برنامه های تناسب اندام شما چقدر خصوصی است؟ 5 نکته برای حفظ امنیت بیشتر آنها

ساعت هوشمند شما را تماشا می کند

سرانجام ممکن است برنامه های بدنسازی در حال جلب توجه باشند ، اما تنظیمات حریم خصوصی آنها در پشت خط شروع گیر است.

فقط چند هفته پیش ، وزارت بهداشت ، درمان و خدمات انسانی آمریكا گزارشی را منتشر كرد و از شركتهای پیشرفته فناوری پیشرفته خواست تا تنظیمات حریم خصوصی بیشتری را در برنامه های بهداشتی خود اضافه كنند..

در حالی که پوشیدنی های بدنسازی مانند Fitbit در ابتدا فقط مراحل ثبت شده ای داشتند ، دستگاه های جدیدتر می توانند همه چیز را از موقعیت جغرافیایی شما تا ضربان قلب ، الگوهای خواب ، کالری مصرفی و موارد دیگر ثبت کنند. این ممکن است برای کاربران بسیار مناسب باشد که عادت ها و رژیم خود را رعایت کنند ، اما برای تبلیغ کنندگان و شرکت های بیمه حتی بهتر است.

فقط تصور کنید شرکتی توانایی تأیید یا انکار یک ادعا را صرفاً بر اساس سوابق برنامه تناسب اندام شما داشته باشد ... بله ، ممکن است.

برای برخی از برنامه ها ، اول سلامتی است ، حریم خصوصی دوم

در اینجا جایی است که همه چیز از ترسناک و وحشتناک به پیش می رود: در گزارشی از Open Effect کانادا و آزمایشگاه Citizen University of Toronto ، متخصصان توانستند نشان دهند که چگونه هکرها نه تنها می توانند ببینند که چه برنامه هایی از برنامه تناسب اندام شما ارسال می شود بلکه تغییر می دهد.

این گزارش با عنوان "هر قدم شما Fake" می باشد ، به شرکتهای فناوری فراخوانی می کند که تنظیمات حریم خصوصی بهتری را در دستگاههای خود درج کنند. به گفته محققان:

"مصرف کنندگان شایسته هستند که در مورد حریم خصوصی و اقدامات امنیتی سیستم های ردیابی تناسب اندام بهتر آگاه شوند."

ExpressVPN موافق است ، بنابراین لیستی از نکاتی را برای کمک به بهبود حفظ حریم شخصی شما هنگام کار خود ، گردآوری کرده اید.

نکته 1: هنگام ایجاد یک نمایه جدید از نام مستعار استفاده کنید

ساعت هوشمند شما ردیابی می کند و هنوز مشخص نیست چه اطلاعاتی ارسال می شود. به منظور محافظت از حریم شخصی شما ، ExpressVPN پیشنهاد می کند از یک نام مستعار برای ایجاد یک نمایه جدید در برنامه خود استفاده کنید. همچنین خاموش کردن بلوتوث و استفاده از رمز عبور قوی ، گامهای آسانی است که می توانید برای خنثی کردن متکدیان احتمالی بردارید.

نکته 2: بررسی کنید که برنامه داده تناسب اندام شما به چه اطلاعاتی می تواند دسترسی داشته باشد و چه چیزی را به اشتراک گذاشته است

به اشتراک گذاشتن چند قدم در طول ناهار یک چیز است ، اما اشتراک گذاری حرکات نامنظم روده شما بعد از آن کاسه تاکو ناهار ، احتمالاً بسیار دور است. اطمینان حاصل کنید که چه اطلاعاتی را برای برنامه خود به اشتراک می گذارید ، و مطمئن شوید که آن را تا حد ممکن محدود کنید. اگر می توانید ، به تنظیمات اصلی بپیوندید و دسترسی به داده هایی را که فکر نمی کنید برنامه به آن نیاز دارند ، محدود کنید.

نکته 3: همیشه ، همیشه برنامه های خود را به روز کنید

به روزرسانی های جدید آزار دهنده هستند ، اما به دلایلی وجود دارند. هربار که برنامه شما از شما بخواهد به روزرسانی کنید ، معمولاً به یکی از دو دلیل انجام می شود: یا یک وصله جدید برای پوشاندن یک نقص امنیتی وجود دارد ، یا برنامه جدیدتر و بهتری در دسترس است. در هر صورت ، چند دقیقه برای به روزرسانی برنامه خود ، هزینه ای ناچیز برای افزایش فشار زیاد در حریم شخصی است.

نکته 4: اطمینان حاصل کنید که برنامه های شما از HTTPS استفاده می کنند

در حالی که تقریباً هر برنامه تناسب اندام امروزه از Wi-Fi برای اشتراک داده استفاده می کند ، همه آنها این کار را در یک سرور مطمئن انجام نمی دهند. استفاده نکردن از HTTPS یک اشتباه تازه کار است و ExpressVPN با تعجب از اینکه چگونه بسیاری از برنامه های محبوب مانند Garmin Vivosmart در استفاده از آن کوتاهی می کنند. اطمینان حاصل کنید که برنامه شما از سرور مطمئن برای انتقال و ضبط داده های شما استفاده می کند. اگر اینگونه نباشند ، ممکن است زمان آن فرا رسد که یک برنامه جدید پیدا کنیم.

نکته 5: به طور مرتب چک کنید تا صحت داشته باشید آیا اطلاعات شما صحیح است

در گزارش فوق ، کارشناسان توانستند برخی از برنامه ها را برای تولید داده های نادرست "فریب دهند". این نه تنها می تواند بر اهداف سلامتی شخصی شما تأثیر بگذارد ، بلکه اطلاعات شما را نیز در اختیار شخص ثالث قرار دهد. وقتی به اطلاعات خود نگاه می کنید ، مطمئن شوید که اطلاعات صحیح است. اگر اینگونه نباشد ، احتمال دارد شخص دیگری از این امر دست بکشد.

مناسب ماندن. سالم ماندن. خصوصی بمان.

اینگونه نیست که شما نباید از استفاده از برنامه های تناسب اندام خودداری کنید - بلکه باید با احتیاط این کار را انجام دهید.

پیروی از نکات فوق به شما کمک می کند تا در عین حال در امنیت هم باشید.

تصویر برجسته: Unsplash (تصویر ویرایش شده است)

برنامه های تناسب اندام شما چقدر خصوصی است؟ 5 نکته برای حفظ امنیت بیشتر آنها
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.