سیاست و حریم خصوصی: کاندیدای شما در انتخابات ریاست جمهوری 2016 کجا ایستاده است؟

سیاستمداران و مواضع آنها در مورد حریم خصوصی

* آخرین بروزرسانی 3/07/2016

از آنجا که مقدمات انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 تنها چند هفته است ، کاندیداهای سراسر کشور به شدت تلاش می کنند تا نامزدی حزب خود را به دست بیاورند. و در حالی که همه آنها با افتخار موضع خود را در مورد موضوعات بحث برانگیز مانند کاهش بودجه و اصلاح مهاجرت استدلال می کنند ، وقتی موضع آنها درباره حریم خصوصی است (برای نمرات خاص به اینفوگرافیک ما مراجعه کنید).

از آنجا که پوشش بسیار کمی به سیاست و نظارت گسترده داده می شود ، ما فکر کردیم مفید باشد که نگاهی به دیدگاه های هر نامزد در مورد NSA و حق شما برای حفظ حریم خصوصی بیندازید.

اینجاست که هر کاندیدایی ایستاده است.

     پرش به ...

برنی سندرز
دونالد ترامپ
گری جانسون
هیلاری کلینتون
جان کاسیچ
مارکو روبیو
تد کروز
نامزدهای گذشته
بن کارسون
کریس کریستی
جب بوش
مارتین اومالی
رند پل
اینفوگرافیک
گزارش حفظ حریم خصوصی اینفوگرافیک کارت

برنی سندرز (D)

برنی سندرز 2015"برنی در ققنوس 2015" توسط Gage Skidmore تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است.

به طور بالقوه لیبرال ترین دموکرات در این مسابقه ، برنی سندرز به شدت مخالف همه و همه اشکال نظارت گسترده است. در حقیقت ، او دامنه فعلی جاسوسی را "غیرقابل قبول" می داند و اظهار می دارد:

"من آنچه را که الان وجود دارد خاموش کرده ام - تقریباً هر تماس تلفنی در این کشور با پرونده ای در NSA خاتمه می یابد."

سندرز در سال 2001 و بار دیگر در سال 2006 به قانون اصلی میهن پرست رای داد. با این حال ، او به نفع اولین پیش نویس قانون آزادی ، که در ابتدا محدودیت های بیشتری را برای NSA ایجاد می کرد ، رای داد اما نه برای نسخه به روز شده.

سندرز حریم خصوصی را به یکی از مهمترین دغدغه های خود تبدیل کرده است ، اگرچه مانند کلینتون ، موضع وی ممکن است کمی مبهم باشد:

"حقوق حریم خصوصی ، یک مسئله بزرگ است. من با آن راحت نیستم ، اما باید بهترین شرایط بد را بررسی کنیم. "

دونالد ترامپ (ر)

دونالد ترامپ 2015"دونالد ترامپ" توسط گیس اسیدمور تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است.

مانند هر چیز دیگری ، دونالد ترامپ موضع منحصر به فردی در مورد حریم خصوصی دارد. اگرچه به نظر می رسد طرفداری از نظارت گسترده نیست ، اما او "بسته كردن" بخش هایی از اینترنت را برای دشمنان ایالات متحده آمریكا پیشنهاد كرده است.

وی گفت: "من مطمئناً برای بسته شدن مناطقی که با کسی در جنگ هستیم بسته می شود. من مطمئنم که به عنوان جهنم نمی خواهم به افرادی که می خواهند ما را بکشند و ملت ما را بکشند ، از اینترنت ما استفاده کنند. "

وقتی مسئله نظارت پیش می آید ، ترامپ می گوید با بازیابی قانون پاتریوت "خوب" است زیرا امنیت راجع به حریم خصوصی در اولویت قرار دارد:

"من تصور می کنم وقتی تلفن را می گیرم ، اگر می خواهید حقیقت را بدانید ، به مکالمات من گوش می دهم. این اظهار نظر بسیار غم انگیز است ، اما من از جانب امنیت خطا می کنم. "

گری جانسون (ل)

گری جانسون 2015"گری جانسون 1" توسط گیس اسیدمور تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است.

