5 قسمت از بدن شما که به هویت شما خیانت می کنند – #WTFWednesday

5 قسمت از بدن شما که به هویت شما خیانت می کنند - #WTFWednesday

5 قسمت بدن که به هویت شما خیانت می کنند

بیومتریک شمشیر دو لبه است. مطمئناً اثر انگشت و تشخیص چهره می تواند باعث شود سر باز کردن درب ها ، وارد شدن به تلفن خود و برچسب زدن دوستان خود در فیس بوک به راحتی و آسان باشد ، اما آیا راحتی این کار باعث ایجاد ریسک برای حفظ حریم خصوصی شما شده است؟ آنچه ممکن است شما نمی دانید این است که برخی از بیومتریک نیازی به اجازه شما ندارید برای جادوگری آنها و لیست قسمتهای بدن که می تواند هویت شما را نمایان سازد حتی در فواصل دور در حال رشد است.

در اینجا پنج مورد وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید!

گوش های شما

گوش های شما به هویت شما خیانت می کنند

شناسایی گوش چیز جدیدی نیست. یک بازپرس خصوصی که به طور مشهور از گوش فرد فرانسوی فردریک بوردین استفاده می کرد تا وی را به عنوان یک دزد هویت مشخص کند ، ترفندی که به نوبه خود با تحقیق جیمز ارل ری ، مردی که مارتین لوتر کینگ جونیور را ترور کرد ، الهام گرفت. اما این فقط کارآگاه انسانی بود ، و دستگاه ها به سرعت طناب ها را یاد می گیرند: بررسی 2012 بیومتریک گوش طیف گسترده ای از روش ها را برای طبقه بندی ویژگی های منحصر به فرد گوش ها و تشخیص گوش های فردی از عکس ها با دقت بیش از 99 درصد نشان می دهد..

در اوایل سال جاری ، آزمایشگاه های یاهو پروژه جدیدی به نام Bodyprint را منتشر کردند که از صفحه لمسی خازنی در تلفن هوشمند برای اسکن و شناسایی امضای بی نظیر از گوش کاربر استفاده می کند. این تشخیص از راه دور است ، اما تصور اینکه چگونه می توان از این نرم افزار برای شناسایی شما در صورت هک شدن تلفن شما استفاده کرد ، کار سختی نیست. لایک ها!

ابروهای شما

ابروهای شما به هویت شما خیانت می کنند

اگر گزارش اقلیت یا پست قبلی ما در مورد تکنیک جدید اسکن عنبیه را مشاهده کرده اید ، می دانید چطور چشمان شما می تواند به شما بدهد. اما آیا می دانید ابروهای شما هم می تواند؟ در سال 2011 محققان کارنگی ملون تکنیکی را برای تمایز افراد بر اساس "ناحیه پریوکولار" ، یعنی ناحیه اطراف چشم شما منتشر کردند ، که مهمترین آنها ابروها است. این بدان معناست که یک اسکنر ابرو می تواند جایی که یک اسکنر صورت اشتباه گرفته می شود را تصرف کند ، مثل وقتی کسی اخم کند یا لبخند بزند ، یا بیشتر صورت خود را بپوشاند. اگر می خواهید این فناوری را مسدود کنید ، از سایه های بسیار بزرگ استفاده کنید! یا در نظر بگیرید که موهای ابرو را از هم دور کنید. ما می شنویم که یک نوع مرسوم ، مد روز است.

صدای شما

صدای شما به هویت شما خیانت می کند

اگر فکر می کردید کسی در تماس های تلفنی شما گوش می دهد چه کاری انجام می دهید؟ اگر از طرفداران Breaking Bad یا Orphan Black هستید ، احتمالاً یک تلفن همراه موقت ارزان قیمت با شما در ارتباط نیست. اما به لطف فناوری شناسایی صدا ، خیلی زود باید کارهای بیشتری انجام دهید.

این امر به این دلیل است که نرم افزاری مانند VoiceGrid Nation مرکز فن آوری گفتار روسیه به مقامات اجازه می دهد تا پایگاه های داده عظیمی از امضاهای صوتی بی نظیر را جمع کنند و آنها را با دقت بیش از 90 درصد شناسایی کنند. این در حال حاضر توسط نیروی انتظامی در مکزیک برای فهرست صدها هزار صدا و مطابقت آنها با افراد استفاده می شود.

این یک رفاه بزرگ برای نظارت دولت است. ممکن است شما از این ایده که NSA احتمالاً نیروی انسانی کافی برای گوش دادن به آن را ندارد ، احساس راحتی کرده باشید همه تماسهای تلفنی شما اما با تشخیص صدا به کمک رایانه ، همه آنچه نیاز دارید پهنای باند کافی است.

قدمهای شما

قدمهای شما به هویت شما خیانت می کنند

شما می توانید صورت خود را پنهان کنید و می توانید صدای خود را پنهان کنید ، اما بسیاری از مردم فکر نمی کنند راه قدم بردارند. یک مطالعه در سال 2011 در ژاپن ، سیستمی را گزارش کرده است که "امضاهای" منحصر به فرد راهپیمایی 104 داوطلب برهنه را روی یک سطح حساس به لمس جمع آوری کرده و سپس در 10 مرحله دیگر سعی در شناسایی آنها داشت. از بین آن 1،040 پله ، سیستم فقط 3 مورد از آنها را گمراه کرده است. این یک میزان دقت 99.8 درصد است!

مطالعه دیگری که در سال بعد توسط کارنگی ملون انجام شد ، نتایج مشابهی را با استفاده از شتاب سنج در یک تلفن هوشمند گزارش داد. این تلفن که در جیب شلوار جیب زده بود ، ضربات عمودی و سرعت افقی از دست رفته شرکت کنندگان را اندازه گیری می کرد و می دید که آنها به اندازه کافی بی نظیر هستند تا با دقت بیش از 99 درصد تشخیص دهند. به عبارت دیگر ، شما به زودی نیازی به لمس تلفن خود برای آن ندارید تا شما را شناسایی کند!

اثر انگشت شما ... از دو متر دورتر است

اثر انگشت ، خبرهای قدیمی است که هنگام شناسایی می آید. آنها بیومتریک اصلی هستند. اما آیا می دانید برخی از اسکنرها می توانند پدهای انگشتان خود را از فاصله بخوانند؟ شرکتی به نام Advanced Optical Systems دستگاهی دارد که آنها را AIRPrint می نامند که می تواند اثر انگشت را تا دو متر از آنجا دور کند و اسکن کند. مقامات ارتش آمریكا ادعا می كنند كه علاقه مند به این فناوری هستند تا از فاصله ایمن بین متجاوزان به طور بالقوه خطرناک و پرسنل امنیتی خودشان فاصله بگیرند ، اما چه كسی می داند اگر این كار به اشتباه بیفتد چه فناوری می تواند انجام دهد.?

تصاویر برجسته: 1) محصولات Syda / Club Photo Photo Dollar ، 2) X posid / Public دامنه Pictures.net ، 3) باشگاه عکس MrSegui / Dollar ، 4) Club Photo Photo Erni / Dollar ، 5) Club Photo Photo Erni / Dollar ، 5) Aleš Nowák / Club Photo Dollar ، 6) به عکس / کلوپ عکس دلار (تصاویر اصلاح شده اند)

5 قسمت از بدن شما که به هویت شما خیانت می کنند - #WTFWednesday
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.