توطئه های فیلم Blockbuster با VPN “ثابت” شده است

توطئه های فیلم Blockbuster با VPN "ثابت" شده است

بسیاری از فیلم ها نقاط توطئه و مضحک را نشان داده اند. برخی از آنها موفق به ایجاد سوراخ های بزرگ و شکاف نقشه نیز می شوند ، در حالی که برخی دیگر صرفاً نادیده گرفتن فناوری به راحتی در دسترس نیستند که می توانند در عرض چند دقیقه همه چیز را بپیچند.

فیلم های زیر قطعاً در هر سه گروه قرار می گیرند ، اما ما می خواهیم روی دومی متمرکز شویم.

بدون هیچ گونه آگهی دیگری در این صورت ، اینجا …

سه مورد از بزرگترین توطئه های فیلم در همه زمان ها ، در یک ثانیه با اتصال VPN حل شده:

Morpheus Not Neo In Matrix (1999)

بیایید این را مقدمه با تصدیق این بدانیم که اگر نئو دارای VPN بود ، مورفئوس احتمالاً او را در وهله اول پیدا نمی کرد. به این معنی که انسان ها برای نجات آنها از شر ربات های شیطان ، “One” را نخواهند داشت.

مسلماً این پایان خاتم نمی خواست. این یک رزولوشن بسیار خوشحال نیست (مگر اینکه شما یک ربات موافق باشید) ، اما هنوز هم یک رزولوشن است.

اما وانمود می کنیم که انسان ها دارای VPN هستند – این بدان معنی است که مأموران هرگز نمی توانند وحشیان ایجاد هیاهو را در روبات زیبای خود پیدا کنند.

انسانها می توانند فقط با یک کلیک ماوس ، درون و خارج از ماتریس غرق شوند و مکان آنها کاملاً مبهم شود. عامل اسمیت نمی تواند درست در کنار Neo ظاهر شود زیرا عامل اسمیت نمی داند Neo کجاست.

آینده: دو واقعیت شماره و مرتبط:

  1. در چندین نقطه از فیلم ماتریکس ، انسان باید یک هوس وحشت زده را به یک تلفن زنگ زده تبدیل کند. تلفن زنگ دار نقطه خروج ماتریس را نشان می دهد. و همیشه به نظر می رسد که مسدود شده ، پنهان شده یا درگیر شده است.
  2. VPN باعث می شود که اتصال اینترنت شما از جایی دیگر نشات گرفته باشد.

اتصال VPN به این معنی است که انسان نیازی به ایجاد یک خط تیز و وحشتناک تلفن زنگ زده ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک مکان VPN در نزدیکی تلفن زنگ بزنید. آسان.

در حقیقت ، اگر انسانهای موجود در ماتریس VPN داشتند ، این یک ذبح بود. هر زمان که او می خواست ، نئو می توانست به هر جایی که می خواست باشد- و روبات ها هیچ تصوری از این موضوع را ندارند. او احتمالاً به نظر می رسد مانند یک قلدری بزرگ و ناخوشایند در انتخاب سرورهای فقیر ، بی دفاع و بی نظیر انتخاب کند.

ترانسفورماتور vpnترانسفورماتور واقعی. قطعاً مجوز ظاهری شبیه به آن نیست. صادقانه.

سام نمی تواند جهانی در ترانسفورماتورها را از بین ببرد (2007)

سام ویتویکی با وجود تصویربرداری از شیعه لوبوفی ، خوشبخت و خوش شانس است. و او تنها مسئول جنگ انسانی با ارباب ربات wannabe است. آره. ربات های بیشتری با هم روبرو هستند.

سام باید پول بدست آورد ، بنابراین تصمیم می گیرد تا وراث خانواده اش را به حراج بگذارد ، که یکی از آنها یک جفت عینک قدیمی و ترک خورده است.

به نظر می رسد که این عینک ها دقیقاً همان چیزی هستند که Decepticons (overlords شیطان) در سکوت به جستجوی آن پرداخته است. عینک به نوعی حاوی تصویر نقشه مخفی است که محل قرارگیری All Spark را نشان می دهد. All Spark حرکت ماکروفرین ترانسفورماتورهای متحرک است و تقریباً می تواند کاری را انجام دهد که نقشه به آن نیاز دارد.

لیست eBay برای عینک بلافاصله مشاهده می شود ، و همه شروع می کنند به دنبال ویتویکی.