موضع گری جانسون در مورد آینه های حریم خصوصی در مورد پل در این باره که هر دو به شدت مخالف هر نوع نظارت دولت هستند. جانسون مانند پل ، مخالف قانون آزادی بود و معتقد است كه پیشرفت چندانی در برابر حقوق مردم آمریكا ندارد.

بزرگترین ترس من این است که هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. عذر عمومی نسبت به آنچه اتفاق می افتد وجود دارد ، زیرا این مربوط به "من" نیست. "

جانسون با همه اشکال نظارت شهروندان مخالف است و به شدت مخالف قانون میهن پرست است.

هیلاری کلینتون (د)

کلینتون تپه 2015"هیلاری کلینتون در نوامبر 2014" توسط مک نوزل ​​تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است.

هیلاری کلینتون با موضع خود در مورد آژانس امنیت ملی آمریکا مواج بوده است. وی در سال 2001 و 2006 به قانون میهن پرست رای داد و اوایل امسال موافق قانون آزادی بود. وقتی صحبت از بحث نظارت می شود ، وی به ویژه مبهم است:

"خوب ، من فکر می کنم NSA باید نسبت به آنچه انجام می دهد شفاف تر باشد ، با مردم آمریکا به اشتراک بگذارد ، که این طور نبود. و فکر می کنم واکنش زیادی در مورد NSA ، مردم احساس خیانت کردند. آنها احساس کردند ، صبر کنید ، شما به ما نگفتید که این کار را می کنید. و ناگهان اکنون ، ما در صفحه نخست درباره آن می خوانیم ... "

به نظر می رسد کلینتون وقتی در مورد نظارت گسترده قرار دارد ، در اینجا و آنجا نیست. با این حال ، وقتی صحبت از ادوارد اسنودن است ، کاملاً صادق است.

وی قوانین ایالات متحده را شکست. او می توانست یک سوت آباد باشد. او می توانست از همه حمایت های سوت زدن استفاده کند. او می توانست همه مواردی را که مطرح کرده است مطرح کند. و من فکر می کنم که پاسخ مثبتی به این امر داده شده است. "

جان کاسیچ (R)

جان کاسیچ 2015"جان كاسیچ" فرماندار اوهایو در اجلاس آموزش و پرورش نیوهمپشایر هفتاد و چهارم اوت 19 ، 2015 "توسط مایكل وادون تحت مجوز CC BY-SA 4.0 مجاز است.

به عنوان جوانترین سناتور ایالتی در تاریخ اوهایو ، مسلماً كاسیچ فصیح ترین سیاستمدار رای است. وقتی صحبت از تحریم دولت می شود ، وی معتقد است که آژانس امنیت ملی امری ضروری است ، اما احساس می کند محدودیت هایی برای دستیابی به آن وجود دارد.

"من به هیچ کس در دولت فدرال جای خالی کارتن نمی دهم. باید قوانینی ، محدودیت ها و مقرراتی وجود داشته باشد که آنها را مهار کند. "

طبق قانون آزادی ، كاسیچ معتقد است كه این اقدام در جهت درست است:

"من فکر می کنم یک قدم به جلو است. منظورم این است که آیا من آن را از این طریق نوشته بودم؟ من نمی دانم. من آنجا نیستم."

مارکو روبیو (R)

marco rubio 2015"مارکو روبیو" توسط گیس اسیدمور تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است.

در حالی که رند پل می خواهد به تمام جاسوسی دولت پایان دهد ، مارکو روبیو با جب بوش در تلاش برای تمدید آن طرف است. به گفته روبیو:

"ایالات متحده قادر به نادیده گرفتن درس دیگری از 11 سپتامبر و محدود کردن توانایی های جمع آوری اطلاعات نیست."

مانند پول ، روبیو مخالف قانون آزادی بود. اما در حالی که پل فکر می کرد قانون آزادی خیلی زیاد پیش رفته است ، روبیو فکر می کرد که به اندازه کافی پیش نرود. درعوض ، روبیو ترجیح می دهد بازگرداندن کامل قانون میهن پرستانه - همه نظارت ها ، تمام مدت - باشد.

منظور من این است که "همه از همه جاسوسی می کنند ، این فقط یک واقعیت است."

تد کروز (R)

ted cruz 2015"تد کروز" توسط Gage Skidmore تحت مجوز CC BY-SA 3.0 مجاز است.

