شما باید مرورگرهای خود را درحال تقسیم بندی کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

[ware_item id=33][/ware_item]

مرورگر با جعبه های حاوی انواع مختلف فعالیت مرور.


ما به شدت می دانیم که داده های ما با ارزش است - جنبش های آنلاین ما توسط شرکت ها و دولت هایی که می خواهند ما را برای منافع مالی و سیاسی خود هدف قرار دهند دنبال می شوند.

حالت ناشناس از ذخیره فعالیت در رایانه شما جلوگیری می کند ، اما کوکی ها برای مدت زمان جلسه اینترنت شما هنوز فعال هستند. به عنوان مثال ، فیس بوک هنوز می داند که چگونه به سایت و از سایت آن و همچنین حرکات وب گسترده تر خود حرکت می کنید.

با این وجود ، می توان مرور را در یک یا چند مرورگر به طور جزئی تفکیک کرد تا محدود شود چگونه شرکت هایی مانند Google و Facebook می توانند شما را ردیابی کنند.

محفظه مرورگر چیست؟ چطورکار می کنند?

محاسبات مرورگر روشی برای تقسیم فعالیت آنلاین شما در مرورگرهای مختلف است ، به گونه ای که هر آنچه را که در مرورگر شماره 1 جستجو می کنید در مرورگر شماره 2 ردیابی نشود..

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که می خواهید فعالیت مرور خود را به دو قسمت تقسیم کنید: رسانه اجتماعی & ایمیل و مرور روزمره. از یک مرورگر مانند Chrome برای ورود به سیستم و دسترسی به حساب های ایمیل و رسانه های اجتماعی خود و یک مرورگر جداگانه دیگر مانند Firefox برای هر نوع مرور دیگر استفاده کنید.

کوکی ها نمی توانند داده ها را بین مرورگرها به اشتراک بگذارند ، به این معنی که ایمیل و حساب های رسانه های اجتماعی نمی توانند هر کاری را که در مرورگر Firefox انجام می دهید ردیابی کنند.

برای این که کار کند ، باید به یاد داشته باشید از کدام مرورگر استفاده می کنید برای کدام نوع فعالیت آنلاین کاملاً قابل انجام است اما ممکن است برای ادامه و برگشت سوئیچ کمی خسته کننده باشد.

خوشبختانه ، اکنون راهی برای این کار وجود دارد مرور خود را در یک مرورگر واحد تقسیم کنید.

[اخبار خصوصی و امنیتی بیشتری می خواهید؟ برای خبرنامه وبلاگ ExpressVPN ثبت نام کنید.]

نحوه تنظیم محفظه های مرورگر در یک مرورگر

در این تنظیمات ما از افزونه کانتینرهای چند حساب Firefox استفاده می کنیم. همانطور که موزیلا توضیح می دهد ، "زبانه های کانتینر مانند برگه های معمولی است به جز اینکه سایت هایی که بازدید می کنید به یک قسمت جداگانه از فضای ذخیره مرورگر دسترسی دارند."

سایر مرورگرها دارای پسوندهایی هستند که ظروف را اضافه می کنند ، اما مطمئن شوید که از نسخه ای استفاده می کنید که حریم خصوصی و امنیت شما را جدی می گیرد. ما از ظروف Firefox استفاده می کنیم زیرا تنظیم آن بسیار ساده است.

1. افزونه کانتینر را بارگیری کنید.

2. Firefox را باز کرده و روی آن کلیک کرده و نگه دارید + نماد برای ایجاد یک برگه جدید. انواع کانتینر پیشنهادی شما ظاهر می شود: شخصی ، کار ، رسانه های اجتماعی و فیس بوک.

شما باید مرورگرهای خود را درحال تقسیم بندی کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

همچنین می توانید در نوار ابزار خود نمادی پیدا کنید یا به آن بروید درباره: تنظیمات برگزیده # ظروف برای تغییر ، اضافه کردن و حذف هرچه بیشتر ظروف مورد نظرتان.

شما باید مرورگرهای خود را درحال تقسیم بندی کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

  1. کانتینی را که می خواهید در آن جستجو کنید want اگر می خواهید حساب رسانه های اجتماعی خود را تنظیم کنید ، صورتی را انتخاب کنید رسانه های اجتماعی ظرف اگر نیاز به باز کردن ایمیل کار دارید ، نارنجی را انتخاب کنید کار کن ظرف.

هنگامی که زبانه های ظروف مختلف را باز می کنید ، رنگ مربوطه به عنوان خط زیر نام برگه ظاهر می شود.

شما باید مرورگرهای خود را درحال تقسیم بندی کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

  1. از نداشتن شرکت هایی مانند فیس بوک ، هر حرکتی را ردیابی کنید. نکته اصلی این است که اطمینان حاصل کنید که ظروف خود را با هم همپوشانی ندارید تا میزان ردیابی که در مرورگر شما اتفاق می افتد را به حداقل برسانید.

حفاظت بیشتر ، حفظ حریم خصوصی بیشتر

محاسبات مرورگر یک روش عالی برای حفظ حریم خصوصی نیست - ISP شما و سایر شرکتها ممکن است بتوانند فعالیت آنلاین شما را مشاهده کنند. اما اتخاذ محاسبات مرورگر باعث می شود تا شرکت های بزرگ فناوری برای شناسایی فعالیت مرور شما مشکل تر شوند.

شما باید مرورگرهای خود را درحال تقسیم بندی کنید. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.