این نقطه شروع کل حق رای دادن بود. هرچه اتفاق افتاد پس از آن اتفاق افتاد زیرا عینک پیدا شد. قبل از لیست eBay ، Decepticons فقط سکوت مشاهده می کردند و منتظر بودند تا عینک نمایش داده شود. به محض اینکه در eBay ظاهر شدند ، Decepticons مکان این لیست را ردیابی کرد و خود را به جهانیان نشان داد ، بنابراین جنگی آغاز شد.

بیایید برای لحظه ای تصور کنیم که سام قبل از لیست کردن عینک در eBay از VPN استفاده کرده است. حالا چی؟ هیچی ، این چیزی نیست.

هیچ کس نمی توانست حراج را به سام ردیابی کند تا کسی نتواند سام را پیدا کند. و هیچ روبلی شیطانی برای ادعای عینک ظاهر نمی شود.

VPN در اینجا برنده می شود. نه تنها استفاده از یک نفر مانع از جنگ با روبات های غول پیکر نمی شود بلکه باعث می شود فیلم زودهنگام متوقف شود. یعنی نباید دو ساعت و نیم از آن تحمل کنیم. و سپس سه فیلم دیگر. و بعد چهار مورد دیگر ، به زودی …

همه فیلم های ترمیناتور بلافاصله حل شدند

در سال 2029 ، روبات های شیطانی ما overlords مشکلی دارند. انسانها قیام می کنند ، و آنها شروع به پیروزی می کنند.

رهبر مقاومت بشر جان کانر است و اسکینت (overlords شرور) تصمیم گرفته است که از شر او خلاص شوید. روش سنتی کشتن کسی ، با ارسال انبوهی از روبات های شیطانی ، بارها و بارها شکست خورده است. بنابراین آنها تصمیم می گیرند که تنها گزینه این است که یک ربات شیطانی را به گذشته برگردانیم ، تا بتواند مادر مظنون جان کانر را ردیابی کرده و بکشد. استدلال Skynet از اینكه جان كانور در صورت وجود مادر مادر وجود ندارد بعید است.

این ایده بی تقصیر بود ، اما اعدام چنین نبود. اسکینت کشته شدن نهایی ، یک T-800 را به عقب فرستاد تا مادر جان کانر را بکشد. اما شکست خورد – مادر جان کانر بسیار زنده ماند.

با رعایت نکردن ، روبات شیطان غلبه می کرد که فکر دیگری انجام دهند. فقط این بار تصمیم گرفتند یک ربات شیطانی را به موقع بفرستند تا خودش جان کانر را بکشد. استدلال Skynet مبنی بر عدم وجود جان کانر در صورت عدم وجود جان کانر بعید است.

دوباره ، منطق بی عیب و نقص.

این بار Skynet ربات نهایی را به یک T-1000 ارتقا داد که این رقم دویست برابر بهتر از T-800 است. T-1000 با یک مأموریت واضح ارسال می شود: جان کانر را پیدا کنید. جان کانر را بکش

و بنابراین نهایی نهایی killbot وارد ماشین زمان می شود. درگیری ها در زندگی منفجر می شوند ، رعد و برق می روند و T-1000 به سال 1991 منتقل می شود.

T-1000 با تصادف ، در یک توپ بزرگ از شعله می رسد! به آرامی ، در دهانه ای که توسط ورودی چشمگیر خود ایجاد شده است – کاملاً برهنه – ایستاده است. به اطراف نگاه می کند …

حالا ، چه?

جان کانر را پیدا کنید.

اما نمی تواند جان کانر را پیدا کند. زیرا جان کانر مکان خود را با VPN مخفی می کند.

پایان.

شیطان-روبات-صاحبما از ارباب ربات شیطان جدید ما استقبال می کنیم.

چرا باید همین حالا یک VPN بدست آورید!

نتیجه گیری کاملاً واضح و فراتر از اعتراض معقول است:

اگر تا به حال خود را پیدا کنید که توسط ارباب ربات شیطانی شکار می شوید ، کاملاً به یک VPN احتیاج دارید.

یا فقط می توانید از VPN خود برای برقراری ارتباط خود و محافظت از خود در برابر نظارت ، مانند بقیه ما ، استفاده کنید.

آیا فیلمهای دیگری را که توسط VPN ذخیره می شود می دانید؟ مثل همیشه ، آنها را در نظرات زیر بگذارید!

توطئه های فیلم Blockbuster با VPN "ثابت" شده است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.