آیا حریم خصوصی اینترنت یک دلیل از دست رفته است؟

[ware_item id=33][/ware_item]

سنگ قبر با


بیشتر افراد حریم شخصی را یک حق اساسی می دانند. حق مکالمه شخصی بدون اینکه کسی گوش کند ، حق نگه داشتن وسایل شما از دید عمومی.

ExpressVPN معتقد است که حریم شخصی فردی چیزی است که هر کس شایسته آن است.

مدت طولانی در اینترنت ، توهم حریم خصوصی وجود داشت. از پرداخت امن خرید آنلاین تا حسابهای شبکه اجتماعی محافظت شده با رمز عبور - به ما گفته شد که اطلاعات ما محافظت شده و ایمن است. شاید شما هنوز هم اعتقاد دارید که است?

اما برای بسیاری از افراد ، حوادثی مانند نظارت گسترده در NSA و سرقت عکس های شخصی افراد مشهور ، برداشت های مربوط به حریم شخصی اینترنت را تغییر داده است. به نظر می رسد که دسترسی هکرها خیلی راحت است - و بسیاری از این "هک شدن" پشتیبانی مالی دولت است.

گرفتن داده های شما مانند گرفتن آب نبات از کودک است

در چند سال گذشته موارد بسیار مشهوری از هک و نظارت وجود داشته است.

 • آژانس امنیت ملی: آژانس امنیت ملی آمریکا به طور قانونی سوابق تلفنی هر آمریکایی را رصد می کند ، به ایالات متحده و خارج از کشور به ترافیک تلفن و اینترنت دسترسی دارد و اهداف را متناسب با آن هک می کند. انگلیس و سایر دولتها نیز این کار را می کنند.
 • سرقت عکس مشهور: ناشناس بیش از 500 عکس مشهور را در سال 2014 در صفحه تصویر 4chan ارسال کرد که بسیاری از آنها شامل برهنگی بودند. اعتقاد بر این است که سرویس iCloud اپل عامل این نقض است.
 • eBay: سرویس خرید آنلاین در اواسط سال 2014 هک شد ، و گذرواژه ها و داده های میلیون ها کاربر را افشا کرد.
 • هدف: 70 میلیون مشتری Target داده های کارت اعتباری خود را در سال 2014 پس از اینکه هکرها یک سوراخ امنیتی در سیستم های شرکت پیدا کردند دزدیدند.
 • شبکه پلی استیشن: سرویس بازی آنلاین در سال 2011 توسط LulzSec هک شد و در نتیجه سرقت اطلاعات حساب کاربری حدود 77 میلیون کاربر.

هنگامی که داده های ما غالباً به سرقت می رود و مانیتورینگ می شود ، از طرف شرکت های بزرگی که اصرار دارند داده های ما در دست آنها بی خطر باشد ، به نظر می رسد کمی اعتماد به اطلاعات ما کمی اعتماد به نفس داشته باشند.

هزینه خدمات آنلاین رایگان برای حفظ حریم خصوصی شماست

اگر از ایمیل وب و سرویس های رسانه های اجتماعی رایگان استفاده می کنید ، هر روز اطلاعات خصوصی خود را به شخص ثالث واگذار می کنید.

دلیلی وجود دارد که این خدمات رایگان هستند. برخی از راه هایی که از داده های شما استفاده می کنند عبارتند از:

 • هدف گذاری تبلیغ: موتورهای جستجو ، شبکه های اجتماعی و سایر خدمات فعالیت های شما را ردیابی می کنند ، بنابراین می توانند شما را با تبلیغات هدفمند کنند.
 • فروش داده های شما: با رضایت شما ، و گاهی اوقات بدون ، شرکتهایی که با آنها به سیستم آنلاین وصل می شوید اغلب اطلاعات خود را به سازندگان لیست بازاریابی می فروشند. نامه ناخواسته آهوی!
 • نظارت بر ایمیل شما: بسیاری از سرویس های رایگان پست الکترونیکی رایگان پیام های شما را برای فعالیت های جنایی نظارت می کنند و ممکن است از نظر قانونی موظف باشند داده های شما را با سازمان های دولتی به اشتراک بگذارند.

