شبکه ضد جاسوسی؟ آستوریا ممکن است جواب را حفظ کند

هکرها برای پنهان ماندن از nsa ، آسوریا را توسعه می دهند

در صورت حفظ حریم خصوصی در وب گزینه های شما چیست؟ فقط در مورد مکان گشت و گذار ، آنچه در آن پست می کنید و آنچه بارگیری می کنید ، کافی نیست. NSA ، GCHQ و سایر آژانسهای جاسوسی دولتی به سرعت در حال گسترش دسترسی خود هستند تا هر چیزی را که می توانند در مورد همه افراد آنلاین داشته باشند ، کسب کنند ، فقط در مواردی که این امر مفید باشد. بسیاری از کاربران به عنوان روشی ماندگارتر برای تأمین فعالیت وب خود ، به شبکه های خصوصی مجازی (VPN) روی می آورند ، اما برای کسانی که به دنبال ضربه زدن به گمنامی های گاه به گاه هستند ، شبکه Tor اغلب یک اتصال رو به رشد است..

مشکل؟ با توجه به روزنامه امروز ، این امکان وجود دارد که اسپوک ها بتوانند اتصالات Tor را خراب کنند و کاربران خود را تغییر نام دهند. راه حل ممکن است باشد آستوریا, مشتری که به کاربران نوید یک تجربه آنلاین ناشناس سخت تر را می دهد.

مشکل Tor

بنابراین چگونه Tor ادعا می کند اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد؟ اینگونه می شود: هنگامی که سرویس گیرنده Tor راه اندازی شد ، آن را رمزگذاری می کند و سپس ترافیک اینترنت کاربر را از طریق آنچه که به عنوان یک گره ورودی شناخته می شود ، سپس یک رله میانی و در آخر رله خروجی ارسال می کند. داده های برگشتی به همین ترتیب دنبال می شوند اما در طی مسیری متفاوت قرار دارند ، بنابراین از نظر تئوری امکان پذیر نیست که عوامل دولتی بدانند چه کسی در انتهای مرورگر هرگونه اتصال است. به طور گسترده ، این ناشناس بودن به مکان وابسته است. با داشتن 6000 گره در شبکه Tor ، فهمیدن اینکه درخواست ها از کجا به دست می آیند یک کار بزرگ است.

به گفته Slash Gear ، به همین دلیل است که NSA و آژانس های دیگر زحمت نمی کشند که Tor را از این طریق امتحان کنند. در عوض ، آنها از آنچه به عنوان “حملات زمانبندی.با کنترل هر دو گره ورود و خروج ، ممکن است بازیگران دولت بتوانند از تجزیه و تحلیل آماری ساده برای کشف هویت کاربر در کمتر از 10 دقیقه استفاده کنند. این آسیب پذیری جدیدی نیست – تور سالهاست درباره این مشکل می داند – اما تا همین اواخر تعداد حملات صورت گرفته از این طریق فقط تهدیدات شبکه ای را تشکیل داده است. مشکل کوچک نیست. پنجاه و هشت درصد از مدارهای Tor در برابر حملات زمان بندی در سراسر جهان آسیب پذیر هستند. و در برخی از کشورها مانند چین تعداد این تعداد بسیار بیشتر است: تا 85 درصد از کل مدارهای Tor در معرض خطر هستند.

به آستوریا خوش آمدید

به لطف کار تیم تحقیقاتی مشترک آمریکا و اسرائیل به زودی وجود خواهد داشت
گزینه جدیدی برای ناشناس ماندن: آستوریا. مشتری جدید ادعا می کند که تعداد مدارهای آسیب پذیر را از تقریباً 60 درصد به کمتر از شش کاهش می دهد و این کار را با استفاده از الگوریتمی انجام می دهد که به احتمال زیاد مسیر حمله زمانبندی را پیش بینی می کند و سپس مدارهایی را انتخاب می کند که کمترین خطر را دارند. از این گذشته ، تیم می گوید که تلاش جدید آنها در صورت عدم وجود امکاناتی امن ، باعث می شود مسابقات گره ای بهترین حالت را داشته باشند و عملکرد کلی Tor را در سریع ترین زمان ممکن حفظ کنند ، حتی اگر بالاترین سطح امنیت الگوریتمی لازم باشد. آستوریا دارای مقیاس کشویی از عملکرد در مقابل امنیت است و به کاربران این امکان را می دهد تا تصمیم بگیرند که چه چیزی برای نیازهایشان مناسب است ، اگرچه توسعه دهندگان توصیه می کنند که در بالاترین تنظیم امنیتی موثرترین است.

همچنین شایان ذکر است که هیچ روشی ابلهانه برای شکست دادن حملات زمان بندی وجود ندارد. آستوریا به این امید که آژانس های جاسوسی به دنبال میوه های کم آویز باشند ، این کار را بسیار ساده تر و دشوار می کند.

تهدیدهای فراوان

مطمئناً ، تلاشهای تأمین شده دولت تنها خطراتی که کاربران اینترنت با آن روبرو هستند نیست. همانطور که توسط Forbes متذکر شد ، PunkSPIDER نیز وجود دارد ، ابزاری از نوع Google که برای کشف نقاط آسیب پذیری وب سایت ساخته شده است. این ابزار اخیراً نگاهی سخت به تور انداخته و چندین وب سایت را در وب “تاریک” که مایل هستند ، پیدا کرد که برخی از آنها به سازمان های اجرای قانون منتقل شدند. خط پایین؟ تاریک است ، اما سیاه نیست. در عین حال ، در چین موجی از حملات علیه کاربران Tor و VPN کشف شده است. بسیاری بر این باورند که آژانسهای دولتی در پشت این حملات حفره ای هستند. مهمتر از همه این ، اخیراً مشخص شد که سرویس “رایگان” هلا از مشتریان غیرپرداخت خود به عنوان گره های خروج استفاده می کند و ممکن است بر اساس ریسک امنیتی جدی ، کل مشتری خود را باز کرده باشد..

این بازی پایان است که به محض جاسوسی می آید: این امکان پذیر نیست. آستوریا یکی از راههای متقاعد کردن کارگزاران دولت است که آنها باید در جای دیگری به نظر برسند ، اما تنها درصورتی که مایل به زندگی با کاهش عملکرد تور هستید ، بهترین کار را می کند. برای محافظت بیشتر سازگار ، یک VPN را امتحان کنید – اما به دنبال ارائه دهندگان معتبر ، پایدار و پولی باشید که برای فعالیت های آنلاین خود پشتیبانی کاملاً رمزگذاری شده و جهانی را ارائه می دهند. این رایانه ، شبکه و مرورگر شما است. تسلیم شدن از اینکه چه کسی هستید و از طریق اینترنت چه کاری انجام می دهید ، نباید هزینه اتصال باشد.

تصویر برجسته: پیتر گریفین / Public Domain Pictures.net (تصویر کمی تغییر یافته است)

شبکه ضد جاسوسی؟ آستوریا ممکن است جواب را حفظ کند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.