در مورد فیس بوک شروع شد؟ شما باید بیشتر نگران ISP خود باشید

[ware_item id=33][/ware_item]

حریم خصوصی FB ISP


مطمئناً خط مشی داده های Facebook بسیار بد است ، اما آنها در مقایسه با ISP شما (ارائه دهنده خدمات اینترنت) کمرنگ هستند. اخیراً کنگره قانونی را تصویب کرده است که به شرکتهای مخابراتی مانند Comcast و Verizon می تواند از داده های کاربر مشابه نحوه عملکرد سایت های رسانه های اجتماعی سود کسب کند ، ارائه دهنده اینترنت شما می تواند - و احتمالاً می تواند - درباره شما بیش از هر وب سایت معلوماتی آگاهی داشته باشد..

و در حالی که می توانید از فیسبوک استفاده نکنید ، انتخاب نکردن از ISP موضوعی متفاوت است. این امر به ویژه در مناطق روستایی صادق است ، جایی که مطالعات نشان می دهد تنها 13٪ از مصرف کنندگان آمریکایی به بیش از یک سرویس مخابراتی دسترسی دارند. عدم انتخاب به این معناست که شما فقط مجبور به استفاده از یک سرویس دهنده اینترنتی خاص نیستید ، بلکه باید هرگونه اصطلاح تهاجمی داده مرتبط با آن را نیز بپذیرید.

بنابراین فقط چقدر داده های کاربری ISP شما دارد؟ در اینجا نگاهی به آنچه ISP شما در مورد شما می داند ، و چرا باید مراقبت کنید ، آورده شده است.

آنچه ISP شما از شما می داند

ISP ها شناخته می شوند که اطلاعات دقیق کاربران خود را نگه می دارند. صفحات بازدید شده ، زمان سپری شده در یک وب سایت ، و حتی ایمیل های خاص همه توسط ISP شما به راحتی مشاهده و ضبط می شوند. و اگر از یک شبکه غیر رمزنگاری شده استفاده می کنید (یعنی شبکه ای که به جای HTTPS از HTTP استفاده می کند) ، ISP شما می تواند نام کاربری ، رمزعبورها و موارد خاصی را وارد کند. همچنین ، لازم به ذکر است که حالت ناشناس هیچ کاری برای مخفی کردن داده های شما از ارائه دهنده خدمات مخابراتی خود انجام نمی دهد ، زیرا فقط داده ها را در مرورگر خاص مورد استفاده خود مخفی می کند و نه خود شبکه.

مکانهای فیزیکی که بازدید کرده اید ، برنامه هایی که از آنها استفاده کرده اید و پرونده هایی که بارگیری کرده اید نیز معمولاً توسط ISP شما وارد می شوند.

صدا بد است؟ بدتر میشود. مکانهای فیزیکی که بازدید کرده اید ، برنامه هایی که از آنها استفاده کرده اید و پرونده هایی که بارگیری کرده اید نیز توسط ISP شما ثبت می شوند. این کار را با از بین بردن بی طرفی خالص و حذف مقررات حریم خصوصی خاص ، ترکیب کنید و در پایان با ارائه دهندگان ارتباطات راه دور که نه تنها با استفاده تهاجمی داده های شما را ضبط و جمع می کنند ، بلکه از معادن آن خارج می شوند ، از طریق آن حفر می کنند و سرانجام آن را برای سود بفروشید.

ISP ها از رسوایی FB به نفع خود استفاده می کنند

این واقعیت که بسیاری از ISP ها شروع به پریدن در باند باند I-hate-Facebook کردند ، در حالی که با استفاده از همان عادت های داده های تهاجمی دقیقاً یکسان نیستند. و گرچه ممکن است پیوستن به آنها در بی اعتنایی خود به زوکربرگ ، آنها عملی را که موعظه می کنند تمرین نمی کنند. در حقیقت ، کاملاً برعکس است ، زیرا اکثر ارائه دهندگان ارتباطات از راه دور به طور فعال برای مقررات کمتر حفظ حریم خصوصی مبارزه می کنند. برای اثبات ، بیشتر از چگونگی AT نگاه نکنید&در حال فشار آوردن به FCC برای صورتحسابهای حفظ حریم خصوصی هستید - که آنها شخصاً امیدوارند که آنها را بازنویسی کنند.

این شرکتهای مخابراتی که سالهاست در لابی به کنگره می روند ، می توانند با قرار دادن خود به عنوان یک مدافع تنظیم مقررات بیشتر برای سایتها و خدمات خاص (اما نه خود صنعت ارتباطی) از این فیاسکو اخیر خصوصی استفاده کنند..

با FCC بطور منظم پروتکل های حفظ حریم خصوصی تازه تنظیم شده ، Comcast، AT را بازگرداند&T و سایر ارائه دهندگان اینترنت قدرت بیشتری برای جمع آوری ، نظرسنجی و سودآوری از حریم شخصی شما دارند در حالی که سایت هایی مانند Facebook و Google مقصر هستند.

در مورد فیس بوک شروع شد؟ شما باید بیشتر نگران ISP خود باشید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − = 64

map