8 روش NSA در حال حاضر از شما جاسوسی می کند

یک دوربین امنیتی که دارای پرچم ایالات متحده است.

در سال 2013 ، ادوارد اسنودن فاش كرد كه NSA اطلاعات شخصی را در هر آمریكایی و بسیاری دیگر از مردم جهان جمع می كند. اگرچه مقیاس نظارت در آن زمان تکان دهنده بود ، اما دیگر این خبر شیک نیست.

NSA چیست؟?

NSA آژانس امنیت ملی ایالات متحده است. واقعیت این است که سازمان امنیت ملی آمریکا همه آمریکایی ها و مردم بسیاری از کشورهای متفقین را کنترل می کند – همه با حمایت دولت ایالات متحده و بخش های بزرگی از کنگره..

اما این تنها آژانس امنیت ملی آمریکا نیست که به مردم خود جاسوسی می کند. همتایان این سازمان در سیا (آژانس اطلاعات مرکزی) همچنین در حال جاسوسی و هک کردن اهداف مورد علاقه هستند.

در اینجا هشت روش براساس اسناد فاش شده توسط ادوارد اسنودن و تحقیقات بیشتر مطبوعات در حال حاضر NSA هنوز از شما جاسوسی می کند..

نحوه نظارت NSA در آمریکا کار می کند

1. NSA هنوز هم می تواند به سوابق تلفن شما دسترسی پیدا کند

در سال 2017 ، NSA اطلاعاتی از بیش از 534 میلیون تماس تلفنی و پیام های متنی را بدست آورد. باور نکردنی است که این آمار بیش از سه برابر بودجه جمع آوری شده در سال 2015 ، هنگامی که قانون آزادی ایالات متحده ظاهرا دسترسی NSA به داده های شرکتهای ارتباطی را محدود کرده بود.

NSA هنوز میزان برداشت داده های سال 2018 را منتشر نکرده است ، اگرچه گزارش های اخیر حاکی از جمع آوری بیش از حد تلفن ها در نهایت ممکن است در راه باشد. امیدواریم که این داستانها درست باشند ، اما این اولین باری نیست که NSA مستقیماً در مورد سیاست های نظارتی خود دروغ می گوید.

2. خدمات اینترنتی مورد علاقه شما داده های خود را به NSA منتقل می کنند

فیس بوک ، گوگل ، اپل و شش سرویس آنلاین آنلاین دیگر ، طبق اطلاعات قانونی “برنامه” PRISM “داده های مشتریان خود را به NSA داده اند ، ضبط نشده است. داده های به اشتراک گذاشته شده شامل ایمیل ، پیام و اسناد هستند.

3. NSA می تواند دستگاههای شما را هک کند

واحد هک NSA ، Tailored Access Operations طیف کاملی از سوء استفاده های هک شده را ایجاد کرده است. این موارد NSA را قادر می سازد تا به شکلی که مناسب باشد ، به وسایل الکترونیکی مصرفی و سیستم های IT شکسته شود.

وقتی NSA یک سوراخ امنیتی در یک وسیله مصرف کننده محبوب پیدا می کند ، سوراخ امنیتی را برطرف نمی کند بلکه در عوض از آن سوء استفاده می کند. این تقریباً هر دستگاه را در برابر هکرها آسیب پذیر می کند.

4- تمام دستگاههای امنیتی شما به لطف NSA قابل بهره برداری هستند

NSA با مجبور کردن بسیاری از تولید کنندگان برای ایجاد آسیب پذیری در محصولات ، کار هک کردن دستگاه های امنیتی را برای خود راحت تر کرده است.

اگر این کافی نباشد ، NSA شناخته شده است که محموله های رایانه ها و تلفن ها را رهگیری می کند تا “پشت درها” را روی آنها قرار دهد. درپشتی اقدامات امنیتی دستگاه را دور می زند و به NSA اجازه می دهد تا از کاربر نهایی جاسوسی کند.

5. NSA می تواند شما را در هر کجا که باشد ردیابی کنید

وقتی در شهر خود حرکت می کنید ، برج های تلفن همراه می توانند موقعیت دقیق شما را محاسبه کنند. اگرچه NSA ادعا می کند که دیگر این داده های فله را جمع نمی کند ، اما ارائه دهندگان تلفن های همراه هنوز هم مکلفند این کار را انجام دهند ، و آنها به نوبه خود ، باید در صورت دستور دادگاه ، آن سوابق را به NSA تحویل دهند..

بدترین جنبه از این قدرت بی پروا این است که شما حتی نباید خودتان نیز موضوع تحقیق باشید. داده های میلیون ها انسان را می توان بدون اطلاع قبلی تحویل داد زیرا شما حتی بیشترین ارتباط مماس را با شخص تحت نظارت داشتید.

چگونه NSA در خارج از کشور از شما جاسوسی می کند

6. NSA خطوط اینترنت را در سراسر جهان به بهره برداری رسانده است

اینترنت قاره های مختلف را از طریق کابل های فیبر نوری زیر باری که دارای داده های حیرت انگیزی هستند ، متصل می کند. در بعضی جاها ، آژانس امنیت ملی آمریکا با آژانسهای اطلاعاتی محلی برای ورود به این کابل ها قرارداد دارد. در دیگران این کار را به تنهایی انجام می دهد. NSA حتی از زیر دریایی ها برای اتصال اشکالات خاموش به سیم هایی که در اعماق اقیانوس قرار دارند استفاده می کند.

7. NSA شرکتهای خارجی را هک می کند

در برزیل ، آلمان و سایر کشورها ، NSA به شبکه های داخلی ارائه دهندگان اصلی ارتباطات مخابراتی شکسته است و داده های جمع آوری شده آنها را رهگیری می کند و امنیت سیستم های آنها را تضعیف می کند. هر ایمیل و تلفنی را که می تواند جمع کند.

8. NSA همه چیز شما را می داند و می خرید

از طریق توافق نامه ها و هک شدن ، NSA می تواند به شبکه های کارت اعتباری ، دروازه پرداخت و امکانات انتقال سیم در سراسر جهان دسترسی داشته باشد. این نظارت پولی به NSA اجازه می دهد تا هر درصد از پول شما را ، از کجا به دست می آید ، و آنچه را برای آن خرج می کنید ، دنبال کند.

خود را از نظارت NSA محافظت کنید

در حالی که نظارت NSA در سرتاسر جهان گسترش یافته است ، هنوز هم کارهای بسیاری برای محافظت از حریم خصوصی اینترنت خود دارید. این لیست از نکات برتر حفظ حریم خصوصی را بررسی کنید و همیشه از آنچه مشترک هستید ، با چه افرادی به اشتراک می گذارید ، و نحوه اشتراک گذاری آن را آگاه باشید..

8 روش NSA در حال حاضر از شما جاسوسی می کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.