این بسیار واضح است: راهنمای سریع در مورد چگونگی عدم افشای حریم خصوصی افراد دیگر به صورت آنلاین

چگونه از حریم شخصی مردم به صورت آنلاین محافظت کنیم.

این که آیا دوست دبیرستانی شما در Facebook اطلاعات خود را برای به اشتراک گذاشتن Candy Crush و یا شخصی که با تمایل از تماس با ایمیل خود در تماس است ، استفاده کند تا بتواند یک ماه رایگان Tidal را دریافت کند ، یک نگرش خاص برای من وجود ندارد. به اشتراک گذاری اطلاعات آنلاین.

در حالی که اکثر برنامه ها به سادگی از این اطلاعات برای بازاریابی تبلیغات و نرم افزار برای افراد دیگر استفاده می کنند ، یک منطقه خاکستری وجود دارد که بعد از تکرار اخیر FCC حتی خاکستری تر می شود..

ممکن است بخواهید دو بار قبل از اینکه بخواهید از اطلاعات تماس (یا دوستانتان) استفاده کنید ، فکر کنید. به همین دلیل.

برنامه ها از اطلاعات شما درآمد کسب می کنند

بنابراین ، بزرگترین چیز در مورد اشتراک داده چیست؟ چرا مهم است?

هر کاری که بصورت آنلاین انجام دهید ، ردپای دیجیتالی را به جا می گذارد. سایتهایی که بازدید می کنید ، خریدهای Amazon Prime شما انجام می دهید ، حتی نمایش هایی که از آن پخش می کنید ، همگی به عنوان مواد اولیه برای ساختن یک پروفایل آنلاین همه گیر از عادات خرید شما استفاده می شوند. چگونگی استفاده شرکت ها از این داده ها دقیقاً مشخص نیست.

وقتی این نفت پایین آمد نفت دیگر با ارزش ترین منبع جهان نیست. داده ها است.

  5 راه VPN باعث بهتر شدن اینترنت شما (با عکس های اضافه شده بچه گربه)

اطلاعات آنلاین شما به یک کالای داغ تبدیل شده است و شرکت های شخص ثالث برای آن مبلغ بالایی دلار پرداخت می کنند. قادر به استخراج ، تحلیل و پیش بینی عادات مرور مصرف کننده بالقوه بسیار پر سود است. نه تنها این ، بلکه تبلیغات هدفمند نیز یافت شده است که شیوه رفتار مردم را تغییر می دهد.

هرچه بیشتر به این فکر کنید ، کمتر نگران می شوید

اگر شنیدید که در اطراف محله شما یکسره استراحت وجود دارد ، باید مراقب باشید که تمام درهای خود را در شب قفل کنید ، درست است؟ تهدید تهاجم ، هر کسی را نگران می کند. متأسفانه ، همین روند فکر همیشه به صورت آنلاین انتقال نمی یابد.

در حقیقت ، مطالعات نشان می دهد كه افراد در آن دخیل هستند کمتر هنگامی که آنها معتقدند که اطلاعات آنها تحت نظارت است ، محافظت می کند. اعتقاد این است که اکثر افرادی که نگران نظارت دولت هستند ، فکر می کنند هیچ کاری نمی توانند انجام دهند ، و بنابراین تلاش خود را برای مبارزه با عقب متوقف می کنند.

این سناریو منجر به رمزهای عبور ضعیف تر و همچنین عدم علاقه عمومی در مورد حریم خصوصی آنلاین می شود. اگر به اندازه کافی بد نبود ، همین رفتار می تواند حریم خصوصی افراد را به خطر بیاندازد.

اگر برنامه درخواست دسترسی به مخاطبین شما را دارد ، نه بگوید

سایت های رسانه های اجتماعی با اطلاعات شخصی شما متناسب هستند: سن ، مکان ، علاقه ، سابقه کار ، خانواده ، دوستان و غیره. وقتی یک برنامه یا سرویس دسترسی به درخواست شما می کند ، کیفیت بازی را بهبود نمی بخشد. برای دسترسی به لیست های دوست شما و فوق داده های شیرین و شیرین ، به دست می آورید.

  6 موتور جستجوگر که از حریم خصوصی شما سوءاستفاده می کنند (و 3 مورد که در واقع آن را حفظ می کنند)

آسانترین راه برای کمک به پاک کردن روش های داده کاوی ، امتناع از دادن اجازه برنامه به مخاطبین خود است. هنگام نصب یک برنامه ، بازی یا سرویس ، معمولاً می پرسد به کدام قسمت از شبکه شما دسترسی دارد.

به جای این که فقط به چاپ خوب بپردازید ، وقت بگذارید تا در مورد این که چرا یک برنامه یا سرویس به دسترسی نیاز دارد فکر کنید. اگر این برنامه گوش دادن مانند Shazam است ، دسترسی به میکروفون تلفن شما معنی دارد. با این حال ، برای یک برنامه آیفون پیمایش عمومی ، هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد.

و اگر راهی برای به اشتراک گذاشتن مخاطبین خود ندارید ، ایمیل دوم ایجاد کنید. اگر می خواهید به عنوان یک ایمیل اسپم فکر کنید ، این یک راه آسان (و ایمن) برای دور کردن دوستانتان در مقابل هوس و خواست سایر شرکت ها است.

نمایه Facebook خود را پیوند نکنید

شاید متوجه شوید که این روزها سایتهای بیشتری اکنون “ورود به سیستم با فیس بوک” یا گزینه های Google را ارائه می دهند. اگرچه برای کسانی که سخت است پیگیری رمزهای مختلف خود را راحت کنند راحت تر است ، آنچه ممکن است متوجه نشوید با انجام این کار شما ناخواسته تمام اطلاعات رسانه های اجتماعی خود را به آن سایت یا خدمات می گویید.

وقتی به آن پنجره کوچک بله می گویید که اجازه پیوند دادن حساب های شما را می دهد ، به این سایتها اجازه می دهید داده ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. سایت ها می توانند اطلاعات بیشتری را در مورد شما جمع آوری کنند ، که می توانند با سایر سایت ها به اشتراک بگذارند – در نهایت برف زدن از کنترل خارج است.

  آیا واقعاً سه راز اینترنت مرتبط هستند؟

برای بررسی مجوزهای هر برنامه ، وقت بگذارید

اگرچه ممکن است آن بازیهای قدیمی مانند Candy Crush را به همان اندازه که قبلاً بازی نکرده اید ، بازی کنید ، اما هنوز هم احتمالاً با حساب Facebook خود پیکربندی شده اید ، این بدان معنی است که هنوز هم به طور فعال داده ها را برای شما و دوستان خود جمع می کنید.

این روزها تلاش های فیسبوک بسیار شفاف تر در مورد حریم خصوصی صورت گرفته است ، بنابراین از طریق مرور و بررسی مجوزهای هر برنامه استفاده کنید تا ببینید چه چیزی قادر به دسترسی هستند. اگر چیزی کمی ماهی به نظر می رسد ، آن را بردارید.

همین اصل در مورد گوشی هوشمند شما نیز صدق می کند. اگر چیزی معنی ندارد (مثلاً برنامه بازی دسترسی به نقشه های شما) ، آن را محدود کنید. و اگر آن برنامه هایی را پیدا کردید که دیگر از آنها استفاده نمی کنید ، آنها را حذف کنید.

متوقف نشود برای حق خلوت خود مبارزه کنید, و اجازه ندهید که افراد دیگر نیز شما را در معرض دید شما قرار دهند.

این بسیار واضح است: راهنمای سریع در مورد چگونگی عدم افشای حریم خصوصی افراد دیگر به صورت آنلاین
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.