5 بهترین برنامه امنیتی برای اندروید در سال 2018

برنامه های اندرویدی پنج

به سمت راست خود نگاه کنید. حالا به سمت چپ خود نگاه کنید. احتمالاً دو نفر از شما در حال استفاده از تلفن اندرویدی هستید. و از آنجا که تقریباً هر کاری که انجام می دهیم ، از بانکداری و خرید گرفته تا چت آنلاین و به اشتراک گذاری عکس ، در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود ، ممکن است تعجب کنید که: "چگونه می توان امنیت و حریم شخصی تلفن من را تقویت کرد؟"

واضح ترین پاسخ بارگیری برنامه های مناسب موبایل است. اما با توجه به تعداد بیشماری از مطالب موجود در فروشگاه Google Play ، می توان دانست از کجا شروع کنید کار دشوار است. نگران نباشید ، زیرا ExpressVPN عمل بلند کردن سنگینی را برای شما انجام داده است 5 بهترین برنامه امنیتی برای Android.

1. AppLock - اثر انگشت برای امنیت تلفن

برنامه جدید-قفلهر کس قفل صفحه را در تلفن خود دارد. یا حداقل همه باید قفل صفحه را در گوشی خود داشته باشند. اگر این کار را نکردید ، یک دقیقه وقت بگذارید تا اکنون تنظیم کنید.

بنابراین هنگامی که قفل صفحه دارید ، چرا به یک قفل برنامه نیاز دارید؟ خوب ، در حالی که یک قفل صفحه نمایش می تواند از دسترسی دیگران به داده های شما در هنگام قفل شدن جلوگیری کند ، هنوز موقعیت های بی شماری وجود دارد که افراد بدون اطلاع از آن بتوانند داده های شما را نگه دارند. ممکن است تلفن خود را قفل کرده و آن را به یک شخص غریبه تحویل دهید تا به شما در گرفتن عکس کمک کند. یا ممکن است تلفن خود را به راحتی قفل کرده و روی یک میز کافه عمومی بگذارید. در این موارد ، تمام پیام ها ، تصاویر و اطلاعات شخصی شما مورد توجه رهگذران فرصت طلب قرار می گیرد.

AppLock - اثر انگشت توسط SpSoft یک راه حل با کیفیت است. این امکان را به شما می دهد تا هر برنامه (از جمله بازی ها ، عکس ها ، برنامه های رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود و غیره) یا سیستم (Wi-Fi ، تنظیمات ، و غیره) را قفل کرده و به آن دسترسی نخواهید داشت مگر اینکه شخصی رمز ورود صحیح را وارد کرده یا حق را تأمین کند. (یعنی اثر انگشت شما).

برنامه های قفلبرنامه ها و تنظیماتی را که می خواهید قفل کنید اضافه کنید. حتی می توانید صفحه نمایش جعلی "برنامه متوقف شده" را تنظیم کنید.

و اگرچه اکثر قفل برنامه ها دارای ویژگی های مشابه هستند ، AppLock - اثر انگشت چند زنگ و سوت دارد که به آن کمک می کند تا از بسته خود ایستادگی کند:

  • کنترل از راه دور قفل: با ارسال یک کلمه کلیدی از طریق پیام کوتاه ، تلفن خود را قفل / باز کنید
  • صفحه نمایش جعلی "برنامه متوقف شده است" را برای جلوگیری از متجاوزان از تلاش برای دسترسی به برنامه های خود نمایش دهید
  • از متجاوز عکس بگیرید و آن را به ایمیل خود ارسال کنید - مناسب برای گزارش جرم ، شرم آور عمومی یا تمرین دارت!

2. مدیر دستگاه Android برای ضد سرقت

مدیر دستگاه اندرویدیدر حالی که قفل برنامه می تواند از دسترسی دیگران به اطلاعات شما جلوگیری کند ، به شما کمک نمی کند تلفن از دست رفته را بیابید و به شما امکان نمی دهد در صورت لزوم تمام داده های موجود در آن را پاک کنید. با توجه به اینکه سرقت های تلفن مشترک چقدر است ، لازم است که یک اندازه گیری متقابل داشته باشید.

