آیا واقعاً سه راز اینترنت مرتبط هستند؟

پنهان ترین رازهای حل نشده در وب.

همه عاشق یک راز هستند و اینترنت بیش از سهم منصفانه خود را دارد. آنها عطش انسان را به دانش و دوست داشتن ما از یک داستان ناتمام متوسل می کنند. به همین دلیل همه عاشق نمایش تلویزیونی گمشده بودند ، و همچنین به همین دلیل همه از نمایش تلویزیونی Lost متنفر بودند.

موارد زیر به طور گسترده به عنوان بزرگترین رمز و راز حل نشده اینترنت در نظر گرفته شده است. و آنها نیز گردوغبار یک مشروب توطئه مست نیستند. این اقدامات بسیار واقعی ، کاملاً مستند و کاملاً تأمین شده از فتنه است و حداقل یکی در واقع دنیا را تغییر داده است.

بنابراین کلاه های تفکری خود را بکشید و از خود بپرسید: “اینجا کجا می رود؟”

غیرقابل توضیح-پدیده هاتوطئه عالی مخفی دولت یا ترول های اینترنتی؟ این احتمالاً ترول ها است.

The Parallax Markovian Denigrate اولین رمز و راز اینترنت است

بیایید قبل از شروع ، در روزهایی که مردم ساعت ها مشاجره می کردند و نظرات با صدای بلند به نظر می رسید واقعیت تلقی می شدند – بله ، ما از زمانی صحبت می کنیم که تیم برنرز لی به ما در سراسر جهان ارائه دهد.

در این دنیای دیوانه کننده ، یک جامعه اینترنتی به نام Usenet وجود داشته است. این در حقیقت یک انجمن چت بود و دقیقاً مانند همه انجمن های گپ اینترنتی رفتار می کرد: جنگ های بزرگی با شعله های آتش ، ترول ها ، پست های شعله ور و پخش های لیبرال قانون گادوین وجود داشت. سپس در یک روز گرم اوت سال 1996 ، وضعیت موجود توسط یک اسپم فاحش مرموز قطع شد.

صدها پست با عنوان “Markovian Parallax Denigrate” این انجمن را پرتاب کرد. محتویات هر یک از ابتدا ظاهراً غریبانه به نظر می رسید ، اما آنها همچنان ادامه داشتند تا اینکه یک کاربر اظهار کرد که “تقریباً متعالی از عجیب و غریب” رسیده است.

بسیاری از پذیرندگان اولیه اینترنت با توجه به اینکه اینترنت به اندازه اکنون در دسترس نیست ، از نظر علمی برخوردار بودند و آنها به شدت توسط این پست های عجیب و غریب که به نظر می رسید به نوعی کد نوشته شده اند ، مورد تعجب قرار گرفتند. با این حال هیچ کس نتوانسته است پیام ها را معنا کند.

بدون هیچ پاسخی در مورد این رویداد ، همه چیز فراموش شد ، اما تا سال 2006 ، هنگامی که یک صفحه ویکی پدیا در مورد این رویداد ، زندگی جدیدی رازآلود پیدا کرد. نسل جدیدی از نرم افزارهای اینترنتی سعی در شکستن رمز و راز داشتند اما همه آنها نیز شکست خوردند.

امروز ، فقط یک پیام با یک خط موضوع که می خواند “Markovian Parallax Denigrate” هنوز در بایگانی Google وجود دارد:

کوهنوردی مک کینلی آبه شکستن نیوتن استنباطی پنبه کوهن
هوا همکاری rue sportswriting روکوکو تلخ گل shousflower
Debby Stirling pathogenesis escritoire novo ITT پرماجرا بیشتر
رئیس دویت هرتزوگ با دقت مختلف آویز مک کینلی غوطه وری
نور آتش اورانوس اپیزودیک طب سوزنی شلاق زدن متغیر
برادری وب یکپارچه سازی میراث ارثی پرونده
یخچال دستمال مورفین یخچال و فریزر در نام ژانیرو در سالنامه “

و اینجا جایی است که حتی خسته تر می شود: نام در ایمیل فرستنده ، سوزان لینداوئر ، روزنامه نگار سابق است که در سال 2004 دستگیر شد و گفته می شود بعنوان نماینده دولت صدام حسین خدمت کرده است.

هنوز کسی به ته آن نرسیده است. آیا ایستگاه مدرن شماره بود؟ حدس هر کسی است – اما هنوز بزرگترین رمز و راز رمزنگاری در اینترنت نیست. متعلق به:

Cicada 3301 – بهترین مخفیگاه گنج اینترنت

سیکادا 3301 مسلماً مرموز ترین اسرار در اینترنت است.

همه این موارد در تاریخ 5 ژانویه 2012 شروع شد وقتی که یک کاربر ناشناس 4chan این پیام عجیب و غریب را در صفحه تصادفی (/ b /) ارسال کرد. در این مقاله آمده است:

سیکادا -3301

“سلام. ما به دنبال افراد بسیار باهوش هستیم. برای یافتن آنها ، ما یک آزمایش طراحی کرده ایم. پیامی در این تصویر پنهان است. آن را پیدا کنید و شما را در مسیر یافتن ما راهنمایی می کند. ما مشتاقانه منتظر ملاقات با معدود افرادی هستیم که این امر را در کل طی می کند. موفق باشید. 3301 “

پنهان در تصویر اشکال مکانی است برای معمای دیگر ، که به معما دیگری منتهی می شود ، که منجر به دیگری می شود … و غیره.

