نگران هک اشلی مدیسون هستید؟ شما باید باشید

اشلی مدیسون هک می کند

اولین چیزی که هنگام بازدید از اشلی مدیسون ، سایت زنا رفتن به اینترنت ، مشاهده می کنید ، زنی است که انگشت خود را به لبان خود می رساند. متأسفانه ، سیستم های امنیتی لرزان کافی نبودند تا اطلاعات محرمانه اشلی را مخفی نگه دارند ، با هکرها با موفقیت سرقت بیش از 33 میلیون ایمیل کاربر ، اطلاعات کارت اعتباری و جزئیات معامله.

آخ.

چگونه این اتفاق افتاد

هکرها معروف به تیم تأثیرگذاری توانستند اطلاعات شخصی از کاربران و صاحبان سایت را بدست آورند و گفتند که آنها اطلاعات را منتشر می کنند مگر اینکه شرکت مادر مادیسون ، Avid Life Media (ALM) سایت های مختلف خود را تعطیل کند. هکرها ادعا کردند که ALM نه تنها با ایجاد پروفایل های جعلی ، بلکه فریب مشتریان خود را نیز فریب داده است و همچنین از حذف موارد موجود خود نیز خودداری می کند..

ALM رعایت نکرد.

هکرها با انتشار اطلاعات بیش از 10 گیگابایت در ماه ژوئیه و سپس 20 گیگا بایت در دو نوبت جداگانه در ماه آگوست ، پاسخ دادند. در حالیکه دسته اول اطلاعات شامل اطلاعات خصوصی کاربران است ، آخرین دسته بیشتر به ALM و کارمندان آن توجه می کنند.

مکاشفه های استخوان دار

اطلاعات جدید خوب نیست. اکنون که روزنامه نگاران فرصت کافی برای کنار آمدن با آخرین داده ها را داشتند ، افشاگری های وحشتناک آشکار می شوند ، از جمله اینکه اکثر کاربران زن اشلی مدیسون جعلی بودند.

اشلی-مدیسون-hotdogs-گربه"چگونه چند زن واقعی در اشلی مدیسون باید احساس کنند" توسط کاربر Reddit Dracula_in_Auschwitz

بدتر از این ، اکنون کاملاً آشکار است که ALM نه تنها از نقاط ضعف امنیتی خود آگاه نبود ، بلکه آنها هیچ کاری برای رفع آن نکردند.

اگر شرکت های بزرگ نامبرده در جهت اطمینان از اطلاعات خصوصی شما ، اقدامات مناسب را انجام ندهند ، چه کسی خواهد بود?

چرا باید نگران باشید

حتی اگر شخصاً با هک اشلی مدیسون ارتباط نداشته باشید ، باز هم می توانید درگیر شوید. به این دلیل است که تعداد معدودی از حسابهای ثبت شده تحت نام و ایمیل افراد دیگر انجام شده است. و با توجه به یک یادداشت کاملاً متفاوت اما کاملاً وحشتناک ، شرکت های جمع آوری داده ها در حال حاضر داده های فاش شده را کم می کنند و در واقع از آن برای فروش به شرکت های دیگر استفاده می کنند.

درسی در زمینه امنیت اینترنت

در حالی که اطلاعات کارت اعتباری ، نام ، عکس و آدرس ایمیل کاربران فاش می شد ، رمزهای عبور آنها ، خوشبختانه ، حذف شدند.

متأسفانه تعدادی از این گذرواژه‌ها به قدری ضعیف هستند که عملاً هرکسی قادر است آنها را بشکند. فقط از کارشناس امنیتی دین پیرس بپرسید ، که گفته می شود تنها در طی چند روز بیش از 4000 رمز عبور اشلی مدیسون را خراب کرده است. دو رمزعبور رایج؟ "123456" و "رمز عبور"

ما اجازه خواهیم داد که برای یک دقیقه بنشیند ...

جدا از همه شوخی ها ، هک اشلی مدیسون ترسناک است - نه تنها به این دلیل که نشان می دهد دامنه های به اصطلاح "با امنیت بالا" چقدر آسیب پذیر هستند ، بلکه به این دلیل که نقص اساسی را نیز کشف می کند: مردم هنوز نمی دانند چگونه می توانند کلمه عبورهای محکمی ایجاد کنند.

"هیچ کس تماشا نمی کرد"

در مصاحبه اخیر مادربورد ، هکرها علناً فاش می کردند که نفوذ این سایت به چه راحتی انجام شده است. به گفته آنها ، "هیچ کس تماشا نمی کرد. بدون امنیت."

در همان مصاحبه آنها همچنین به جمع آوری 300 گیگابایت ایمیل کارمند و سایر اسناد حساس اشاره کردند ، به این معنی که این تنها ممکن است آغازی برای مشکلات مالی و حقوقی برای ALM باشد..

از گرفتن F * cked خودداری کنید

پس از همه اینها چه می توانیم یاد بگیریم؟ دو چیز. اول ، مطمئن شوید که از رمزهای عبور ایمن استفاده می کنید (توصیه می کنیم از یک رمزعبور تولید شده به طور تصادفی استفاده کنید) و دوم اینکه ، هر سایتی - مهم نیست که چقدر بزرگ باشد - آسیب پذیر باشد ، بنابراین مهم است که با پیشگیری از شخصی سازی خود ، اقدامات پیشگیرانه درست را انجام دهید. امنیت.

دفعه بعد که به استفاده از نام سگ خود برای رمز عبور خود فکر می کنید ، دوباره فکر کنید.

آیا بالاخره آیا رسوایی اشلی مدیسون می تواند فراخوان بیداری شرکت ها در همه جا باشد تا امنیت فناوری اطلاعات خود را بهبود بخشند؟ نظر دهید و نظر خود را برای ما در میان بگذارید.

نگران هک اشلی مدیسون هستید؟ شما باید باشید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.