ادوارد اسنودن ، کاپیتان آمریکا و حفظ حریم خصوصی در دنیای حلقه ها

2016 فیلم های برتر حریم خصوصی

پیمانکار سابق دولت آمریكا ، یک جاسوس فراموشی ، یك سرباز فوق العاده با یك "A" بزرگ بر پیشانی ، و دو نوجوان معمولی با هم مشترک هستند.?

پاسخ: آنها شخصیت اصلی در بزرگترین گروههای ارتباط با حریم خصوصی در سال جاری هستند!

سال 2016 پخش فیلم های عالی ، از حیوانات در حال صحبت (Zootopia) گرفته تا طنز ابرقهرمانان (Deadpool) گرفته تا حیوانات با صحبت بیشتر (کتاب جنگل ، یافتن دیوری و زندگی مخفی حیوانات خانگی) را ارائه داده است. به ویژه ، چهار فیلم در حالی که به موضوعات اساسی ناشناس بودن ، نظارت و امنیت می پردازند ، هیجانات تکان دهنده ای را وارد می کنند..

بنابراین چراغ ها را کم نور کنید و ماشین های پاپ کورن خود را آتش بزنید زیرا ExpressVPN چهار مورد از بهترین ماه های گذشته را تجزیه می کند. آه و, هشدار اسپویلر!

امنیت ملی و حریم شخصی در اسنودن

پوستر فیلم برفیاسنودن به ما یادآوری می کند که آزادی آنلاین یک حق اساسی است که بدون توجه به هزینه ، برای آن مهم است.

شروع لیست ، بزرگترین گروه ارتباط با حریم خصوصی در سالهاست. اسنودن تحولات فوق العاده فوق العاده را از 20 ایده آلیستی تخلیه شده از ارتش ایالات متحده به یک پیمانکار حکومتی حکومتی که می خواهد به افشای قابلیت های نظارت ناخوشایند سیا بپردازد ، توضیح می دهد..

ایده اصلی که در این فیلم مورد بررسی قرار گرفته است این است که آیا باید حریم شخصی را برای امنیت قربانی کرد. Corbin O’Brian (Rhys Ifans) ، کت و شلوار عالی رتبه سیا که رئیس اسنوودن نیز هست ، به مدافع خود (جوزف گوردون-لویت) می آموزد که هنگام مبارزه با تهدیدات خارجی ، همه وسایل نظارت توجیه می شود. با این حال اسنودن سرانجام خود را از فلسفه Obrian فاصله گرفت ، زیرا شاهد دست اول از اقدامات غیر اخلاقی دولت برای ردیابی اهداف آنلاین است.

در طول فیلم ، کارگردان الیور استون روشن می کند که در سمت اسنودن قرار دارد و به ما یادآوری می کند که حتی معصوم ترین تعامل ما با وب قابل ردیابی ، ضبط و تجزیه و تحلیل توسط مقامات دولتی در پشت درهای قفل شده است.

به عنوان یک فیلم ، اسنودن یک درام پر تنش و دلخراش است که با وفاداری زندگی ادوارد اسنودن را ترسیم می کند. اما بیش از آن ، این یک لپ تاپ برای بحث و گفتگو در مورد حریم خصوصی و ادای احترام به مردی است که مدت ها به عنوان قهرمان آزادی اینترنت برگزار می شود.

اسنودن و فیلم های دیگر را تماشا کنید

رسانه های اجتماعی و نظارت گسترده در جیسون بورن

پوستر جیسون بورندرست همانطور که شما نام او را می دانید ، شرکت های رسانه های اجتماعی مال شما را می شناسند (و چیزهای دیگر)

شما آن را می خواستم شما منتظر آن بودید و سرانجام ، تقریباً یک دهه بعد (زیرا Legacy حساب نمی شود) ، جیسون بورن (مت دیمون) دوباره روی صفحه نقره ای بازگشت.

با وجود منشاء بورن در سه گانه قبلی ، این قضیه پنجم که خرد شده استخوان است ، وارد تاریخ خانواده دیوید وب می شود و بورن را در سراسر جهان دنبال می کند تا او حقیقت را از درگیری پدر فقیدش در CIA و مرگ نهایی کشف کند. با افزایش عملکرد لرزش دوربین تا 11 ، جیسون بورن همچنین برخی از موضوعات مهم در رسانه های اجتماعی و نظارت گسترده را برجسته می کند..