یک پیام مشابه از سال 2012 ، معمولاً حدود 5 ژانویه ، هر سال پخش شده است. با این وجود ، آنچه این تفاوت را از اختلاف منظر Markovian Parallax تقسیم می کند واقعیت این است که این مسئله حل شده است – به یک معنا. یک انجمن ویکی کامل به این معمای اختصاص داده شده است ، که در آن افراد به یکدیگر کمک می کنند تا معماهای رمزنگاری را حل کنند. راه حل ها بسیار پیچیده و بسیار دور از ذهن هستند ، بعضی از آنها در مکانهای واقعی فیزیکی واقع در اطراف سیاره واقع شده اند. این بدان معناست که چالش سیکادا 3301 توسط کسی (یا چیزی) با تأثیر و منابع قابل توجهی اداره می شود.

اما بخش عجیب و غریب از رمز و راز Cicada 3301 این است که تعداد معدودی از کسانی که با موفقیت همه معماها را حل می کنند ، به سادگی از اینترنت ناپدید می شوند. حتی آنهایی که خوشحال شدند که هر مرحله از سفر خود را مستند می کنند ، وقتی به پایان می رسند ، ناپدید می شوند. نه ارسال بیشتر ، نه راه حل بیشتر. هیچ چی. یک ایمیل به بیرون درز نشان داده شد ، اما مشخص نیست که این واقعی است یا نه.

و به همین ترتیب یک معما گیج کننده است. چرا فوق‌العاده های کرک کد که معمای Cicada 3301 را حل می کنند ، فقط نقشه را کنار می گذارند؟ بعد چه اتفاقی می افتد؟ از این ذهنهای نابغه چه می شود?

هیچ کس نمی داند …

با این حال ، بسیاری از شایعات بی سر و صدا در حال اتصال Cicada 3301 به بیت کوین وجود دارد – با توجه به این واقعیت که هر دو در همان زمان ظاهر می شوند و هر دو به شدت مبتنی بر رمزنگاری هستند..

Cicada 3301 و Bitcoin همچنین یک داستان با منشا ناشناخته را به اشتراک می گذارند ، کاملاً ناشناخته در چنین دوران مشترک و دیجیتالی. که ما را به خوبی به سمت ورودی سوق می دهد:

پیام رسان ناشناسآیا این ساتوشی ناکاموتو است؟ شماره. این یک تصویر سهامی از یک مرد در رایانه است که صورت ندارد.

چه کسی بیت کوین مخترع ، ساتوشی ناکاموتو است?

Satoshi Nakamoto پروتکل بیت کوین را اختراع کرد ، و مقاله ای را از طریق لیست پستی رمزنگاری در نوامبر 2008 منتشر کرد ، اما هنوز کسی نمی داند کیست. یا حتی اگر این فقط یک نفر باشد یا نام یک گروه باشد. تمام آنچه ما به طور یقین می دانیم این است که Satoshi Nakamoto نام واقعی نیست. این یک هویت مخفی عالی است.

یک ادویه اضافی برای افزودن به فتنه ، افزودن ثروت ناشایست است. شناخته شده است که Satoshi بر روی یک میلیون بیت کوین نشسته است و ارزش تخمینی فعلی آن 400 میلیون دلار است اما در گذشته به ارزش یک میلیارد دلار ارزش داشته است. به طور عجیب ، میلیون بیت کوین هرگز لمس نشده است ، و به عنوان “میلیارد بیت کوین” شناخته شده اند..

قبل از ناپدید شدن کامل ، آخرین سخنان ناکاموتو در فروم بیت کوین (جایی که او یک پوستر پراکنده اما منظم بود) به اندازه کافی بی معنا بود ، فقط با ذکر یک ساخت جدید DoS.

ناکاموتو با افراد زیادی در تیم منبع باز بیت کوین کار کرد اما هرگز مواظب بود که هیچ چیز شخصی در مورد خودش فاش نکند. آخرین کسی که از او شنیده شد ، در بهار سال 2011 بود ، هنگامی که او گفت که “او به چیزهای دیگری رفته است”.

اما او کی بود و از کجا آمد؟ ناکاموتو فقط یک روز ظاهر شد ، یک ارز جهانی جدید اختراع کرد و سپس از بین رفت. آیا یک شخص واقعاً می تواند این کار را انجام دهد؟ و چرا او این همه پول را نمی خواهد؟ خیلی عجیب است.

به تازگی Wired در معرض نمایش قرار گرفت و ادعا كرد كه یك پسر استرالیایی به نام كریگ رایت ساتوشی ناكاموتو است. اما ناسازگاری ها و دروغ های مربوط به گذشته او ، به علاوه یک پرونده در حال انجام دادگاه با مرد مالیاتی Aussie – که مستقیم ادعای رایت را رد می کند – به آن شک کرده اند. سیمی حتی یک قطعه پیگیری نوشت ، با بیان اینکه احتمالاً آنها مورد آزار قرار گرفته اند.

چه کسی پشت راز اینترنت است?

آیا می توانم هر سه مربوط به هم باشند؟ اگر چنین است ، چه کسی پشت آنهاست؟ CIA ، شخص بد اینترنت ، در هر سه مورد ذکر شده است ، و آنها مطمئناً منابع لازم برای جمع آوری این موارد را دارند. متأسفانه ، ممکن است هرگز پاسخ قطعی نباشد.

این اسرار فقط تئوری های توطئه تصادفی نیستند. آنها چیزهایی هستند که در واقع اتفاق افتاده اند و توسط افراد واقعی (یا گروه ها) orcstrated شده اند. اما چه کسی! که? به ما بگو!

آیا شما فکر می کنید چه خبر است؟ لطفاً آن را در نظرات زیر بگذارید!

تصویر برجسته: کلوپ عکس روتروستار / دلار
محرمانه: باشگاه عکس Kenishirotie / Dollar
قطعاً نه Satoshi Nakamoto: Tiko Aramyan / Club Photo Dollar

آیا واقعاً سه راز اینترنت مرتبط هستند؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.