4 نفر کاملاً به دلیل ناکامی در رسانه های اجتماعی حماسه شدند

4 نفر کاملاً به دلیل ناکامی در رسانه های اجتماعی حماسه شدند

اعتراف کنید: شما در رسانه های اجتماعی خود کاری احمقانه انجام داده اید. همه در رسانه های اجتماعی خود کاری احمقانه انجام داده اند. بیشتر اوقات هیچ آسیبی انجام نمی شود. شما به سادگی صبح روز بعد ، پست ، نظر یا تصویر توهین آمیز را که در حال بازی Twister در یک مانکنی هستید ، حذف می کنید.

فراموش کردن آسان است که کل جهان می تواند به طور بالقوه حساب های رسانه های اجتماعی شما را ببیند ، حتی اگر این پروفایل را به صورت خصوصی تنظیم کنید (یکی از ورودی های لیست ما این نتیجه را پیدا کرده است - راه سخت). این یک گفتگوی خصوصی بین شما و دوستانتان نیست. گپ زدن از طریق اینترنت هرگز خصوصی نیست.

بیشتر اوقات دنیا شما را تماشا نمی کند ، Netflix را تماشا می کند. اما تعداد کمی از افراد بدشانس توانستند با به روزرسانی وضعیت ضعیف ، توجه جهان را به خود جلب کنند. و بعد همه به آنها اشاره کردند و خندیدند. یا گریه کرد. یا فرار کرد فریاد زد.

ما لیستی از چهار نفر را جمع آوری کرده ایم که نتوانسته اند حساب های اجتماعی خود را خصوصی نگه دارند ، سپس دچار مشکل شدند. مگر اینکه بخواهید در لیست بعدی ما قرار بگیریم ، وقت آن است که کمربند حریم خصوصی اینترنت خود را محکم کنید.

هیئت منصفهگناهکار ، گناهکار ، گناهکار ... اوه به فیلم گربه نگاه کنید!

شماره 1 Facebook نظرسنجی عدالت

وظیفه مدنی همه است که در صورت لزوم به عنوان یک عضو هیئت منصفه انتخاب شود. دموکراسی خواهان آن است که مجرمان توسط همسایگانشان محاکمه شوند. افتخار است که چنین وظایفی را در یک کشور دموکراتیک انجام دهیم. و باید مسئولیت را جدی گرفت. همچنین درک همه واقعیت های این پرونده حائز اهمیت است ، سپس به طور کامل و عادلانه آنها را بررسی کنید. شما نمی خواهید یک فرد بی گناه را به زندان بفرستید ، یا اجازه دهید یک شخص مقصر آزاد شود.

یا می دانید فقط می توانید نظرسنجی در فیس بوک را شروع کنید. این دقیقاً اتفاقی است که در برنلی انگلستان رخ داده است. یک عضو هیئت منصفه تصمیم گرفت بهترین راه برای تصمیم گیری در مورد سرنوشت شخص در دادگاه این بود که چند واقعیت را در فیس بوک قرار دهید ، سپس همه رأی دهند.

قانون انگلستان مستلزم آن است كه هيچ وكلاي در مورد عمومي كه رياست آنها صحبت مي كند صحبت نكند. بنابراین ، هنگامی که دادگاه در مورد رأی فیس بوک فاش شد ، هیات منصفه فوراً برکنار شد.

اگر تاکنون وظیفه هیئت منصفه داشته اید ، و تصمیم گرفتید تصمیم گیری در مورد گناه را در نظرسنجی فیس بوک بگذارید ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که هرگز وظیفه هیئت منصفه را نداشته اید.

روز بیمارنکته حرفه ای: ارسال پیامک در بیمار به این معنی است که شما مجبور نیستید از "صدای بیمار" غیرقابل تحمل خود استفاده کنید.

# 2 وضعیت فیس بوک به سلامتی گای خیانت می کند

ما شنیده ایم که افراد وحشتناکی در اینترنت وجود دارند که بعضی اوقات وانمود می کنند که بیمار هستند ، فقط برای دریافت یک روز مرخصی. ما این رفتار را هم شوکه کننده و وحشتناک می دانیم. واقعاً ، چطور ممکن بود?

*سرفه کردن. سرفه کردن.*

به هر حال ، معلوم است که کارفرمایان به فیس بوک نیز نگاه می کنند. بنابراین اگر شما فردی هستید که دوست دارد از روز مکرر بیمار لذت ببرد (بدون اینکه بیمار شود) ، حتماً باید تنظیمات فیس بوک خود را به صورت خصوصی تغییر دهید. و نگاهی سخت به خودتان بیندازید.