مدیر دستگاه Android Android خود را وارد کنید. این برنامه مفید به شما امکان می دهد تلفن خود را از راه دور زنگ بزنید ، پین صفحه قفل دستگاه خود را مجدداً تنظیم کنید و زمان و مکانی را که در آخرین مکان قرار داشت به شما نشان می دهد. و اگر هنوز نمی توانید تلفن خود را بازیابی کنید ، می توانید از برنامه برای پاک کردن تمام داده های خود استفاده کنید تا از ریختن آن در دست های اشتباه جلوگیری کنید. به سادگی از حالت مهمان مدیر دستگاه Android در دستگاه شخص دیگری استفاده کنید. البته ، آنها ابتدا باید برنامه را برای شما باز کنند!

3. جستجوی DuckDuckGo & داستانهایی برای جستجوی خصوصی

اردک-اردک-بروگوگل فوق العاده است. ما از خدمات آنها برای یافتن اطلاعات ، تماشای فیلم های مورد علاقه خود و برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده می کنیم. هک ، آنها حتی برنامه های ضد سرقت بسیار خوبی را برای تلفن شما ایجاد می کنند. مشکل این است: آنها راه بیش از حد در مورد شما می دانند. فقط از جستجوهای وب ، Google می تواند مشخصات بسیار دقیقی از سن ، جنسیت و ترجیحات مختلف شما ایجاد کند. با کمال تعجب ، آنها از این اطلاعات برای ارائه تبلیغات بسیار هدفمند به شما استفاده می کنند ، که به نوبه خود به آنها تبلیغات بیشتری می دهد.

اگر می خواهید یک موتور جستجو که پیگیری آنچه شما جستجو می کنید نیست ، جستجوی DuckDuckGo را امتحان کنید & داستانها در حالی که سرویس جستجو در وب سایت DuckDuckGo نیز موجود است ، برنامه یک رابط کاربری با تلفن همراه حتی بیشتر نیز ارائه می دهد ، شامل ویجت نوار جستجو است که می تواند برای دسترسی سریع به صفحه اصلی شما اضافه شود و اخبار را از منابع مختلف درست مانند همسالان خود جمع آوری می کند..

4. پیام رسان خصوصی برای ارتباط خصوصی سیگنال دهید

سیگنال-پیام رسان خصوصیپیش از این ، ExpressVPN واتساپ و تلگرام را - دو بزرگترین بازیکن عرصه پیام رسانی فوری - و همچنین چند نفر از دیگر مدعیان برتر IM مقایسه کرده بود. اما یک برنامه چت خاص وجود دارد که به شدت مورد استقبال قرار نگرفته است: مسنجر خصوصی سیگنال Open Whisper Systems.

در گذر اول ، تفاوت چندانی با سیگنال از همسالان وجود ندارد. این یک واسط تمیز و تمیز ورزشی است ، به شما امکان می دهد تا با یک دوست یا یک گروه گپ بزنید و از ویژگی های معمول اشتراک رسانه ای برخوردار است. بنابراین با توجه به به روزرسانی رمزگذاری اخیر Whatsapp ، چرا می خواهید یک برنامه IM دیگر دریافت کنید?

برای مبتدیان ، تقریباً همه چیز درباره سیگنال منبع باز است. از پایه کد خود تا پروتکل های رمزگذاری آن ، هر کسی می تواند به داخل سیگنال نگاه کند و اطمینان حاصل کند که هیچ مشکلی خنده دار در جریان نیست. از طرف دیگر ، رمزگذاری Whatsapp هنوز به سرورها امکان می دهد ببینند چه کسی پیامی را برای چه کسانی ارسال می کند و در چه زمانی ، در حالی که استاندارد رمزگذاری تلگرام هنوز منبع بسته است.

علاوه بر این ، آنچه سیگنال را از همسالان خود جدا می کند مدل بودجه آن است. واتساپ متعلق به فیس بوک است که باعث می شود میلیون ها دلار از فروش تبلیغات خودداری کنند. WeChat و Line از خریدهای درون برنامه ای و تهیه حساب های رسمی شرکت درآمد کسب می کنند که با عجله می توانند گران شوند. در مقابل ، سیگنال توسط کمکهای مالی و کمکهای مالی پشتیبانی می شود. از آنجا که کسب درآمد کاربران در دستور کار آنها قرار ندارد ، آنها بر روی ارائه یک تجربه پیام رسانی بدون لغو و نه در جمع آوری داده های شما متمرکز هستند..