در این فیلم ، هوادار فناوری جوان ، هارون کلور (ریز احمد) چهره حفظ حریم خصوصی در عصر اینترنت است. در حالی که در یک کنفرانس فنی لاس وگاس ، کالور به یک جمعیت تشویق کننده می گوید که ایجاد فیس بوک مانند Deep Dream ، تجربه های کاربران را بدون به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربر با طرف های دیگر "شخصی سازی" می کند..

اگر حقیقت به نظر برسد خیلی خوب است ، به این دلیل است. سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر (و Deep Dream) همه نقشه های داده شخصی را که بصورت آنلاین ارسال می کنید ، جمع آوری می کنند ، از این برنامه برای دوستانی که ممکن است بشناسید ، پیشنهاد می دهند که شما ممکن است بخواهید در آن شرکت کنید و تبلیغات هدفمندی را برای شما ارائه می دهند. خواندن سریع سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها به شما می گوید که این سیستم عامل ها نیز حق دارند اطلاعات شما را با سایر طرفهای ناشناس به اشتراک بگذارند.

بدتر از همه ، به نظر می رسد Deep Dream تا حدودی توسط دولت ایالات متحده سرمایه گذاری شده است ، که قصد دارد بستر رسانه های اجتماعی را به یک برنامه عظیم نظارت در زمان واقعی تبدیل کند. اگر كالور تقاضاهای دولت را برای "پشت در" در Deep Dream تسلیم كند ، تمام پروفایل ها ، پیام ها و مکان های بازدید شده در این سكوی به صورت داده های دولت تبدیل می شوند..

جیسون بورن علاوه بر تأکید مجدد بر موضوعات مطرح شده در اسنودن ، فاش كرد كه شركتهای رسانه های اجتماعی ادعا می كنند از حریم خصوصی اینترنت حمایت می كنند ، می توانند به سرعت موضع خود را در طول شب تغییر دهند. چه این تغییرات یک تصمیم داخلی باشد یا نتیجه یک خرید خارجی ، این فیلم به ما یادآوری می کند که باید درباره سیاست حفظ حریم خصوصی هر وب سایتی که استفاده می کنیم روشن باشیم و بهترین دروازه بانان برای اطلاعات ما خودمان هستند..

جیسون بورن و فیلم های دیگر را تماشا کنید

استقلال و امنیت عمومی در کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی

کاپیتان آمریکا جنگ داخلیصحنه های مبارزه حماسه ، تعامل شخصیت عاطفی ، و بحث به موقع استقلال در مقابل امنیت. چه چیزی راجع به Cap 3 دوست ندارید?

علاوه بر اینکه بالاترین فیلم فاسد در سراسر جهان برای سال 2016 ، Captain America: War Civil همچنین حکایت قلبی در مورد مسئولیت پذیری ، اسکلت در کمد و خیانت است..

حادثه تحریک کننده فیلم یک نمایش قدرتمند در لاگوس است ، عواقب وحشتناک دولت را مجبور به سلطنت در انتقامجویان می کند تا بتواند آنها را تحت نظارت دولت قرار دهد.

در مرکز این درگیری کاپیتان آمریکا (کریس اوانز) و مرد آهنین (رابرت داونی جونیور) قرار دارند. Cap ، با نازی ها در The Avenger First جنگید و سقوط S.H.E.I.L.D. را تجربه کرد. در The Soldier Winter ، از اقتدار دولت محتاط است و معتقد است که انتقام جویان نباید به هیچ کمیته خارجی پاسخ دهند که می تواند با قدرت فاسد شود. استارک ، هنوز هم از گناه خود در Age of Ultron بهبود می یابد ، تصمیم می پذیرد مسئولیت پذیری عمومی را بپذیرد و از نظارت U.N. برای تیم استقبال می کند.

هنگامی که این دو متحد بر سر اختلافات فلسفی خود اختلاف نظر دارند ، یک حادثه وحشتناک از گذشته استارک با بهترین دوست کاپ باکی (سرباز زمستانی) درگیر شد و انتقامجویان را شکست و باعث جنگ داخلی شد..

