזרו לאנונימיות במיקומכם.

איור של סמארטפון עם חיוג בטוח על המסך.

נעילת המכשיר שלך

דרוש יותר מסתם סיסמא פשוטה כדי לשמור על בטיחות הפרטיות שלך. למד כיצד להגן על פרטיותך על ידי צמצום האבטחה של הטלפון החכם שלך.

כל מה שאי פעם היית צריך לדעת על אבטחה לנייד
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.