قانون CLOUD به تازگی به تصویب قانون رسیده است: آنچه شما باید بدانید این است

آیکون CLOUD Act

با وجود یک چرخه خبری که تحت تأثیر گریزی های کاخ سفید و انتخابات میان دوره ای آینده است ، ممکن است داستان هایی که باید در مرحله مرکزی قرار بگیرند نادیده گرفته شود. این مورد با یک اقدام مخرب ضد حریم خصوصی که اواخر هفته گذشته توسط کنگره به طور پنهانی تصویب شد ، چنین است.

با احتیاط در میان لایحه مخارج دولت 2،232 صفحه ، ماده کوچکی است که نویدبخش پیامدهای فاجعه بار است. این قانونگذاری معروف به قانون CLOUD (استفاده از داده های قانونی در خارج از کشور) ، این پیشرفت قانون اساسی را معکوس می کند که دولت در طی چند سال گذشته به پیشرفت خصوصی دولت ها نسبت به حریم جهانی اقدام کرده است..

بدون هیچ رأی ، دادرسی عمومی یا حتی یک بحث واحد به تصویب رسید ، این عمل به صورت مجزا تنظیمات حریم خصوصی جهان را تغییر می دهد - و نه برای بهتر.

قانون CLOUD چیست؟?

طبق قانون CLOUD ، به دولت آمریكا (و همچنین دولتهای خارج از كشور) آزادی بیشتری برای جمع آوری ، ذخیره و استفاده از اطلاعات خصوصی شما علیه شما داده می شود.

این لایحه جمع آوری داده ها را از دو طریق تغییر می دهد: اول ، این آزادی را به مقامات (نیروی انتظامی ، مهاجرت ، پلیس محلی ، و غیره) می دهد ، بدون توجه به اینکه در کجا هستند یا در کجا زندگی می کنند. دوم ، به رئیس جمهور ایالات متحده امکان تنظیم "موافقت نامه های اجرایی" با نهادهای دولتی را می دهد ، و به هر دو طرف این امکان را می دهد که به داده های دیگران دسترسی پیدا کنند ، بدون آنکه به قوانین حریم خصوصی کشور پایبند باشند..

پیش از این ، مقامات باید قبل از دسترسی به داده های شما ، درخواست رسمی به دولت ایالات متحده ارسال کنند ، اما اکنون آنها به سادگی می توانند برای دسترسی فوری و نامحدود به دادستان کل ، وزارت امور خارجه یا حتی رئیس جمهور مراجعه کنند..

حتی با گذشت زمان از توانایی های شگفت آور ، مقامات اکنون باید داده های خود را جمع آوری ، تجزیه و تحلیل کنند ، ذخیره کنند و کارهای دیگری را که می خواهند انجام دهند ، به کل مجموعه های حادثه ای بیاندیشید که مطمئناً با آن همراه باشید. این مقامات فقط اطلاعات شما را جمع نمی کنند ؛ آنها اطلاعات مربوط به اطرافیان را نیز جمع می کنند.

بیایید بگوییم یک مقام سوئدی به حساب توییتر شما دسترسی دارد. وقتی اطلاعات شخصی شما را جمع می کنند ، به طور اتفاقی می توانند اطلاعات مربوط به دنبال کنندگان ، بازتوییت ، لایک و غیره خود را بدست آورند. صدها هزار پیامد احتمالی حفظ حریم خصوصی است که به سادگی در این صورتحساب نادیده گرفته می شوند.

با ارائه اطلاعات به مقامات رسمی و ملی و بین المللی ، هنگام جمع آوری داده های شما, CLOUD ACT در حال باز شدن یک قوطی کرم است.

