500000 دوربین لندن شما را تماشا می کنند. تمام وقت – #WTFWednesday

بنگ بزرگ شما را تماشا می کندبیگ بن شما را تماشا می کند

اگر تا به حال در لندن بوده اید ، می دانید که این مکان بسیار خوبی برای دیدن مناظر ، صعود برخی سیب و گلابی و پرداخت هزینه برای غذاها و نوشیدنی های متوسط ​​است. اما آنچه شما ممکن است نمی دانید این است که لندن همچنین پایتخت نظارت بر جهان است - با تخمین 500000 دوربین 24/7 مردم لندن..

نیم میلیون دوربین. این یک دوربین برای هر 16 نفر در منطقه گرند لندن است. و از آنجا که این رقم از سال 2008 است ، احتمالاً اکنون تعداد بسیار زیادی وجود دارد.

لندن ها حتی نمی توانند چندین بار فیلم برداری در خیابان قدم بزنند. در حقیقت ، 70 دوربین مختلف هر روز فیلم بریتانیایی متوسط ​​را فیلم می کنند.

بنابراین اگر دوست ندارید از او جاسوسی کنید ، لندن احتمالاً مقصد رویایی شما نیست. اما چرا باید لندن ها فقط این همه تهاجم های حریم خصوصی را بپذیرند?

اگر قرار بود به آنجا بروید و دوباره جنگ کنید؟ ممکن است دریابید که دوربین های نظارتی لندن نسبت به آنچه شما انجام می دهند دارای حقوق بیشتری برای حفظ حریم خصوصی هستند.

جرم دوربین بر روی دوربین

به عنوان مثال پرونده جیمز بریدل ، هنرمند لندن را بگیرید.

جیمز برای حفظ حریم خصوصی خود ارزش قائل بود ، بنابراین تصمیم گرفت به طور مسالمت آمیز علیه شبکه دوربین لندن اعتراض کند. او این کار را با عکاسی ساده از هر دوربینی که در یک پیاده روی در اطراف محیط شهر دید ، انجام داد. و مقاله عجیب او "همه دوربین ها دوربین های پلیس هستند" کل داستان را بیان می کند.

فقط برای گرفتن عکس از دوربین های مدار بسته که از قبل وی را فیلمبرداری می کردند ، جیمز ابتدا تحت بازداشت شهروندان قرار گرفت و سپس توسط مسیحیان مضراب شد..

با قدم زدن در پایین پارک لین ، مردی با کت و شلوار منصوب شدم که خواستار دانستن چه کاری بود. او تلفن همراه خود را بیرون آورد ، آن را به صورت من نشان داد ، به من گفت كه قصد دارد توضیحات من را منتشر كند. »اندكی بعد ، یكی از همكارانش مرا از نظر جسمی مهار كرد و به پلیس زنگ زد..

برای راهنمایی هر گردشگر به لندن ، کمی پلیس در آنجا وجود دارد. هیچ عکسی نگیرید ، یا به تروریسم مظنون خواهید شد!

"دوربین عکاسی عاشق مردم"

یک ثانیه نگه دارید. تعداد بیشتری از لندن ها باید درست مانند جیمز بریدل برای حقوق خود قدم بگذارند. لندن ، یک شهر افتخارآمیز با 8.3 میلیون نفر است. آنها در حالی که دولت و شرکت ها حقوق خود را از دست می دهند ، قرار نیست دور از حالت بیکار بنشینند?

اوه ... شاید اینها باشند. زیرا به گفته کمیساریای نظارت بریتانیا ، تونی پورتر ، لندنی ها واقعاً از این که این همه دوربین ها چقدر خطرناک هستند آگاه نیستند.

در حقیقت ، طبق گفته تونی پورتر ، انگلیسی ها عاشق دوربین مدار بسته هستند. آنها آن را خیلی دوست دارند ، اکنون شبکه های دوربین لندن را با تجهیزات ویدئویی بدن پوشیده می کنند.

وقتی مردم می گویند "عمومی عاشق دوربین مدار بسته" است ، آیا آنها واقعاً می دانند چه کاری انجام می دهد و توانایی آن چیست؟ آیا آنها با پیشرفت تکنولوژی و الگوریتم ها می دانند ، شروع به پیش بینی رفتار می کند?

خب! حالا شما مالک آن هستید.

در لندن ، پایتخت نظارتی جهان ، مردم برای دوربین های کمتری کار نمی کنند. آنها حتی بیشتر آنها را به بدن خود می بندند.

این #WTFWednesday است ، جایی که ما عجیب ترین و ترسناک ترین حملات جهان به حریم خصوصی شما را کشف می کنیم. اگر شخصی که می شناسید ، باید بخواند که چرا نظارت لندن اینقدر آشفته است, این داستان را با آنها به اشتراک بگذارید!

#WTFWednesday ExpressVPN داستانهای عجیب ، تکان دهنده و خزنده ای راجع به حریم شخصی داده ها به ارمغان می آورد - مستقیما از اخبار بیرون کشیده شد. فکر کنید حریم خصوصی شماست؟ دوباره فکر کنید احساس ناراحتی خواهید کرد شما عصبانی خواهید شد شما فکر خواهید کرد ، "WTF؟"

مثل این پست؟ ازش متنفرم؟ داستان های ترسناک تر درباره حمله به حریم خصوصی شما را در بایگانی #WTFWednesday ما بخوانید. می دانید که نمی توانید مقاومت کنید ...

500000 دوربین لندن شما را تماشا می کنند. تمام وقت - #WTFWednesday
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.