کایل دویل تنظیمات فیس بوک خود را به صورت خصوصی تغییر نکرد. کایل دویل روز بدی را سپری کرد. کایل دویل شلوغ شد.

در اینجا چه اتفاقی افتاده است ، از طریق متن مفید ایمیل:

از: نیرش رجمی
ارسال شده: چهارشنبه 27 اوت 2008 9:35 بامداد.
به: کایل دویل
موضوع: غیبت روز پنجشنبه بیست و یکم 2008
سلام کایل,
لطفاً یک گواهینامه پزشکی ارائه دهید که دلیل موجهی برای مرخصی بیمار خود را در روز پنج شنبه بیست و یکم ، 2008 ارائه دهید.
متشکرم
NIRESH REGMI
مدیر زمان واقعی ، عملیات نیروی کار
-
از: کایل دویل
ارسال شده: چهارشنبه 27 اوت 2008 9:38 بامداد.
به: نیرش رجمی
موضوع: پاسخ: غیبت در پنجشنبه بیست و یکم 2008
نیرش,
غیبتهای مرخصی 1 روزه همانطور که در قرارداد من بیان شده ، نیازی به گواهی پزشکی ندارند ، مشروط بر اینکه اظهار داشته باشم به دلایل پزشکی در مرخصی هستم.
با تشکر
با احترام,
کایل دویل
کارشناس قطعنامه - فنی
-
از: نیرش رجمی
ارسال شده: چهارشنبه 27 اوت 2008 9:39 بامداد.
به: کایل دویل
موضوع: پاسخ: غیبت در پنجشنبه بیست و یکم 2008
سلام کایل,
معمولاً طبق قرارداد شما اینگونه است. اما توجه داشته باشید که مرخصی در این مواقع فقط به دلایل پزشکی واقعی اعطا می شود. شما مدیر خط تشخیص داده اید که مرخصی شما به دلایل پزشکی نبوده است و به همین دلیل ما نمی توانیم به همین مناسبت مرخصی بگیریم.
NIRESH REGMI
-
از: کایل دویل
ارسال شده: چهارشنبه 27 اوت 2008 ساعت 9:43 بعد از ظهر.
به: نیرش رجمی
موضوع: پاسخ: غیبت در پنجشنبه بیست و یکم 2008
سلام نیرش,
مرخصی من به دلایل پزشکی بوده است ، بنابراین شما نمی توانید مرخصی را براساس اختیار مدیر خط انکار کنید ، بدون اثبات ، لطفا مرخصی را طبق خواسته انجام دهید.
با تشکر
با احترام,
کایل دویل
-
از: نیرش رجمی
ارسال شده: چهارشنبه 27 اوت 2008 9:50 دقیقه بعد از ظهر.
به: کایل دویل
موضوع: پاسخ: غیبت در پنجشنبه بیست و یکم 2008
سلام کایل,
من معتقدم اثبات این که شما پس از آن هستید در زیر آمده است

فیس بوک کایل دویل شکست خوردووپس - نمایه فیس بوک کایل دویل.

از: کایل دویل
ارسال شده: چهارشنبه 27 اوت 2008 ساعت 9:55 ب.ظ..
به: نیرش رجمی
موضوع: پاسخ: غیبت در پنجشنبه بیست و یکم 2008
حماسه HAHAHA LMAO شکست می خورد
بدون نگرانی مرد
با احترام,
کایل دویل

معلم شماره 3 برای یک ضربه محکم و ناگهانی تعطیل شد

می دانید بزرگسالان بالغ کاملاً حق نوشیدن دارند؟ الکل و گاهی اوقات ، وقتی بزرگسالان در مرخصی هستند ، دوست دارند یک لیوان شراب یا یک بطری آبجو بخورند. احتمالاً به این دلیل که بزرگسالی بزرگ هستند. در تعطیلات!

اما مصرف نوشیدنی کاملاً قانونی برای نوشیدن بزرگسالان ، مانع از آن نیست که دبیرستان آپالاچی در جورجیا از اخراج معلمی که در روزهای تعطیل آبجو سرد داشت ، اخراج کند.

معلم برای فیس بوک اخراج شد (1)احساس ضعف دارم وحشت از آن!

این اشلی پین است ، و او این عکس را در صفحه فیس بوک خود قرار داد. در اینجا او است ، هنگام تعطیلات از یک زن و شوهر نوشیدنی لذت می برد.

این تصویری است که او را اخراج کرد.

