ویندوز 10 دارای تنظیمات حریم خصوصی پیش فرض ضعیف است

ویندوز 10 فاقد حریم خصوصی است

ویندوز 10 اینجاست. نسل کاربران مایکروسافت آموخته اند که از بروزرسانی های عمده محتاط باشند ، اما این یکی موجی از موج وزوز پشت آن است. کاربران از بینش گرسنه هستند تا به آنها کمک کنند تصمیم بگیرند که اکنون آپدیت شوند یا منتظر پیشرفت باشند. و بسته به اینکه به چه کسی گوش می دهید ، ویندوز 10 بهترین سیستم عامل مایکروسافت است که تاکنون طراحی کرده است ، یا کابوس حریم خصوصی. پس کدام است؟ پاسخ بله است.

اگر به نظر می رسد خیلی خوب است درست باشد ...

بیشتر بررسی های ویندوز 10 مثبت است. پس از غیبت بدنام در ویندوز ، فهرست محبوب محبوب بازگشت. 8 رفته است رابط های جداگانه ای ناامید کننده برای دسک تاپ و رایانه های لوحی. ادغام Xbox اتصال یک کنترلر و پخش مستقیم از لپ تاپ شما ، حتی از طریق Wi-Fi را آسان می کند. گذشته از برخی شکایات در مورد مرورگر جدید Edge و گزارش های خرابی پراکنده ، سیستم عامل جدید مایکروسافت توسط اکثر حساب ها تحقق موفقیت آمیز رویای چندین ساله خود در مورد یک تجربه تمیز و لذت بخش است که در همه دستگاه ها سازگار است. بهترین قسمت؟ رایگان است!

رایگان ، اما با هزینه

انگیزه برای برچسب قیمت غیرقابل تحمل ویندوز 10 هنگامی آشکار می شود که تمایل آن برای ارسال اطلاعات شخصی به مایکروسافت را پیدا کنید حتی اگر دلیل مشخصی برای این کار نداشته باشد. این فقط به اندازه بخشی از تنظیمات پیش فرض حریم خصوصی سیستم عامل می تواند مشکل ساز باشد ، اما برخی از کاربران گزارش می دهند که حتی با تمام برنامه هایی که احتمالاً نیاز به برقراری ارتباط با مایکروسافت خاموش یا غیرفعال هستند ، هنوز هم ویندوز 10 داده های شما را به محض شما ارسال می کند. دکمه شروع را بزنید.

برای برخی ، این هزینه کمی برای پرداخت سرعت و پاسخگویی است که فقط سرورهای مرکزی مایکروسافت می توانند از آن بپردازند. از این گذشته ، کاربران انتظار داشته اند که نرم افزار خود را با رفتار شخصی خود سازگار کند ، کاری که بدون ثبت مایکروسافت آن رفتار و ارسال مجدد آن به "آزمایشگاه" غیرممکن است. اما برای سایرین ، هزینه های سیاست حفظ حریم خصوصی مایکروسافت بسیار زیاد است ، به خصوص در مورد نحوه استفاده غول شرکتی از داده ها بسیار زیاد است:

ما اطلاعات شخصی شما را با رضایت شما یا در صورت لزوم برای انجام هرگونه معامله یا ارائه خدمات مورد نظر یا مجاز به شما به اشتراک می گذاریم. ما همچنین داده ها را با شرکت های وابسته و شرکت های تابعه تحت کنترل مایکروسافت به اشتراک می گذاریم. با فروشنده هایی که از طرف ما کار می کنند؛ در صورت لزوم قانون یا پاسخ به روند قانونی؛ برای محافظت از مشتریان برای محافظت از زندگی برای حفظ امنیت خدمات ما؛ و از حقوق یا دارایی Microsoft محافظت می کند.

رضایت شبکه ابری

متأسفانه برای کاربران آگاهانه در زمینه حفظ حریم خصوصی ، "با رضایت شما" با دقت بیشتری توصیف می شود "مگر اینکه به ما بگویید که نه" زیرا بیشتر ویژگی های جمع آوری داده به طور پیش فرض فعال هستند.

کاربران نگران باید از توصیه مایکروسافت برای انتخاب گزینه "Express" در هنگام راه اندازی خودداری کنند - که از جمله موارد دیگر ، به اشخاص ثالث امکان می دهد تا تبلیغات را براساس داده های جمع آوری شده توسط مایکروسافت برای شما ارسال کنند - و در عوض از راهنمای Slate برای پیکربندی ویندوز 10 برای حداکثر حریم شخصی استفاده کنید.

ممکن است تمام این جمع آوری داده ها برای کاربران اینترنت بی پروا چیز جدیدی به نظر نرسد ، اما نوعی تغییر سرعت برای مایکروسافت ، شرکتی است که قبلاً به دلیل کم کاری سرویس های ابری و تمرکز روی نرم افزارهای خودسرانه مشهور بود. با ویندوز 10 ، مایکروسافت در عصر محاسبات ابری به طور رسمی به اپل و گوگل پیوسته است. روزهایی که شما مجبور به باز کردن یک مرورگر وب برای "ورود به سیستم" به اینترنت شده اید ، رفته است. نسل جدید کاربران مایکروسافت از لحظه باز کردن رایانه خود وارد اینترنت می شوند - شگفتی ها و خطرات -.

اگر نگران جمع آوری اطلاعات ویندوز 10 هستید ، نرمافزار خوب VPN می تواند به محافظت از حریم خصوصی شما کمک کند.

تصویر ویژه: esebene / Dollar Club Club

ویندوز 10 دارای تنظیمات حریم خصوصی پیش فرض ضعیف است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.