اما در پشت پرده پرتاب و سایه بان وب ، جنگ داخلی سؤالات مهمی را مطرح می کند که هر سینماگر باید در نظر بگیرد:

  • اگر انتقام جویان و سایر ابزارهای عمومی حمایت از حقوق مدنی مجازات شوند ، باید مجازات دولت شوند?
  • آیا مجازات شدن دولت باعث می شود هرگونه اقدامات آینده توسط انتقام جویان (یا اجرای قانون عمومی) از نظر اخلاقی قابل قبول باشد?
  • دولت باید از کجا خط حمایت از شهروندان خود و از بین بردن آزادیهای شخصی آنها را ترسیم کند?

فیلم پاسخی آسان برای این سؤالات ارائه نمی دهد. و چون کاپ برای نجات دوست خود و وحدت انتقامجویان ، جان و اندام را به خطر می اندازد ، واضح است که مبارزه برای حفظ حریم خصوصی و امنیت در جهان ما کمتر دشوار است.

Captain America: War Civil و فیلم های دیگر را تماشا کنید

ناشناس بودن و مسئولیت آنلاین در عصب

عصبعصب: مد جدید بعد از Pokemon GO?

آیا تا به حال فکر کرده اید که اگر مردم بازی "حقیقت یا جرات" را انجام دهند ، آن را به عنوان یک برنامه قابل بارگیری دیجیتالی کرده و آن را به یک سرویس استریم تبدیل کنند؟ خوب ، افراد پشتیبان Nerve این کار را کردند ، و قطعاً سرگرم کننده و بازی نیست.

آریل شولمن-هنری جوست به کارگردانی ستاره های تلنگر اما اما رابرتز و دیو فرانکو را در یک هیجان محکم که در آن یک بازی واقعیت آنلاین به ظاهر بی ضرر آشکار می شود شامل سهام های تهدیدآمیز در زندگی می شود ، همه در حالی که مشارکت خودمان را در ارائه دیجیتالی مشابه نشان می دهد.

این بازی ناشناس شامل "بازیکنان" است ، که چالش های مربوط به پول را کامل می کنند ، و "ناظران" ، که برای تماشای بازیکنان هزینه های خود را ارسال می کنند ، هزینه می کنند. ارشد متوسط ​​دبیرستانی وی (رابرتز) در حالی که اولین چالش خود را پشت سر می گذارد ، با یان (Franco) بازیکن عصبی دیدار می کند ، و این دو نفره وظایف به طور فزاینده ای خطرناک را انجام می دهند تا اینکه خود را در صدر جدول رده بندی قرار دهند و در دور نهایی برای زندگی خود بجنگند..

در اصل ، Nerve تأثیر سرویس هایی مانند Facebook Livestream و YouTube Live را بررسی می کند. آیا اگر اقدامات شما توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان مورد تماشای (و پاداش) آنها قرار بگیرد ، آیا به طور عادی کارهایی را انجام خواهید داد؟ آیا اگر بتوانید پشت دیوار ناشناس بودن آنلاین پنهان شوید ، دیگران را به انجام کارهای تهدیدآمیز تشویق می کنید?

این فیلم عواقب مخربی را نشان می دهد که وقتی شهروندان از حریم شخصی اینترنت به نام سرگرمی سوء استفاده می کنند و اجازه می دهند تا قول استارم آنلاین بتواند روی اعمال آنها تأثیر بگذارد. در حالی که تنظیم و عملکرد فیلم ممکن است خارق العاده به نظر برسد ، پیام اصلی عصب این است که چنین دنیایی به واقعیتی نزدیکتر از آن است که اغلب تصور می کردیم.

فیلم های عصبی و فیلم های دیگر را تماشا کنید

چه اتفاقی می افتد?

این بسته بندی ExpressVPN در چهار بزرگترین گروه انسداد مربوط به حریم خصوصی در سال است.

آیا با ایده های کاوش شده در این فیلم ها موافقید؟ کدام یک مورد علاقه شما بود؟ آیا فیلم های دیگری وجود داشت که باید در اینجا نمایش داده می شدند?

نظرات خود را در زیر به اشتراک بگذارید ، و اگر قبلاً این فیلم را ندارید ، بهترین فیلم های امسال را جلب کنید!

اسنودن: فن / ویکی پدیا
جیسون بورن: فن فیلم / ویکی پدیا
کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی: TriiipleThreat / ویکی پدیا
عصب: فن / ویکی پدیا

ادوارد اسنودن ، کاپیتان آمریکا و حفظ حریم خصوصی در دنیای حلقه ها
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.