تد کروز که محافظه کارترین نامزد این مسابقه است ، از موضع گیری های خود در برابر آژانس امنیت ملی آگاه است. در حقیقت ، او چندین حمله به هموطنان خود که به کنگره خواسته اند قانون میهن پرست را بازگرداند ، آغاز کرد..

کروز یکی از تنها چهار جمهوریخواهی بود که حمایت از قانون آزادی "کم آبی" را برعهده داشت ، که به گفته وی راهی بسیار هدفمندتر برای ردیابی تهدیدات احتمالی با الزام ارائه دهندگان خدمات اینترنتی برای نگه داشتن گزارش ها و نه دولت فدرال ارائه می دهد..

کروز در مورد مجموعه عمده ابرداده ها گفت:

"احتکار ده ها میلیارد رکورد از شهروندان عادی فورت هود را متوقف نکرد ، بوستون را متوقف نکرد ، Chattanooga را متوقف نکرد ، گارلند را متوقف نکرد و نتوانست توطئه گران سن برناردینو را تشخیص دهد."

طبق گفته كروز ، قانون آزادی آمریكا گامی بزرگ در جهت درست است و روشی بهتر و هوشمندانه تر برای جمع آوری داده ها ارائه می دهد.

نامزدهایی که کنار گذاشته اند

بن کارسون (R)

بن کارسون 2015"بن کارسون" توسط گیس اسیدمور تحت مجوز CC BY-SA 3.0 مجاز است.

کارسون تمایل دارد وقتی صحبت از NSA می شود با همسالان جمهوریخواه خود فرق کند. با جب بوش در یک طرف طیف حریم خصوصی و رند پل از طرف دیگر ، کارسون در جایی در وسط قرار دارد. وی به صراحت محکوم کردن نظارت گسترده ، گفت که این سیستم قدیمی و منسوخ شده است و در عوض ، برای نظارت بر بخش های خاصی از اینترنت ، اقدام به فعالیت کرده است..

"من فکر می کنم آنچه که ما باید انجام دهیم نظارت بر اینترنت است. ما باید در رسانه های اجتماعی نظارت داشته باشیم. من در تلاش برای مختل کردن ارتباطات [دشمن] آنها مشکلی نمی بینم. قادر به هدف قرار دادن آنها. قادر به هدف قرار دادن سرورهای آنها. "

کارسون برخلاف بیشتر همسالان جمهوریخواه خود ، با این حکم دیوان عالی کشور مبنی بر جمع آوری داده های جمعی غیرقانونی موافقت کرد ، گفت:

"ردیابی ناگهانی تماسهای تلفنی ، فعالیتهای خرید ، سابقه بازدید از وب سایت و فعالیتهای دیگر به معنای جستجوی غیرقانونی و توقیفی است که با اصلاحیه چهارم ممنوع است."

 کریس کریستی (R)

کریس کریستی 2015"کریس کریستی" توسط Gage Skidmore تحت مجوز CC BY-SA 3.0 مجاز است.

کریستی یکی از محکم ترین حامیان قانون میهن پرست است ، و معتقد است که این اقدام بحث برانگیز درمورد امنیت ملی است و مهمتر از همه.

"من هیچ وقت عذرخواهی نمی کنم بخاطر حفظ جان و امنیت مردم آمریكا. ما باید ابزارهای بیشتری را به افراد خود ارائه دهیم تا بتوانند این کار را انجام دهند ، نه کمتر ، و سپس به آن افراد اعتماد داشته و بر آنها نظارت کنیم تا این کار را به درستی انجام دهند. "

او استدلال می کند که چگونه پایان برنامه ابرداده باعث آسیب پذیرتر شدن آمریکا شده است و اظهار داشت:

"اگر جمهوریخواهان در کنگره واقعاً می خواهند کاری انجام دهند تا از خانواده های آمریکایی محافظت کنند ، آنها باید برای بازگرداندن برنامه ابرداده تلاش کنند و هیچ جوابی نگیرند."

جب بوش (ر)

jeb bush 2015"جب بوش" توسط گیس اسیدمور تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است.

