מדוע אפליקציית VPN בדרך כלל טובה יותר מתוסף VPN

אם אתה רוצה להשתמש באינטרנט באופן פרטי ובטוח, אתה זקוק ל- VPN. אבל עם כל סוגי ה- VPN השונים הזמינים, איך אתה מחליט בין שימוש באפליקציית VPN לבין תוסף VPN (או דפדפן VPN)?

על פני השטח נראה כי השימוש בתוסף VPN הוא הבחירה הטובה יותר. אחרי הכל, הם כמעט תמיד בחינם וקל יחסית להתקנה. ובמקרה של דפדפני VPN, ה- VPN כבר מותקן מראש בדפדפן האינטרנט שלך. מה לא אוהב בשירות VPN שאינו דורש שום תשלום, ללא חשבון מנוי ורק לחיצות בודדות להתקנה?

לפני שתחליט להפקיד את פרטיותך ואבטחתך באינטרנט בתוספים ודפדפני VPN, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

רוב התוספים או הדפדפני VPN מגנים רק על תנועת הדפדפן שלך

ברוב המקרים, התקנת תוסף VPN לדפדפן האינטרנט שלך או שימוש בדפדפן VPN מגן על כל אלה תנועת דפדפן ו שום דבר אחר. אז אם יש לך תוסף VPN ב- Chrome, כל התעבורה שלך ב- Chrome מוצפנת ומוגנת מפני עיניים סקרניות. עם זאת, אם אתה משתמש ב- Outlook, Skype או בכל כלי אחר שמחליף מידע באופן מקוון, התנועה לא תוגן על ידי תוסף או דפדפן VPN (שיכולים לדלוף את כתובת ה- IP שלך בכל מקרה).

בעיקרו של דבר, אין הרבה הבדל טכני בין תוסף VPN לבין פרוקסי HTTP מוצפן. למרות שתראה את כתובת ה- IP שלך כשאתה בודק אתר “מה ה- IP שלי”, היישומים האחרים שלך עדיין ישתמשו ב- IP הביתי שלך, באופן יעיל לאנונימומך ולהשאיר את התנועה שלך חשופה לחטטנות מצד ספקי שירותי האינטרנט..

  אבטחת דוא"ל: מה זה, כיצד לשפר את זה

כדי להגן לחלוטין על כל תנועת הרשת שלך, אתה זקוק ליישום VPN.

השימוש בתוסף או בדפדפן בחינם פירושו שסביר להניח שאתה משלם בפרטיותך

כמעט כל התוספים והדפדפנים של ה- VPN הקיימים בשוק הם בחינם, אשר אמורים להיות סיבה לזהירות במקום לחגיגה. הסיבה לכך היא תחזוקת השרתים הנדרשים להפעלת שירות VPN היא יקרה. כך שאם ספקים אינם מקבלים הכנסות מלקוחות, הם כמעט בוודאי עושים זאת מאמצעים אחרים.

לדוגמה, ספקים מסוימים עשויים לבחור להשתמש בתשתיות זולות בכדי לחסוך כסף, וכתוצאה מכך חיבורים איטיים ולא יציבים. אחרים עשויים להחליט להגביל את שדרוגי הטכנולוגיה שלהם ואת תמיכת הלקוחות כדי לקצץ בעלויות. גרוע מכך, ספקים מסוימים עשויים למכור יומני משתמש וכתובות IP לצדדים שלישיים, שמביס את מטרת VPN מלכתחילה.

מדוע התוסף לדפדפן ExpressVPN שונה

תוספי ExpressVPN עבור Chrome ו- Firefox מציעים את הטוב שבשני העולמות, מכיוון שלא כמו תוספים עצמאיים, הם עובדים בשותפות עם אפליקציית ExpressVPN כדי להגן על כל המכשיר שלך, ולא רק על הדפדפן. התוספים זמינים עבור Mac, Windows ו- Linux, התוספים מזייפים גם את המיקום שלך, חוסמים את WebRTC וכוללים HTTPS בכל מקום. דמי המנוי שלנו גם מבטיחים שנוכל להשקיע ברציפות בשדרוג הטכנולוגיה שלנו ותחזוקת החומרה שלנו. התוצאה היא פרטיות מוגברת, אבטחה מקיפה וחופש מקוון בלתי מוגבל. וזה משהו ששווה לשלם עליו.

מדוע אפליקציית VPN בדרך כלל טובה יותר מתוסף VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.