ترامپ قانون جدید حفظ حریم خصوصی اینترنت را امضا کرد: Comcast واکنش نشان می دهد ، اما آیا می توانید به آنها اعتماد کنید؟

ترامپ قانون جدید حفظ حریم خصوصی را امضا کرد.

هفته گذشته ، ExpressVPN در مورد کنگره بحث برانگیز ایالات متحده آمریکا برنامه ریزی کرده است که به ISP ها اجازه دهد داده های خصوصی شما را برای سود بفروشند.

به دلسردی طرفداران حریم خصوصی در سراسر جهان ، دونالد ترامپ این اقدام را به قانون امضا کرد.

این سیاست جدید فقط در مورد لابی های شرکتی ارائه دهندگان شبکه رایج است - به نظر می رسد مطلقاً هیچ کس نمی خواست چنین اتفاقی بیفتد. با این حال ، دولت جدید ایالات متحده این مسئله را در اولویت قرار داده و پیشرفت چشمگیر حریم خصوصی آنلاین را طی چند سال گذشته خنثی می کند.

چگونه مقررات جدید حفظ حریم خصوصی اینترنت ایالات متحده بر شما تأثیر می گذارد?

غول های آنلاین مانند Verizon و Comcast هم اکنون می توانند رفتار مشتری را بصورت آنلاین رصد کنند و بدون اجازه از اطلاعات شخصی و مالی شخصی (مانند سابقه مرور شما ، بانک هایی که استفاده می کنید و مغازه هایی که مکرراً آنها استفاده می کنید) استفاده کنید تا بتوانید تبلیغات بسیار هدفمندی را بفروشید..

بازاریابی آنلاین درآمد زیادی کسب می کند. در حال حاضر ، گوگل و فیس بوک پادشاهان صنعت 83 میلیارد دلاری هستند. جای تعجبی نیست که غول های مخابراتی یک قطعه از پای را می خواستند.

کاربران اینترنت اکنون هیچ کنترلی در مورد وقایع داده های خود ندارند ، که ISP ها می توانند بطور مستقیم به شرکت های بازاریابی ، شرکت های مالی یا هر شخصی که اطلاعات شخصی را استخراج می کند بفروشند..

باز هم ، این شامل داده هایی است که شما با اراده به آنها داده نشده است. هم اکنون آژانس های ارتباطات از راه دور می توانند فعالیت آنلاین خود را جاسوسی کرده و نتایج را برای سود خود بفروشید.

در حال حاضر Comcast قول می دهد از داده های شما محافظت کند

در بیانیه ای که به سرعت در وب سایت خود منتشر شد ، Comcast مایل به تأکید بر اهداف خود با این قدرت تازه به دست آمده بود.

"Comcast به اصول حفظ حریم خصوصی متعهد است که با رژیم FTC سازگار است و بیش از 20 سال برای همه اشخاص موجود در اکوسیستم اینترنت اعمال شده است ..."

همانطور که قبلاً ExpressVPN خاطرنشان کرده بود ، اما تعهد قانونی نیست. به راحتی قابل شکسته است. اگر Comcast ناگهان با مشکلات مالی روبرو شود ، چه می شود؟ آیا هنوز هم از فروش گنجینه داده های انسانی خودداری می کند?

اکنون برای Comcast خوشحال است که اینقدر متعهد به نظر برسد ، اما ارزش های شرکت تغییر می کند. و بله ، دادستان کل می تواند مجازات را اعمال کند بعد از واقعیت, اما خیلی دیر شده است داده های شما قبلاً فروخته شده است.

خلاصه اینکه ، آیا می توانید به یک غول مخابراتی اعتماد کنید تا درمورد اطلاعات شخصی خود مسئول باشد?

چرا می توانید به داده های خود به یک VPN اعتماد کنید

ExpressVPN در تلاش است تا داده های شما را خصوصی نگه دارد. دلیل وجود ماست. این تنها کاری است که ما انجام می دهیم.

یک شرکت VPN با به اشتراک گذاشتن داده های مشتری (در صورت وجود هرگونه اطلاعات) همه چیز را از دست می دهد. یک ISP بالقوه میلیارد دلار برای به دست آوردن دارد.

واقعاً بدون مقایسه.

غولهای مخابرات نباید اینقدر قدرت اطلاعات شخصی شما را داشته باشند. با این حال ، یک VPN هنوز هم می تواند از شما و خانواده شما محافظت کند.

ترامپ قانون جدید حفظ حریم خصوصی اینترنت را امضا کرد: Comcast واکنش نشان می دهد ، اما آیا می توانید به آنها اعتماد کنید؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.