من هر روز از سیگنال استفاده می کنم. #notesforFBI (Spoiler: آنها قبلاً می دانند) https://t.co/KNy0xppsN0

- ادوارد اسنودن (Snowden) 2 نوامبر 2015

یکی از "هشدارها" پایگاه کاربر سیگنال است. واتساپ در شمال کشور یک میلیارد کاربر دارد ، در حالی که تلگرام 100 میلیون کاربر به علاوه در سراسر جهان دارد. سیگنال فقط با بیش از یک میلیون کاربر وارد شده است ، بنابراین احتمالاً دوستان شما نمی توانند روی سیستم عامل قرار بگیرند. اما سلام ، حداقل اسنودن روی آن است.

5. 360 امنیت - تقویت آنتی ویروس برای محافظت از تلفن

360-امنیتی-آنتی ویروس-تقویت کنندهکمتر کسی از لپ تاپ یا دسک تاپ خود استفاده می کند (آیا آنها هنوز هم یک چیز هستند؟) بدون برنامه آنتی ویروس. با کمال تعجب ، به نظر می رسد درست معدود افراد نگران استفاده از تلفن های خود بدون اقدامات محافظ مشابه هستند. از این گذشته ، تلفن شما نیز یک کامپیوتر (بسیار پیشرفته) است ، بنابراین نصب یک برنامه آنتی ویروس بر روی دستگاه تلفن همراه خود به همان اندازه مهم است که در لپ تاپ یا دسک تاپ خود داشته باشید (به طور جدی ، آیا هنوز کسی از آن استفاده می کند؟).

از بین تمام آنتی ویروس های موجود ، تعداد کمی از آنها به عنوان 360 Security - Antivirus Boost - گرد آمده است. اول از همه ، 360 امنیت همه جعبه ها را برای یک راه حل جامع ضد ویروس بررسی می کند ، و از محافظت در برابر بدافزارها ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم ، اسبهای تروجان و سایر بسترهای اینترنتی محافظت می کند. اما علاوه بر اصول اولیه ، 360 Security یک پاک کننده پرونده ناخواسته مفید را به شما کمک می کند تا حافظه تلفن را آزاد کنید ، یک باتری با کاربری آسان و چند ویژگی امنیتی و ضد سرقت به شما کمک کند. اگرچه این ویژگی های اضافی به ترتیب نمی توانند با آنچه AppLock و مدیر دستگاه Android ارائه می دهند مخالف باشند ، آنها بهترین گیلاس برای آنچه در حال حاضر یک بسته ضد ویروس عالی است ، هستند..

نیاز به قانع کردن بیشتر دارید؟ از بین همه برنامه های ضد ویروس خالص که ExpressVPN مورد بررسی قرار گرفته است ، هیچ کدام ترکیبی از رتبه بندی بالا و شماره استفاده نیستند که می توانند 360 Security را رقیب کنند. در حالی که برخی از اپلیکیشن ها دارای رتبه های کمی بالاتر بودند (اما یک پایگاه کاربر بسیار کوچکتر) و برخی دیگر دارای تعداد بارگیری قابل مقایسه ای (اما دارای رتبه های پایین تر) هستند ، 360 دریافت 100 میلیون امنیتی و رتبه بندی 4.6 آن را در مقابل نام های خانگی آنتی ویروس مانند مک آفی قرار داده است (10 میلیون ، 4.4). و نورتون (10 میلیون ، 4.5).

و در اینجا یک جایزه وجود دارد ...

expressvpn-for-android... زیرا ExpressVPN مانند آن خوب است. اما به طور جدی ، شما نیاز به یک VPN دارید - نه یک افزونه scrappy ، بلکه یک برنامه واقعی VPN.

VPN به شما امکان می دهد تا بصورت آنلاین ناشناس بمانید ، از جلوگیری دیگران از رهگیری اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید جلوگیری می کند ، به شما کمک می کند تا به مطالب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید و در هنگام خرید نیز در هزینه های خود صرفه جویی کنید. این یک ابزار زنده ماندن دیجیتال چند منظوره است. بهترین قسمت؟ برنامه Android ExpressVPN همه این موارد را به شما می دهد - از رابط کاربری آسان و پشتیبانی مشتری در کلاس استفاده می شود.

بنابراین خودتان یک لطف کنید. به فروشگاه Google Play بروید و این پنج برنامه مفید (به علاوه یک) مفید را بارگیری کنید. چند سال زمان بارگیری برای سال ها امنیت و حفظ حریم خصوصی است - حداقل تا زمانی که یک تلفن جدید دریافت نکنید!

5 بهترین برنامه امنیتی برای اندروید در سال 2018
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.