اعلام آینده برنده بورس تحصیلی حفظ حریم خصوصی 2017 ExpressVPN

برنده بورس تحصیلی ExpressVPN

در سال دوم خود ، بورسیه های ExpressVPN Future of Privacy موفقیت بزرگی بود. نزدیک به 2000 دانشجو در ایالات متحده و انگلیس مقالات خود را برای یک ضربه به 5000 دلار ارائه دادند. در حالی که ما فقط می توانستیم یک برنده انتخاب کنیم ، همه افراد در ExpressVPN تحت تأثیر سطح عقل و علاقه مندان به خلاقیت قرار گرفته در نوشتار خود قرار گرفتند.

از دانشجویان خواسته شد تا جامعه را در سال 2027 پیش بینی کنند که در آن دولتها در سراسر جهان به نظارت مطلق دیجیتالی رسیده اند. بیشتر پیش بینی ها تاریک بود. حکایاتی از حبس های اجباری ، سانسور دانشگاهی و زندگی اجتماعی سالم وجود داشته است ، که ذکر نام های مخفی برای آژانس های دولتی جدید با دسترسی وحشتناک نیست..

با این حال ، الیزابت فیجالکیویچ از چتک ، ویسکانسین ، ایالات متحده بود که بیشترین آرزو را برای ExpressVPN داشت. این دانشجوی 26 ساله فارغ التحصیل ، یک حساب مسابقه پالس زنی را که در حال ورود به کتابخانه است ، برای تحویل تحقیقات پزشکی غیرقانونی ، قلمداد کرد. برای خواندن داستان به طور کامل ، صفحه ExpressVPN Future of Privacy Privacy را بررسی کنید.

در همین حال ، شش شرکت کننده دیگر ثابت کردند که مقاله های فوق العاده قانع کننده ای را به دست می آورند که آنها را به رسمیت شناختن دونده ، به همراه یک سال رایگان ExpressVPN ، به دست آوردند. آن ها هستند:

  • الکساندرا گوریونوا ، دانشگاه نیو هاون ، سی تی اس ، ایالات متحده آمریکا.
  • جسیکا آلن ، دانشگاه آکسفورد ، انگلستان
  • پیتر آپتون ، دبیرستان یانکتون ، SD ، ایالات متحده.
  • Brogan Gerhart ، دانشگاه مریلند ، MD ، ایالات متحده.

تشویق همه جا!

رکورد برای کابوس: س&A با برنده

پس از پیروزی ، الیزابت ، برنده بورس تحصیلی ، وقت خود را برای پاسخ به برخی از سؤالات ExpressVPN در مورد مقاله برنده خود گرفت. او می گوید الهام از تلاش برای تصور “سناریوی بدترین” و سپس رفتن از آنجا ناشی می شود.

“ذهن من به طور طبیعی به سراغ دانشمندان ، دانشمندان ، افرادی که محدودیت گردش اطلاعات برای آنها بیزار تر خواهد بود بود.”

در مورد سناریوی زن جوان که سعی در انتشار تحقیقات مهم پزشکی دارد ، وی به محیط مدرسه دانش آموخته خود اعتبار می دهد. وی توضیح می دهد: “ذهن من به طور طبیعی به دانشمندان ، دانشمندان و دانشمندان می رود که محدودیت گردش اطلاعات برای آنها بیزار باشد.”.

الیزابت وقتی از وی سؤال شد كه چگونه جهان ممكن است از نوعی از بیماری پوستی كه او توصیف می كند ، جلوگیری كند ، پیشنهاد عمل كرد.

وی گفت: “من فکر می کنم بزرگترین کاری که مردم برای جلوگیری از این نوع بیماری پوستی باید انجام دهند این است که اطمینان حاصل کنند که در دولت خود درگیر باشند. آبهای مهیج در مورد حریم خصوصی اینترنت چیزی نیست که سیاستمداران به عنوان یک سکوی یا حتی چیزی ایجاد کنند که وقتی تصویب قانونی راجع به آن تصویب می شود ، اخبار تیتر را ایجاد کند. “

اختلافات نسلی

با توجه به این که این مقاله سریع از الیزابت خواسته است که به آینده نگاه کند ، ExpressVPN همچنین در مورد افکارش درباره گذشته کنجکاو بود. او می گوید که متوجه شکاف نسلی در آگاهی از حریم شخصی است.

“من فکر می کنم نسل والدین من نقش فعال تری در محافظت از خود در برابر نقض های احتمالی اطلاعات شخصی که از آنها آگاه هستند ، می گیرند. با این حال ، من فکر می کنم که نسل من نسبت به نسل والدین من از برخی از تهدیدهای دیجیتالی برای حفظ حریم خصوصی آگاه هستند ، گرچه فکر نمی کنم که بسیاری بدانند چگونه یا به طور فعال به دنبال هستند تا کاملاً از خود محافظت کنند. “

الیزابت اعتراف می کند که یک جوان باهوش فناوری ، ناشناس بودن کامل او را از تهدیدات آنلاین اعطا نمی کند.

“برای نسل من ، من فکر می کنم که بسیاری از اقدامات” استاندارد “حریم خصوصی دیجیتال چیزی است که بسیار خودکار است ، و چیزی است که ما به آن عادت کرده ایم که فکر نمی کنم. من صادقانه خواهم بود و می گویم که من درباره نحوه کار هک کردن آنلاین یا نظارت ، چیز زیادی نمی دانم ، و من واقعاً نمی دانم که چگونه خودم را بهتر از آنها محافظت کنم. “

یک برنده با قلب

هرچند که پیشگویی مقاله او ممکن است ، الیزابت خودش در تلاش است تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کند. وی در حال حاضر در یک برنامه فارغ التحصیل فیزیوتراپی در دانشگاه مینسوتا است.

بعد از اتمام تحصیلات خود ، قصد دارد به توانبخشی بیماران سالخورده کمک کند. به گفته خودش: “به نظر من کار با این جمعیت بسیار ارزشمند است و نمی توانم منتظر بمانم تا کار خود را آغاز کنم.”

باز هم تبریک می گویم ، الیزابت ، و همه بهترین ها در آینده!

~

فکر کنید آنچه الیزابت نوشت ، متفکر بود؟ در نظر بگیرید در سال آینده بصورت بورس تحصیلی ExpressVPN Future of Privacy Policy بپیوندید! جزئیات بیشتر در بهار آمده است.

اعلام آینده برنده بورس تحصیلی حفظ حریم خصوصی 2017 ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.