اگر مدیر خانم او را با داشتن همسر خود در یک رستوران محلی در یک رستوران محلی دیده بود ، آیا او هنوز اخراج شده بود؟ مطمئناً نه. اما قرار دادن آن در فیس بوک ظاهراً به معنای تبلیغ سوء مصرف الکل است. بله ، آنها خانم پین را به ارتکاب سوء استفاده از الکل متهم کردند. به خاطر همین تصویر در همان جا است.

زمان لازم برای تنظیم مجدد تنظیمات فیس بوک خود ، معمولاً. یا نوشیدن را متوقف کنید. بنابراین ، وقت آن را بکشید تا تنظیمات فیس بوک خود را مرتباً انجام دهید.

تنظیم جزئیات فیس بوک خود به صورت خصوصی ضروری است. این دقیقاً همان کاری است که خانم پین انجام داد. به جز آن کار نمی کند. عکس خانم پین در حال نوشیدن آبجو در فیس بوک به صورت خصوصی تنظیم شد. و با این حال ، می توانید آن را تقریباً در هر گوشه اینترنت پیدا کنید. برعکس خصوصی چیست؟ آن تصویر.

بنابراین احتمالاً نباید برای حفظ حریم خصوصی پست ها و تصاویر خود فقط به تنظیمات حریم خصوصی فیس بوک اعتماد کنید. فکر می کنید که Facebook دارای کارمندان و کارورزان زیادی است که وقت خود را صرف جستجوی نقص در تنظیمات حریم خصوصی می کنند. و پس از یافتن نقص ، با عجله برطرف می شوند. بدون شک کسی که عیب را پیدا کرده است ، یک جایزه بزرگ نیز دریافت می کند.

پیدا کردن در فیس بوکمن می توانم مردگان را ببینم! نه ، صبر کنید ، آنها فقط می خوابند. این برنامه به من امکان تماشای افراد را در هنگام خواب می دهد.

شماره 4 فیسبوک از کارآموزانی که نقص در تنظیمات حریم خصوصی پیدا کرده است ، آتش می گیرد

وقتی آران خانا دوره کارآموزی را در فیسبوک گذراند ، بدون شک امید زیادی برای تحت تأثیر قرار دادن مارک زاکربورگ برای داشتن یک شغل تمام وقت داشت. خانا ، یک دانشجوی دانشگاه هاروارد ، این ابتکار عمل را نشان داد و پروژه ای را برای برجسته کردن برخی از نقص های حریم خصوصی فیس بوک شروع کرد..

خانا برنامه ای را ایجاد کرد که از نقص ها در پیام رسان موبایل فیس بوک سوء استفاده می کرد. این برنامه با نام نقشه Marauder نامگذاری شده است و دقیقاً مانند نام هری پاتر آن ، به افراد اجازه می داد تا مکان دقیق کاربران فیس بوک را مشخص کنند. تصور کردن روشهای مختلفی که می توان از این برنامه برای شر استفاده کرد سخت نیست. اما خانا ادعا می کند که او خدمات عمومی را ارائه می داد و هیچ گونه قصد بدخواهی نداشت.

فیس بوک مخالفت کرد و او سریعاً اخراج شد.

چگونه یک بازنده حریم خصوصی آنلاین نباشیم

این افراد به اشتباه در اینترنت پایان یافتند. طرف بدی که مردم را دچار مشکل می کند. همه آنها فراموش كردن يكي از اينترنت ها را فراموش كردند:

هر آنچه را که در اینترنت قرار داده اید بماند در اینترنت.

ما قبلاً نکات مربوط به حریم خصوصی را پوشش داده ایم. چند بار در واقع ، این نوع ما است. اما افراد لیست ما قطعاً از چند نکته دیگر بهره مند می شوند.

  1. داده های حساس را در اینترنت ارسال نکنید. (شماره کارت اعتباری ، شناسنامه ، جزئیات پرونده دادگاه شخص دیگری)
  2. مراقب باشید چه اطلاعات شخصی را در اینترنت قرار دهید. (DOB ، آدرس ، وضعیت هوشیاری)
  3. کنترل حریم شخصی خود را کنترل کنید. (آنچه را نمی خواهید برای همه دنیا ارسال کنید - مانند عکس های تعطیلات)
  4. از افزودنی Chrome با محرمانه بودن از حریم خصوصی ExpressVPN استفاده کنید
  5. مارک زاکربورگ را اذیت نکنید. (همیشه)

این چهار مرحله آسان را دنبال کنید ، و امیدوارم که اینترنت دچار مشکل نشوید.

4 نفر کاملاً به دلیل ناکامی در رسانه های اجتماعی حماسه شدند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.