بیل از اختیارات تحقیقاتی انگلستان: 3 پیامدهای برای حفظ حریم خصوصی شما

بیل قدرتهای تحقیقاتی ، پارلمان بریتانیا نوامبر 2016.

در تاریخ 16 نوامبر ، مجلس اعیان نسخه نهایی لایحه اختیارات تحقیقاتی را تصویب كرد. لقب "منشور Snooper,این لایحه توانایی های نظارت آژانس های اجرای قانون و کشور را به سطحی که هرگز در یک دموکراسی غربی دیده نمی شود ، گسترش می دهد.

بیل اختیارات تحقیقاتی: خلاصه ای

مجلس اعیان و مجلس عوام به طور مشترک لایحه اختیارات تحقیق را بررسی کردند ، و توجه جدی به آن نشان دادند. در اصل ، این لایحه به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و شرکت های تلفن نیاز دارد سوابق داده های مرور مشتریان خود را تا یک سال حفظ کنید. علاوه بر این ، این سوابق خواهد بود در صورت صدور حکم برای ده ها تن از مقامات دولتی قابل دسترسی است.

پیامدهای چنین لایحه بحث برانگیز چیست؟ ExpressVPN به بررسی سه پیامد لایحه اختیارات تحقیقاتی برای شهروندان فردی (یعنی شما).

1. بیشتر ادارات دولتی با اطلاعات شما = کمتر از حریم خصوصی

وزارت حمل و نقل ، وزارت بهداشت ، HMRC ، NHS ، آژانس استاندارد مواد غذایی و کمیسیون قمار. این گروه متنوع آژانسهای دولتی مشترکاً در چیست؟ پاسخ: آنها (و بسیاری دیگر) به زودی می توانند به داده های ذخیره شده در دستگاه های برقی شما ، با صدور حکم دسترسی پیدا کنند..

در حال حاضر ، نمایندگان مجلس و نمایندگان آنها تحت عنوان دکترین ویلسون حق حریم خصوصی را دارند. اما طبق لایحه جدید ، گفتگوهای بین اعضای پارلمان و نمایندگان آنها به احتمال زیاد دیگر مخفی نخواهد بود.

گروه های اطلاعاتی نمی توانند بدون تأیید نخست وزیر و یک قاضی ارشد ، به این گفتگوها گوش دهند ، اما بیل اختیارات تحقیقاتی محرمانه بودن اطلاعات شما را به خطر می اندازد - خواه در ابتدا شما تصمیم به اشتراک گذاری آن با دولت گرفتید یا نه..

2. دستگاه های تلفن همراه آینده ایمن تر خواهند بود

در گذشته ، مصرف کنندگان می توانند به سازندگان دستگاه اعتماد کنند تا از حقوق دیجیتالی خود محافظت کنند. به عنوان مثال ، اپل به دلیل استفاده از رمزگذاری کامل دیسک و امتناع از ساختن پشتی های نظارت بر روی محصولات به خوبی شناخته شده است..

در حال حاضر هیچ جزئیاتی در مورد چگونگی مجبور ساختن دولت انگلستان شرکتهای خارجی مانند اپل به همکاری با لایحه Investigator Powers وجود دارد. با این وجود ، یک امکان نظری اینست که شرکتهایی که نتوانند طرحهای سازگار را تولید کنند ، محصولات خود را غیرقانونی اعلام می کنند.

به عبارت دیگر ، دستگاه های موبایل آینده به احتمال زیاد دارای پشتی خواهند بود که هک شدن توسط نهادهای امنیتی را تسهیل می کند. و اگر دولت می تواند از طریق آن فضای پشتی به دستگاه شما دسترسی پیدا کند ، مطمئناً شخص ثالثی با بهره گیری از فناوری نیز می تواند.

3. حفظ حریم خصوصی بیش از هر زمان دیگری بر عهده کاربر است

بزرگترین پیامد لایحه اختیارات تحقیقاتی این است بیش از هر زمان دیگری ، حریم خصوصی آنلاین شما در دستان شماست.

طبق این لایحه نمایندگان مجلس ، پزشکان و وکلا را معاف می دانند اما مشخص نیست که چگونه ترافیک اینترنتی آنها مشخص می شود. بنابراین بهترین دفاع این است که از آنچه در همه دستگاه های خود به اشتراک می گذارید آگاه باشید. به عبارت دیگر: اگر آن را به اشتراک نگذارید ، هیچ کس نمی تواند از آن استفاده کند.

در راستای این ایده ، از اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود بر حذر داشته باشید ، از دستگاه های عمومی / اتصالات Wi-Fi به حساب های شخصی خود دسترسی پیدا نکنید و به یاد داشته باشید که از یک VPN برای امنیت و گمنام کردن اتصال به اینترنت خود استفاده کنید.

از حریم خصوصی آنلاین خود از منشور Snooper دفاع کنید

Bill Investigatory Powers یک یادآوری است که همه ما باید برای حفظ حریم خصوصی آنلاین گام برداریم. به جای اینکه به آژانسهای دولتی و تولید کنندگان دستگاه اجازه دسترسی به داده های خود را بدهیم و به بهترین چیزها امیدوار باشیم ، باید به شهروندان و حامیان صوتی برای آزادی دیجیتال آگاه باشیم..

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید امروز انجام دهید:

  • این نکات برتر حفظ حریم خصوصی را در زندگی آنلاین خود درج کنید
  • از ابزارهای مرور ناشناس مانند مرورگر Tor استفاده کنید
  • حمایت از گروه های حقوق دیجیتالی مانند بنیاد الکترونیکی مرز و مبارزه برای آینده
  • بحث ها را برای افزایش آگاهی درباره نظارت شدید دولت آغاز کنید

در مورد تصویب لایحه اختیارات تحقیقاتی چه احساسی دارید؟ برای مبارزه با حریم شخصی آنلاین چه اقداماتی انجام می دهید؟ افکار خود را در زیر به اشتراک بگذارید!

پارلمان انگلیس: ژان بوفورت / تصاویر دامنه عمومی

بیل از اختیارات تحقیقاتی انگلستان: 3 پیامدهای برای حفظ حریم خصوصی شما
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.