از لکسی بپرس! نحوه تعمیر مک بوک هک شده

هک شده

سلام ، من لکسی هستم ، و من برای تیم امنیتی ExpressVPN کار می کنم.

ExpressVPN ایمیلها و نظرات بسیاری از کاربران و خوانندگان درباره پست ها و راهنماهای وبلاگ ما دریافت می کند. برخی از این سوالات ممکن است برای دیگران مفید باشد ، بنابراین ، با اجازه شما ، ممکن است سؤال شما را با پاسخ من در اینجا منتشر کنیم.

اگر با ExpressVPN مشکل دارید که نیاز به پاسخ فوری دارد ، لطفا با مرکز پشتیبانی 24/7 ما تماس بگیرید.

پس از آن به مشاغل! اولین سؤال Ask Lexie از سندی است که با یک هکر مشکلی پیش آمده است:

لکسی عزیز ... My MacBook Pro هک شده است

من یک مک بوک ایر کاملاً جدید دارم و به VPN احتیاج دارم تا از هک شدن در امان باشم.

من در گذشته هک شده ام ، بنابراین در Norton 360 مشترک می شوم و تنظیمات امنیتی توصیه شده Comcast را دنبال می کنم.

به نوعی ، من دوباره هک شده ام. من سعی کردم ExpressVPN را نصب کنم ، اما بارگذاری آن تمام نخواهد شد. من همچنین در اتصال به سرورهای LA ، نیویورک و انگلیس مشکل دارم. من با یکی از فن آوری های شما حدود یک ساعت صحبت کردم ، اما هنوز نمی توانم ExpressVPN را اجرا کنم.

هر کس در پشت هک بسیار خوب است ، آنها موفق شده اند به ارائه دهندگان خدمات درمانی من و تمام بانک های من هک شوند. من تازه یک حساب کاربری تازه دریافت کرده بودم و طی هفته اول هک شدم.

برای حل مشکلاتم و جلوگیری از هک شدن دوباره چه کاری می توانم انجام دهم?

به امید قطعنامه,

با تشکر,

شنی

لکسی می گوید: رمزعبور قوی مهم است!

سندی عزیز,

ممنون از اینکه برای من نوشتید این یک مورد بسیار عجیب است که شما در حال تجربه آن هستید. من باید وقتی فرض کنید "هک شده اید" فرض کنید که یا شخصی در حال دسترسی به حساب های آنلاین شما است ، داده های شما به سرقت می رود یا رایانه شما غیر قابل استفاده است.

به همین ترتیب ، موارد زیر را توصیه می کنم:

مرحله 1: به فروشگاه اپل بروید و از آنها بخواهید که رایانه خود را به حالت اولیه خود برگردانید (نصب مجدد Mac OS X). با این کار همه ویروس ها یا بدافزارهای موجود در سیستم شما حذف می شوند.

گام 2: رمزعبور خوبی را روی رایانه خود تنظیم کنید و به آنها نگویید هر کسی آنچه در آن است (نکته: برای ایجاد یک رمز عبور ایمن از مولد رمز عبور تصادفی استفاده کنید). همچنین ، آن را یادداشت نکنید!

مرحله 3: یک مدیر رمز عبور را روی رایانه خود نصب کنید. از آنجا که در سیستم عامل Mac OS X هستید ، توصیه می کنم Google Chrome را بارگیری و برنامه افزودنی LastPass را نصب کنید. 1Password نیز بسیار مناسب است ، اما برای مجوز 50 دلار هزینه دارد.

مرحله 4: با استفاده از مدیر رمز عبور ، تمام رمزهای عبور را به سرویس های آنلاین خود تغییر دهید ، از طریق ایمیل شروع کنید ، سپس رسانه های اجتماعی ، حساب های بانکی ، حساب ExpressVPN خود ... همه چیز را تغییر دهید! این همچنین زمان خوبی برای بررسی تنظیمات امنیتی شما است. به عنوان مثال ، توصیه می کنم آدرس ایمیلی که وارد می کنید یکی باشد که شما و فقط شما آن را کنترل کنید.

مرحله 5: تأیید هویت دو عاملی را در سرویس هایی که از آن پشتیبانی می کنند فعال کنید. تأیید هویت دو عاملی یک تنظیم امنیتی بسیار مهم برای حساب ایمیل ، رسانه های اجتماعی و بانکی شما است!

اگر در اتصال ExpressVPN خود ، مانند شروع برنامه ، یا در اتصال به سرور مشکل دارید ، فوراً با پشتیبانی تماس بگیرید!

اجازه دهید من می دانم که چگونه شما با مشاوره من پیشرفت می کنید ، یا اگر مشکل دیگری دارید.

لکسی.

سؤالات حریم خصوصی و امنیتی خود را به Lexie ارسال کنید

آیا سوالی دارید که دوست دارید من به آن پاسخ دهم؟ آن را در نظرات بگذارید و من در وبلاگ بعدی Ask Lexie به آن پاسخ خواهم داد

از لکسی بپرس! نحوه تعمیر مک بوک هک شده
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.