قانون آزادی ایالات متحده علیرغم نگرانی از حریم خصوصی ، کمیته قضایی مجلس را تصویب می کند

قانون آزادی ایالات متحده چیست؟

قانونی جدید وحشتناک که می تواند دامنه نظارت گسترده را تغییر دهد ، فقط مانع دیگری شد. در تاریخ 8 نوامبر ، کمیته قضایی مجلس نمایندگان ایالات متحده قانون آزادی ایالات متحده را با حمایت بسیار زیاد 27-8 معرفی کرد. گفته می شود که این لایحه دو حزبی بسیاری از کاستی های نظارت NSA را برطرف می کند. فقط به مسائل اشتباه می پردازد.

قانون آزادی ایالات متحده چیست؟?

قانون آزادی ایالات متحده برای اولین بار برای مجوز بخش 702 قانون نظارت بر اطلاعات خارجی (FISA) ، كه قرار است در پایان دسامبر منقضی شود ، آغاز شد. این قانون بسیار بحث برانگیز همان چیزی است که به NSA می دهد تا بتواند مقادیر عظیمی از داده های دیجیتالی را بر روی تروریست های مظنون به خارج از ایالات متحده جمع کند. قانون آزادی ایالات متحده آمریکا همچنین به NSA اجازه می دهد تا اطلاعاتی بی نظیر از داده های بی نظیر را برای شهروندان مظنون جمع کند ، همانطور که نشت اسنودن اثبات کرد..

در حقیقت ، در حالی که طرفداران بخش 702 استدلال می كنند كه این امر باعث می شود كه آمریكایی ها ایمن تر شوند ، طرفداران حریم خصوصی برعكس آن را ادعا می كنند ، با استناد به موارد بسیاری كه NSA از این قدرت برای انجام "جستجوی پشت در" در مورد شهروندان مطیع قانون سوء استفاده كرده است بدون آنكه نیاز به حكم داشته باشد..

"... آژانس امنیت ملی آمریکا هنوز افشا نکرده است که چقدر آمریکایی ها تحت تأثیر این نظارت قرار گرفته اند."

بنیاد الکترونیکی مرزی (EFF) بهترین گفته است:

"بخش 702 FISA — در سال 2008 با اندك آگاهی عمومی در مورد دامنه و قدرت نظارت NSA بر اینترنت - تصویب شده است - ظاهراً دستگاه نظارت قدرتمند NSA را به سمت اهداف اطلاعاتی قانونی خارجی در خارج از كشور هدایت می كند. درعوض ، نظارت به ما بازگردانده شده است. علیرغم سؤالات مکرر از کنگره ، آژانس امنیت ملی آمریکا هنوز افشا نکرده است که چقدر آمریکایی ها تحت تأثیر این نظارت قرار گرفته اند. "

آنچه که آزادی ایالات متحده اشتباه می کند

به جای پرداختن به این مسائل ، قانون آزادی ایالات متحده - در شکل فعلی - اکنون FBI را ملزم به اخذ ضمانت نامه می کند تا قبل از اینکه بتواند داده ها را در مورد آمریکایی ها هنگام جستجوی مدارک جمع کند. نه در مواردی که گفته می شود ضد تروریسم است.

در اصل ، FBI این آزادی را خواهد داشت که تصمیم بگیرد چه موقع نیاز به حکم دارد و چه موقع نیست.

به طور تصادفی ، در همان روز تصویب قانون آزادی ایالات متحده ، مجلس تصویب اصلاحات دیگری را مبنی بر بستن سوراخ پشتی که به NSA اجازه می دهد تا ابرداده از شهروندان عادی جمع کند ، رد کرد..

طرفداران حفظ حریم خصوصی گیج شده و بسیاری دیگر از قانونگذاران دچار سردرگمی می شوند ، زیرا قانون آزادی ایالات متحده برخی از جنبه های برنامه جاسوسی را محدود می کند اما آزادی بیشتری به دیگران می دهد.

اثر ضد اسنودن?

با توجه به نشتهای زیادی در مورد حریم خصوصی که با اسنودن آغاز شده ، اکنون ایده جمع آوری ابرداده و برنامه های جاسوسی دسته جمعی تقریباً به صورت جهانی به عنوان شیوه های تابو تلقی می شود ، اما به جای نوشتن تدابیری برای خنثی کردن دسترسی تهاجمی NSA ، این لایحه به طور جدی در تلاش است تا به آنها بدهد. قدرت بیشتر.

نماینده زو لوفگرن ، که به معرفی یک لایحه محرمانه تر کمک کرد که بلافاصله مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، از عدم همدلی کمیته نسبت به حق خلوت عموم مردم ناامید شد. لوفگرن گفت: "ما اقدامی را ایجاد کرده ایم که واقعاً ما را از نظر حقوق مشروطه به عقب برگردانده است.".

درخشش امید به حریم خصوصی?

رئیس گودلات از کمیته قضایی مجلس گفت: "هدف نهایی در اینجا استفاده مجدد از یک برنامه بسیار مهم با اصلاحات معنی دار و مسئولانه است." "اگر ما از این سازش دقیق محافظت نکنیم ، همه طرف های این بحث خطر از دست دادن دارند."

البته همه با این لایحه جدید وارد بازار نمی شوند. نماینده کمیته جاستین امش پس از جلسه دادرسی ، نگرانی خود را مستقیماً توئیت کرد و اظهار داشت که این لایحه مستقیماً اصلاحات چهارم را نقض می کند.

#LibertyAct کمیته 27-8 را تصویب کرد. به دولت اجازه می دهد داده های خصوصی ما را بدون ضمانت - با نقض # 4Amentment - جستجو کند. این لایحه دیگری ، مانند #FreedomAct ، است که به موجب حمایت از حقوق ما ، نقض حقوق ما را پیش می برد.

- جاستین امش (justinamash) 8 نوامبر 2017

یک دلیل دیگر برای همیشه VPN خود را روشن نگه دارید

این لایحه در حال حاضر به طبقه مجلس منتقل می شود و با تعداد انگشت شماری از اسناد قانونگذاری دیگر که امیدوارند پس از پایان بخش 702 به کار خود بپردازد ، رقابت خواهد کرد. از آنجا که نظارت هنوز هم یک مسئله داغ در میان بسیاری از اعضای کنگره است - با برخی ادعا می شود لایحه فعلی به اندازه کافی قوی نیست - انتظار دارید موجی از استدلال و ضد استدلال در هفته های آینده.

از آنجا که دولت تردید می کند که در مورد نظارت باید چه کند ، مطمئن شوید که حریم شخصی خود را با VPN به دست خود می گیرید..

قانون آزادی ایالات متحده علیرغم نگرانی از حریم خصوصی ، کمیته قضایی مجلس را تصویب می کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.