البته ، شما ممکن است به خوبی از همه اینها آگاه باشید - و با این وجود احتمالاً هنوز هم استفاده از فیس بوک ، جیمیل ، توییتر و غیره را انتخاب کرده اید.

از این گذشته ، هیچ چیز رایگان نیست. شاید تسلیم کمی از اطلاعات شما ارزش آن را داشته باشد?

هکرهای مخرب

یکی دیگر از تهدیدهای مهم برای حفظ حریم خصوصی اینترنت ، تهدیدی است که احتمالاً همه ما با آن موافق هستیم ، ناخواسته است.

گزارش تهدیدات امنیت اینترنت در سال 2014 Symantec نشان داد كه بدافزارها ، فیشینگ و سایر حملات بر روی رایانه های شخصی ما منجر به قرار گرفتن بیش از 552 میلیون هویت در سال 2013 شد. 62٪ افزایش در تعداد تخلفات و 91٪ افزایش در هدف قرار گرفت. کمپین های حملات در همان سال.

با افزایش جرائم آنلاین ، آینده حریم شخصی اینترنت بسیار دور از امنیت به نظر می رسد.

مراحل حریم خصوصی شما می توانید بردارید

وقتی همه این گفته ها و کارها انجام شده است ، چه کسی مسئول حفظ حریم خصوصی شما به صورت آنلاین است؟ شما هستید.

هرکسی که می خواهد داده های خود را کاملاً خصوصی نگه دارد می توانست از اینترنت بماند ، اما این گزینه در دنیای امروز چندان گزینه ای نیست. بنابراین در مورد انجام اقدامات امنیتی صحیح و تصمیم گیری آگاهانه در مورد نحوه به اشتراک گذاری داده های ما است. بعضی اوقات ، مانند نظارت دولت ، این انتخابها از دست ما نیست. اما مراحلی وجود دارد که می توانید برای افزایش حریم خصوصی خود بردارید.

 • اقدامات امنیتی را انجام دهید: حساب های آنلاین خود را ایمن نگه دارید ، با به روز نگه داشتن نرم افزار و با استفاده از نرم افزار امنیتی ، خطر نقض امنیت را کاهش دهید. از خطرات رایج آنلاین آگاه باشید.
 • مراقب باشید با چه کسی عضو شوید: به یک سرویس ابری با وب سایت فانتزی اعتماد نکنید. به صورت آنلاین تحقیق کنید ، شرایط خدمات را بخوانید ، و جستجو کنید که چگونه آنها از داده های شما استفاده می کنند.
 • از یک سرویس VPN استفاده کنید: خدمات VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند تا اشخاص ثالث نتوانند از فعالیتهای شما چشم پوشی کنند. وقتی از طریق VPN به اینترنت وصل می شوید ، اطلاعات بسیار ایمن تر است.

نکات برتر حفظ حریم خصوصی اینترنت را در اینجا بخوانید.

دنیای متصل احتمالاً به معنای حریم خصوصی کمتری است

بنابراین آیا حریم خصوصی اینترنت یک دلیل از دست رفته است؟ همانطور که مشاهده کردیم ، قرار دادن اطلاعات شخصی ما در دست شرکت های بزرگ خیلی امن نیست. یک خطر واقعی وجود دارد که به سرقت برود. و به نظر می رسد این خطر در حال افزایش است.

استفاده از خدمات آنلاین به معنای ناخواسته اندکی از حریم خصوصی ما استعفا می دهد. اما از آنجا که ما می خواهیم بخشی از یک جهان متصل باشیم ، بسیاری از ما از انجام این کار خوشحالیم.

در اقتصاد اینترنت ، داده های شما ارز ارزشمندی است. به احتمال زیاد حریم خصوصی اینترنت در آینده آسانتر نخواهد شد. آگاه باشید ، ایمن بمانید و نحوه اشتراک گذاری داده های خود را با دقت انتخاب کنید. و البته ، فراموش نکنید که از VPN برای محافظت از داده های خود استفاده کنید.

آیا حریم خصوصی اینترنت یک دلیل از دست رفته است؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.