למה מיועד VPN?

VPNs, או רשתות פרטיות וירטואליות, הם קבוצה של מחשבים או רשתות מרוחקות המקושרים זה לזה דרך האינטרנט. הם שימושיים לעקיפת מסנני רשת, חיבור לשרתים מרוחקים, וגלישה והורדה אנונימית.

כשאתה מתחבר ל- VPN אתה מתחבר עם האישורים שלך וכל הנתונים שאתה שולח ומקבל מוצפנים ומאובטחים.

שמשתמש ב- VPN?

להלן רשימה מורכבת של האנשים המשתמשים בדרך כלל ב- VPN יחד עם היתרונות הספציפיים שהם חווים מכך. רוב הסיכויים שאתה נופל לפחות חלקית לאחת מהקטגוריות שלהלן.

סטודנטים ועובדים

שימוש ברשת לא מאובטחת, כמו בבית קפה, יכול להוות סיכון. אנשים אחרים יכולים לגשת לפעילות שלך ועשויים להתפתות לגנוב את פרטי חשבונך, נתונים עסקיים או משימת מחקר, ותפקידך או ציוניך עשויים להיות על כף המאזניים.

לעתים קרובות ה- VPN מסופק על ידי בית הספר או החברה כך שתוכלו לקבל גישה וחיבור קל, אפילו בזמן נסיעה, למשאבים שאולי לא תוכלו לגשת אליהם ברשת אחרת. אם אתה משתמש ב- VPN משלך, תוכל לעקוף פילטרים וצנזורה שנקבעו על ידי בתי ספר ומקומות עבודה, ולעיין בעילום שם בקמפוס או בעבודה. אפילו במקומות ציבוריים אתה יכול להיות סמוך ובטוח שעבודתך החשובה מוגנת מעיניים סקרניות ונתוני המשתמש שלך בטוחים.

מורידים

בין אם אתה מוריד באופן חוקי או לא חוקי, אינך מעוניין בסופו של דבר ברשימת הצפייה של החברה מכיוון שהשתמשת באפליקציות מסוימות במחשב שלך. חמור מכך, אתה יכול להסתיים בבית המשפט או לשלם קנס כבד. טכנולוגיות ושירותים אחרים מציעים תחושת ביטחון שגויה אך למעשה אינם מספקים את ההגנה הדרושה. VPNs מצפינים את כתובת ה- IP שלך והם כמעט בלתי ניתנים למעקב, והם הדרך הבטוחה היחידה להורדה מאובטחת.

חובבי אבטחה

לא משנה לאיזה מקצוע או צרכים באינטרנט, מגיע לך הפרטיות והביטחון ש- VPN יכול לספק. באמצעות VPN אתה יכול:

  • חפש בעילום שם מבלי שאיתור או מעקב אחר איום פעילותך
  • שמור על הרשת שלך מפני פריצות מצד גנבי זהות, תוכנות זדוניות ו / או שכנים שלא רוצים לשלם עבור האינטרנט שלהם
  • קבל חיבור מאובטח כך שהתקשורת שלך תישאר פרטית ומוצפנת, בין אם אתה בבית או במרחב ציבורי
  • הגן על הנתונים האישיים והפיננסיים שלך מעיניים סקרניות

אז אם השכן שלך ממשיך לגלוש לאינטרנט שלך, אולי אפילו להוריד וירוסים או תוכנות זדוניות לשרת שלך, או אם הנער שלך בטעות הזין את פרטי כרטיס האשראי שלך באתר חשוד, או אפילו אם אתה פשוט לא נוח עם הרעיון שמישהו יראה את האישי שלך נתונים או פעילות מקוונת, עליך להשתמש ב- VPN.

מטיילים עולמיים

בגלל הבדלי זמן, מחסומי שפה וצנזורה ממשלתית, השימוש באינטרנט בזמן חו"ל יכול להיות איטי ומתסכל. במקום להסתמך על רשת מקומית לא מוכרת ולא מאובטחת, שימוש ב- VPN בזמן נסיעה מבטל את המכשולים הללו (כמו גם כל בעיות אבטחה) ומאפשר לך לגשת לכל אתר במהירות הרצויה בשפה הרצויה..

עסקים ואתרי אינטרנט

בין אם ברשותך התחלה קטנה או שאתה חלק מתאגיד גדול, VPNs עוזרים לאבטח נתונים עסקיים פרטיים. החל מתזמון, שכר שכר, קטלוגים של מוצרים, מידע על עובדים ולקוחות, תחזיות של החברה ועוד, הנתונים שלך מוגנים ומאובטחים. חברות בדרך כלל משתמשות ב- VPN מסיבות פרטיות, אך גם לצורך שיתוף נתונים מאובטח ונוח בין משרדים, ולחיבור עובדים מרוחקים לשרתי עבודה מרכזיים. אתרים משתמשים בהם כדי למנוע השפעה של תוכנות זדוניות על המשתמשים בה וכדי להבטיח זמן טעינה מהיר.

אנשים בכל מקום משתמשים ב- VPN והמספרים גדלים. עם צנזורה הולכת וגוברת, פשעי סייבר ודרישות מהירות, VPNs חוסכים את היום עבור סטודנטים, עסקים, מטיילים, מורידים ואנשים רגילים..

לחץ כאן כדי לחזור למדריכי הפרטיות באינטרנט של ExpressVPN

למה מיועד VPN?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.