چگونه قانون CLOUD بر شما تأثیر می گذارد

این معضل وجود دارد: از آنجا که قانون CLOUD در لایحه بودجه صرف دو میلیارد تریلیون دلاری دولت در نظر گرفته شده بود ، دیگر وقت برای بحث و یا رای گیری درمورد این عمل وجود نداشت کنگره آنقدر مشتاق بود که اولی را تصویب کند که دیگر وقت برای بررسی دومی نداشت. تصویب یک عمل بدون اینکه ابتدا یک بحث آزاد انجام شود ، بسیار بی احتیاط است اما در اینجاست ، و این در حالیست که قرار است زمان تاریکی را برای حفظ حریم خصوصی اعلام کند..

به نقل از این گفته سناتور اورین هاچ ، یکی از حامیان این لایحه و شخصی که احتمالاً نمی داند چگونه مرورگر وب Internet Explorer خود را به روز کند ، گفته است:

قانون CLOUD با ارائه ابزارهایی که برای دسترسی به داده ها در سراسر جهان لازم است بین تقاضای نیروی انتظامی و بخش فناوری وجود دارد و در عین حال یک چارچوب عواملی را برای تشویق همکاری های بین المللی برای حل تعارضات قانونی ایجاد می کند..

این پرونده همچنین محاکمه محوری دادگاه عالی را محکوم می کند که مایکروسافت چهار سال گذشته را صرف کرده و استدلال می کند که چرا نباید مجبور شود داده های خصوصی ذخیره شده در سرور انگلستان را به مقامات ایالات متحده آزاد کند. با توجه به این پرونده در تلاش برای ایجاد یک سابقه قانونی ، این حکم می تواند به خوبی بر روی هر پرونده خصوصی دیگری در آینده تأثیر بگذارد..

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، شما باید از حق خود برای حفظ حریم خصوصی محافظت کنید

در حالی که این نوع قانون جدید نیست ، اولین بار است که در این مقیاس انجام می شود ، و این واقعیت که به طور پنهانی به تصویب رسید ، آن را حتی نگران کننده تر می کند. در حال حاضر ، طرفداران حریم خصوصی سریعاً ابراز نگرانی خود را اعلام کرده اند.

قانون CLOUD تصویب شد. این حریم خصوصی را در سطح جهانی از بین می برد ، بنابراین مجبور شد بدون بحث و گفتگو به 1.3 میلیارد تریلیون دلار بدل شود..

رمزگذاری رمزگذاری رمزگذاری تاریکی برو.

وقتی حریم خصوصی جرم انگاری شود ، فقط مجرمان از حریم خصوصی برخوردار هستند. دوباره فروخته شدیم pic.twitter.com/Ms5bm1opBo

- Andreas M. Antonopoulos (aantonop) 23 مارس 2018

EFF به هیچ وجه مشتی نمی کشد. در بیانیه آنلاین اخیر ، بنیاد با الهام از الزامات جدید (یا فقدان آن) ، اظهار داشت: "این لایحه پیامدهای حریم خصوصی بزرگی هم در ایالات متحده و هم در خارج از کشور دارد. هرگز به آنچه در کنگره سزاوار آن بود ، توجه نشده است. "

این کنگره یک تنگنای باورنکردنی در حال پیاده روی است ، و کمک می کند اگر افرادی که در مورد حریم خصوصی دیجیتال چیزی می دانستند در تهیه این لایحه شرکت داشته باشند. هنگامی که به آن رسیدگی کرد ، قانون CLOUD شیوه ای برای گفتن دولت است که امنیت ملی را در قبال حریم شخصی ارزیابی می کند.

بحث در مورد اینکه آیا شما چیزی برای پنهان کردن ندارید تمام شده است. اطلاعات شخصی شما آسیب پذیر است ، اما می توانید با هم مبارزه کنید. VPN خود را روشن نگه دارید ، از ارسال اطلاعات شخصی در سایت های رسانه های اجتماعی (یا حذف کامل آنها) جلوگیری کنید ، و به یاد داشته باشید که صدای خود را شنیدید.

EFF صریحاً مخالف لایحه جدید است. به آنها در جنگشان بپیوندید.

قانون CLOUD به تازگی به تصویب قانون رسیده است: آنچه شما باید بدانید این است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.