پلیس اگر به شما جاسوسی می کند اهمیتی نمی دهد

هکر تصاویر وب کم زن را از خودش می فرستد

چقدر سخت است که هکرها بتوانند از طریق وب کم خود از شما جاسوسی کنند?

ظاهراً اصلاً کار سختی نیست.

این مورد اخیر را به عنوان نمونه ببرید.

چلسی کلارک 27 ساله به تازگی یک روز طولانی از کار خود را تمام کرده بود که پسرش را برای یک شبی از تماشای نتفلیکس دعوت کرد. این زن و شوهر با لپ تاپ خود هنوز خوابیدند.

آنچه روز بعد کشف کردند ترس مطلق! @ *&$ از آنها.

بدترین نوع تماس بیدار شونده

هنگامی که چلسی وارد فیس بوک شد ، او یک سری عکس بد از او و دوست پسرش را در خواب دید.

معلوم می شود یک هکر ناشناس با استفاده از وب کم خود از این زوج عکس گرفته است. مقصر سپس در صفحه فیس بوک چلسی هک شد ، خود را به عنوان دوست خود اضافه کرد ، و سپس عکس ها را در یک پیام فیس بوک با این عنوان عجیب و غریب ارسال کرد:

واقعی ، زن و شوهر ناز [sic].

طبیعتاً به محض اینکه چلسی پیام ها را دید, او بلافاصله با پلیس تماس گرفت. او گفت: "این خیلی تهاجمی بود." "مثل کسی که در خانه من بود."

شما مرده نیستید بنابراین پلیس مراقبت نمی کند

اگر این کافی نبود که موهای کوچک پشت گردن را بلند کند ، این را دریافت کنید: پلیس ها هیچ کاری نکردند.

چلسی گفت كه مأموران اجرای قانون خوشایند هستند اما كمك كمكی ارائه دادند. "آنها آمدند و بیانیه دادند و بسیار خوب ، مودب و کاملاً بی فایده بودند."

او تنها کسی نیست که اینگونه احساس می کند.

اجرای دادرس وقتی با محاکمه هکرها بدبخت می شود. این امر به دلیل عدم علاقه ، نیروی انسانی یا قوانین صرفاً ناکارآمد است, پلیس همیشه با جرائم سایبری مبارزه کرده است.

به همین دلیل است که بسیاری از موارد مانند چلسی در حالت ناخوشایند قرار می گیرند ، نوعی پاکسازی تمیز که در آن گزارش ها همچنان جمع می شوند اما هیچ چیز حل نشده است.

اریک پدرت ، کارشناس امنیت سایبری ، در گفتگو با VICE ، توضیح داد که دلیل اصلی عدم علاقه عمومی اجرای قانون چیست.

داستانهای زیادی مثل این داستان وجود دارد این تنها وقتی زندگی فرد در معرض خطر است یا وقتی کسی فوت کرده است که پرونده ها به بالا شناور می شوند.

خشمگین؟ شما باید باشید.

هک کردن یک وب کم به طور شگفت آور آسان است! در اینجا چگونه هکرها این کار را انجام می دهند

چند روش مختلف وجود دارد که هکرها می توانند از راه دور به وب کم شما دسترسی پیدا کنند. یکی از متداول ترین روش ها استفاده از نوعی نرم افزار به نام RAT یا ابزار مجوز از راه دور است.

در ابتدا RAT ها ساخته شدند تا به مردم امکان دسترسی از راه دور به رایانه های خود را بدهند. متأسفانه هکرها برای دستیابی به رایانه ها در سراسر جهان از این نرم افزار استفاده کرده اند. انجام شگفت آور ساده است ، و گاهی اوقات تشخیص آن بسیار سخت است.

تعداد RAT هایی که در حال حاضر در وب گردش می کنند در صدها هزار نفر تخمین زده می شود. و اگر فکر می کنید تنها راهی که هکرها می توانند از شما جاسوسی کنند این است که چراغ کم روشن شود ، دوباره فکر کنید.

FBI سالها است که از طریق نرم افزارهای جاسوسی برای دسترسی به وب کم شما استفاده می کند بدون چراغ روشن است, و همینطور هکرها این بدان معناست که هر زمان رایانه شما روشن باشد ، هکرها می توانند شما را تماشا کنند!

نوار آن را بزنید!

خوشبختانه ، برای چنین سیستم پیچیده ای ، یک راه حل ساده ساده وجود دارد. برای جلوگیری از جاسوسی شخص ثالث از شما ، همیشه وب کم خود را پوشش دهید.

از هر برچسب ، نوار مجرایی ، یک تکه کاغذ استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که وب کم شما هر زمان که از آن استفاده نمی کنید پوشیده شده است.

و اگر وب کم شما دارای ویژگی دسترسی از راه دور است که هرگز از آن استفاده نمی کنید ، آن را خاموش کنید!

رها کردن از وب کم خود را مانند باز کردن پنجره خود را گسترده است. اجازه ندهید که نور کمی در کنار وب کم شما تنها معیار امنیتی شما باشد. با پوشاندن دوربین از حریم خصوصی خود محافظت کنید.

#WTFWednesday ExpressVPN داستانهای عجیب ، تکان دهنده و خزنده ای راجع به حریم شخصی داده ها به ارمغان می آورد - مستقیما از اخبار بیرون کشیده شد. فکر کنید حریم خصوصی شماست؟ دوباره فکر کنید احساس ناراحتی خواهید کرد شما عصبانی خواهید شد شما فکر خواهید کرد ، "WTF؟"

مثل این پست؟ ازش متنفرم؟ داستان های ترسناک تر درباره حمله به حریم خصوصی شما را در بایگانی #WTFWednesday ما بخوانید.

پلیس اگر به شما جاسوسی می کند اهمیتی نمی دهد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.