چگونه در دنیای واقعی ناشناس باشیم

نحوه جلوگیری از دوربین های مدار بسته

وضعیت نظارت در اینجا است ، شما را در هر گوشه ای تماشا می کند – از آپارتمان تا تمام محل کار ، مرکز خرید و باشگاه. غیرقابل تصور نیست که کاملاً تاریک آنلاین برویم ، اما چگونه در دنیای واقعی حرکت کنیم بدون اینکه ببینیم?

1. ارتباطات خود را رمزگذاری کنید

اگر می خواهید از چشم دستگاه نظارت محلی دوستانه خود ناپدید شوید ، قدمی جلوتر از آن بگیرید. اطمینان حاصل کنید که هیچ کس نمی تواند از قبل با برنامه ریزی کردن ارتباطات خود در مورد برنامه ها یا محل سکونت شما اطلاعات کسب کند.

پیام کوتاه و تماس تلفنی یک تابو مطلق است ، اما باید با ایمیل و سایر ارتباطات رمزگذاری نشده دیگر نیز مراقب باشید.

در واقع ، اگر شما نیاز به مخفی کردن از مقامات دارید ، دیگر نمی توانید یک تلفن یا هر چیز دیگری با سیم کارت داشته باشید. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید شماره تلفنی داشته باشید ، با این وجود فقط باید با شماره های مجازی که بصورت آنلاین تنظیم کرده اید بسیار مراقب باشید.

2. یک مکان امن برای زندگی پیدا کنید

هرچه محله شما شلوغ تر ، شلوغ تر و هرج و مرج تر باشد ، بهتر است. همچنین باید یک ساختمان با ورودی های متعدد ، بدون نگهبان و هرچه ممکن دوربین فیلمبرداری پیدا کنید. نزدیکی به بازارها ، حمل و نقل عمومی و مکانهای شلوغ یک امتیاز بزرگ است.

داشتن هم اتاقی و مشروبات الکلی می تواند کار را بسیار آسانتر کند زیرا لازم نیست نگران قبض های برق و پرداخت اجاره به نام خود باشید. در حالت ایده آل ، شما می توانید در هر زمان حرکت کنید و لازم نیست اطلاعات زیادی را با هم اتاقی های خود به اشتراک بگذارید – اگرچه هنوز هم باید به آنها کمی اعتماد کنید.

3. همیشه دستگاه های خود را در خانه بگذارید

تلفن شما دستگاه ردیابی مناسب است. تا زمانی که به یک برج سلولی متصل شود ، شماره سریال و شناسه سیم کارت خود را منتقل می کند و به پلیس ، telco و تقریباً هر کسی امکان می دهد مکان دقیق شما را پیدا کند.

هنگام اتصال به Wi-Fi ، آدرس MAC شما به روتر منتقل می شود ، که می تواند از قدرت سیگنال برای یافتن شما در پارک ها و ساختمان های عمومی استفاده کند..

شما می توانید از یک لپ تاپ برای عبور و مرور ترافیک خود از طریق VPN و Tor در نقاط عمومی Wi-Fi استفاده کنید ، اما حتی این ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد.

4- هنگام حرکت در شهر ، باهوش باشید

برای رسیدن به اطراف ، شما باید خود را محدود کنید و هرگز قوانین زیر را زیر پا نگذارید:

  • ماشین یا موتور سواری نکنید
  • از برنامه های دلسرد کننده مانند Uber استفاده نکنید
  • از کارت ترانزیت الکترونیکی استفاده نکنید
  • بلیط دیگری با پول دیگری خریداری نکنید

دوچرخه بسیار خوب است ، و همینطور پیاده روی. مهم این است که شما با جمعیت تلفیق می شوید. اگر در شهری زندگی می کنید که کسی در آن قدم نمی زند ، نباید اینطور باشد. اگر تنها دوچرخه هستید ، زحمت نکشید.

5- اسکنرهای تشخیص چهره را بزنید

بزرگترین تهدید برای حفظ حریم خصوصی شما دوربین ها خواهد بود و شما در روال روزانه خود با ده ها دوربین روبرو خواهید شد. خوشبختانه ، نظارت خودکار ضرب و شتم آسانتر از چشم انسان است.

به عنوان مثال ، در حال حاضر میلیون ها دوربین دوربین مدار بسته در سراسر انگلستان وجود دارد ، و در حالی که بیشتر آنها به صورت خصوصی کار می کنند ، هنوز هم می توان اطلاعات را به راحتی در اختیار پلیس قرار داد..

برای جلوگیری از نظارت خودکار ، باید صورت خود را مثلاً در زیر کلاه یا ماسک صورت پنهان کنید. اگر با دوچرخه در حال چرخش هستید ، کلاه ایمنی شما پوشش کاملی خواهد بود.

قبل از اجرای برنامه باید برای حفظ حریم خصوصی بجنگید

تا زمانی که به خاطر حفظ حریم شخصی خود این نکات را رعایت کنید ، احتمالاً خیلی خوب عمل خواهید کرد ، اگرچه فرصت های زیادی برای آزمایش موارد ندارید.

یک سازمان خوب با بودجه مانند یک آژانس فدرال یا مافیا هنوز هم می تواند شما را از طریق شبکه افراد در زمین و توانایی آنها برای پیگیری شما از سرنخ های دیگری که پشت سر می گذارید ، دنبال کند ، مانند تعامل با مغازه ها ، وضعیت اشتغال یا دوستانتان..

ممکن است بعضی اوقات تلاش برای حفظ حریم خصوصی در دنیای بدنی از بین برود ، اما هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که می توانیم برای حفظ آزادیهای خود انجام دهیم و آنها لازم نیست به همان اندازه آنچه در این پست هستند ، شدید باشند. اما مگر اینکه تعداد قابل توجهی از مردم برای حفظ حریم خصوصی انتخاب آگاهانه ای انجام دهند ، ممکن است به زودی برای همیشه از بین برود.

چگونه در دنیای واقعی ناشناس باشیم
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.