7 پیشگیری از حریم خصوصی و امنیتی در گزارش روندهای مریم میکر

تصویری از مری میکر

بزرگترین عرشه اسلاید در مورد اینترنت بازگشت! گزارش روندهای مریم مایکر ، مشاهدات آنلاین مهم را از سال 1995 برجسته کرده است ، و گزارش امسال 334 اسلاید حیرت انگیز است.

در حالی که گزارش Meeker به موضوعات گسترده ای رسیده است ، ما نگاهی دقیق تر به روندهای مربوط به حریم خصوصی و امنیت آنلاین نشان دادیم.

1. بیش از نیمی از جهان اتصال اینترنتی دارند ، اما رشد گوشی های هوشمند رو به کاهش است

از سال 2018 ، 51٪ از جمعیت جهان می توانند به اینترنت متصل شوند ، در مقایسه با 24٪ در حدود 10 سال پیش. اما پذیرش تلفن های هوشمند ، که یک عامل مهمی برای استفاده از اینترنت محسوب می شود ، رو به کاهش است و محموله های واحد در سال 2018 با کاهش 4 درصدی روبرو هستند.

نمودار کاربران اینترنت در مقابل رشد Y / Yبرای بزرگنمایی کلیک کنید

2. منطقه آسیا اقیانوس آرام اکثریت کاربران جهانی اینترنت را تشکیل می دهد

کاربران اینترنت در منطقه آسیا اقیانوسیه 53٪ از کاربران جهانی اینترنت را تشکیل می دهند ، در حالی که اروپا تنها 15٪ را تشکیل می دهد. آمریكای شمالی با 89٪ كل آمریکایی های شمالی بیشترین میزان نفوذ به اینترنت را دارد. در مقایسه ، تنها 48٪ از جمعیت آسیا و اقیانوس آرام بصورت آنلاین هستند.

نمودار کاربران اینترنت براساس منطقهبرای بزرگنمایی کلیک کنید

3. کمتر کسی به یک اینترنت کاملاً بدون سانسور دسترسی دارد

سهم كاهشي از جمعيت آنلاين جهاني در كشورهايي كه سانسور اينترنت در سال 2018 برابر 20٪، در سال 2018 در مقايسه با 24٪ در سال 2016 وجود دارد ، زندگي مي كنند. يك سوم از كاربران اينترنتي ، تا حدودي بدون سانسور اينترنت را تجربه مي كنند ، و يك سوم ديگر نيز در كشورهاي بدون آزادي اينترنت زندگي مي كنند. اصلاً.

7 پیشگیری از حریم خصوصی و امنیتی در گزارش روندهای مریم میکربرای بزرگنمایی کلیک کنید

پدیده متفاوت تنظیم مقررات اینترنتی "splinternet ... جایی که تجربه شما بصورت آنلاین توسط مقررات محلی تعیین می شود" نامیده می شود.

نمونه هایی از مقررات محلی را می توان در زیر مشاهده کرد:

جدول کشورهای مختلف و تنظیم اینترنت.برای بزرگنمایی کلیک کنید

4- حملات سایبری پیچیده تر و گسترده تر می شوند

حملات سایبری اکنون بر روی شرکتها و سازمانهایی با دسترسی به وسایل داده های حساس (فکر می کنند Equifax و Marriott) متمرکز شده اند و فرکانس در حال افزایش است.

نمودار سوابق حساس در معرض نقض امنیت.برای بزرگنمایی کلیک کنید.

این حشرات حتی بیشتر مطرح می شود ، با ایالات متحده ، انگلیس ، هلند ، و آلمان فقط برخی از كشورهایی كه علناً دولت را درگیر تعدادی از حملات سایبری كرده اند..

5- کاربران تلفن های هوشمند برای جلوگیری از اعتیاد به استفاده خود اقدام می کنند

کاربران بیشتری بطور فعال سعی در کاهش زمان صرف شده در دستگاه های خود دارند ، از 47٪ در سال 2017 به 63٪ در سال 2018.

نمودار نشان می دهد درصد از بزرگسالان در تلاش برای محدود کردن استفاده از تلفن های هوشمند شخصی در ایالات متحده است.برای بزرگنمایی کلیک کنید

این مورد تا حدی با استفاده از روند نزولی در رسانه های اجتماعی در طی سال گذشته تأمین می شود ، که تنها رشد 1.1 درصدی در سال 2018 در مقایسه با 6٪ در سال گذشته.

نمودار زمان صرف شده روزانه در رسانه های اجتماعی در سراسر جهان.برای بزرگنمایی کلیک کنید

6. مردم هنوز نگران حفظ حریم خصوصی هستند ، اما این تعداد رو به کاهش است

با افت 64٪ در سال 2014 ، 52٪ از مردم نسبت به سال گذشته نگران حریم خصوصی هستند.

نمودار نشانگر نگرانی مردم درباره حریم اینترنت نسبت به یک سال پیش.برای بزرگنمایی کلیک کنید

این کاهش ممکن است به این دلیل باشد که مردم کنترل بیشتری بر حریم شخصی خود می دانند ، با این که شرکت های فنی مشکل ساز مانند Facebook و Google چگونگی مدیریت حریم شخصی کاربران را بهبود می بخشند. دولت ها همچنین در تلاشند تا از حریم شخصی کاربران محافظت کنند ، که برجسته ترین آن GDPR اتحادیه اروپا است.

7. افراد بیشتری از خدمات رمزگذاری شده بصورت آنلاین استفاده می کنند

در چند سال گذشته شاهد افزایش مداوم تعداد کاربران فعال ماهانه خدمات پیام رسانی رمزگذاری شده بوده ایم. مهمترین افزایش ناشی از افزایش ترافیک وب رمزگذاری شده است که از 53٪ در سال 2016 به 87٪ (!) در سال 2019 رسیده است..

7 پیشگیری از حریم خصوصی و امنیتی در گزارش روندهای مریم میکربرای بزرگنمایی کلیک کنید

فراتر از حریم خصوصی و امنیت آنلاین

گزارش میکر همچنین به جزئیات مربوط به داده های بزرگ ، مراقبت های بهداشتی ، تجارت الکترونیکی و موارد دیگر می پردازد. از این رو اینترنت را پوشش می دهد. دک کامل این قسمت را می توانید اینجا و گزارش های سالهای قبل را در اینجا مشاهده کنید.

7 پیشگیری از حریم خصوصی و امنیتی در گزارش روندهای مریم میکر
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.