جب بوش وقتی صحبت از حمایت از آژانس امنیت ملی می شود ، کاملاً آشکارا آشکار بوده است. در حقیقت ، او اغلب به برنامه جمع آوری ابرداده های گسترده NSA به عنوان "بهترین قسمت" از کل اقدامات دولت اوباما اشاره شده است.

او بارها و بارها اظهار داشت كه چگونه قانون میهن پرستانه باید اعاده شود و ادعا كرد:

"شواهد و مدارکی در دست نیست که نشان می دهد آزادی های مدنی هر کسی توسط آن نقض شده است. نه یک تکه. "

پس از حملات پاریس در ماه نوامبر ، بوش ، به همراه ترامپ و روبیو ، نه تنها به نفع بازگرداندن قانون میهن پرستانه با جدیت استدلال کردند بلکه این ادعا را تکرار کردند که نظارت دولت برای امنیت ملی بسیار حیاتی است..

"آزادی های مدنی نقض نمی شوند و داشتن NSA برای داشتن این اطلاعات بخشی از ابزار اساسی برای ایمن نگه داشتن ما است."

مارتین اومالی (D)

martin o'malley 2015"مارتین O'Mally در CAP" توسط Gage Skidmore تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است.

مارتین اومالی دارای موضع ولرم نسبت به NSA است. او به قانون آزادی موافق بود ، گرچه فکر می کند اصلاحات جدید برنامه را به اندازه کافی محدود نمی کند:

"عملكرد آزادی آمریكا گامی در جهت درست بود ، و من خوشحالم كه به تصویب رسید و رئیس جمهور آن را امضا كرد."

اما به جای پشتیبانی عمومی از لایحه جدید ، O'Malley فکر می کند که با تعیین یک مدافع عمومی ، حقوق شهروندان بهتر ارائه می شود:

"من به عنوان یک وکیل دادگستری و با آموزش ، من فکر می کنم اگر نقش بیشتری برای یک مدافع عمومی در دادگاه FISA داشته باشیم ، امنیت ملی و حقوق ما بهتر خدمت می شود."

رند پل (R)

rand paul 2015"رند پل" توسط گیس اسیدمور تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است.

رند پل احتمالاً صوتی ترین منتقد در مورد نظارت گسترده در هر دو حزب است. او هم با اعمال میهن پرست و هم با آزادی مخالف است و احساس می کند هر نوع نظارت دولتی غیرقانونی است:

"ما این موضوع را مورد مطالعه قرار داده ایم ، و فهمیدیم که برنامه جمع آوری داده های انبوه هیچ تروریست را به خود جلب نکرد و مانع حمله نمی شود."

پولس سعی کرد مانع از تصویب مجلس سنا شود ، اما در نهایت پیروز شد. صرفنظر از آن ، بخش اعظم بسترهای تبلیغاتی وی متمرکز بر حق حفظ حریم خصوصی است و طرفدار محکمی علیه هر نوع نظارت شهروندان است..

اخیراً ، پاول خاطرنشان كرد كه نظارت بیشتر دولت در پاریس برای جلوگیری از حملات ترور بسیار كم عمل كرد:

"فاجعه پاریس در حالی اتفاق افتاد كه ما هنوز در حال جمع آوری انبوه بودیم - در فرانسه ، آنها برنامه ای هزار برابر تهاجمی تر از همه داده های همه فرانسوی ها دارند. با این حال آنها هنوز قادر به دیدن آینده نبودند. "

کارت گزارش حریم خصوصی

ما هر کاندیدایی را بر اساس عقاید خاص آنها درجه بندی کرده ایم. برای معیارها ، ما به موضع آنها در مورد قانون میهن پرست ، اصل آزادی و اصلاح شده آزادی ، و افکار آنها در مورد NSA و نظارت گسترده در کل نگاه کردیم.

سیاستمداران-و-گزارش حفظ حریم خصوصی-کارت-2-26

اکنون که می دانید دقیقاً هر کاندیدا کجا ایستاده است ، موضع شما تغییر کرده است؟ به ما اطلاع دهید که شما از چه کسی پشتیبانی می کنید و چرا در نظرات زیر!

سیاست و حریم خصوصی: کاندیدای شما در انتخابات ریاست جمهوری 2016 کجا ایستاده است؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.