بهترین برنامه ExpressVPN همیشه در دسترس در تمام دستگاه های اصلی است

برنامه جدید ExpressVPN ، متصل نشان داده شده است.

ما به برنامه ExpressVPN ترمیم کامل داده ایم! آخرین نسخه دارای رابط کاربری کاملاً جدید و همراه با میزبان ویژگیهای قاتل است که باعث می شود امنیت شما در اینترنت حفظ شود.

مهم نیست که از Android ، iOS ، Windows یا Mac استفاده می کنید ، می توانید امروز ExpressVPN جدید را بارگیری کنید!

1. طراحی اپلیکیشن جدید

رابط کاربری جدید و ظریف از زمین مجدداً طراحی شده است تا حرکت آسانتر شود. این که آیا شما یک VPN تازه کار هستید یا یک برنامه نویسی پروتکل فصلی هستید ، برنامه جدید دقیقاً آنچه را که لازم دارید انجام می دهد ، با کمتر کلیک.

2. مبادله موقعیت مکانی یک ضربه بزنید

آخرین برنامه ویژگی دسترسی مستقیم به مکانهای اخیر شما را دارد و امکان تغییر مکان های VPN را با یک ضربه زدن آسان می کند. حتی اگر قبلاً به هم وصل شده باشید می توانید مکانها را تغییر دهید!

اگر از یک مکان VPN برای پخش فیلم ها در خانه و دیگری برای حفظ حریم خصوصی در محل کار استفاده می کنید ، اکنون بدون خروج از صفحه اصلی برنامه می توانید همه آنها را با زحمت جابجا کنید..

3. سریعتر از همیشه

اتصال به مکان انتخابی VPN اکنون سریع است ، بنابراین شما محافظت می کنید و آماده گشت و گذار در وب یا پخش فیلم ها هستید ، در واقع بدون هیچ وقت. این برنامه همچنین در زمان ضبط راه اندازی می شود.

  وای فای را به چه صورت می دهید؟ احتمالاً بیشتر از آنچه فکر می کنید

4. قابلیت اطمینان اتصال بهبود یافته است

اتصال ExpressVPN اکنون نسبت به گذشته قوی تر است. این برنامه در پس زمینه سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که به VPN ، هر کاری که می کنید ، و هر کجا که هستید متصل باشید.

امروز جدیدترین برنامه ExpressVPN را بارگیری کنید!

می توانید نسخه خود را فقط در سه مرحله آسان بارگیری یا ارتقا دهید:

  1. به حساب من بروید
  2. ورود
  3. روی پیوند سبز بزرگ “Set up ExpressVPN” کلیک کنید

فراموش نکنید که برای دریافت اخبار بیشتر درباره برنامه ها ، به روزرسانی ها و رویدادهای جاری ، ExpressVPN را در Facebook ، Twitter ، YouTube یا Instagram دنبال کنید.

بهترین برنامه ExpressVPN همیشه در دسترس در تمام دستگاه های اصلی است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.