واکنش ما نسبت به جاسوسی از منشور و منسوخ کردن امنیت ملی

[ware_item id=33][/ware_item]

این هفته گذشته ما شاهد تبلیغات گسترده رسانه ها در رابطه با حفظ حریم خصوصی در ارتباطات الکترونیکی هستیم. با گزارش ها شروع شد که Verizon ، ارائه دهنده خدمات مخابراتی ایالات متحده ، دسترسی مداوم به کلیه سوابق تلفنی را به آژانس امنیت ملی (NSA) ارائه می دهد. روز بعد ما از Prism یاد گرفتیم ، یک سیستم نظارت مخفی برتر که برای نظارت بر ایمیل ، چت ، اسناد و تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد. تعجب آورتر این بود که میزان همدردی پیشنهادی شرکتهای پیشرو در زمینه فناوری مانند Google ، Facebook ، Skype و اپل وجود داشت.


در حالی که احساس می شود یک لحظه "من به شما گفتم پس" برای شاهین های حریم خصوصی ، ما شک داریم که هرکسی این وحی را جشن می گیرد. در ExpressVPN ما از ماهیت گسترده برنامه جاسوسی و پیامدهای آن برای کل جامعه ناراحت هستیم. در مورد "ضد قانون اساسی" را فراموش کنید ... این جهانی است که تماشا می شود ، و آخرین باری که قانون اساسی ایالات متحده را بررسی کردیم در مورد کانادا ، استرالیا یا انگلیس صدق نمی کند..

بله ، ExpressVPN ابزاری قدرتمند برای ناشناس کردن آدرس IP شما و مخفی کردن فعالیت های آنلاین خود از ISP است. اما آیا به اندازه کافی قدرتمند است؟ به عنوان مثال ، اگر NSA دارای پشتیبان کلیه داده های سرورهای Gmail باشد ، نمی تواند از حریم حساب ایمیل شما محافظت کند..

یک نمایش اسلاید طبقه بندی شده دولت ایالات متحده که توسط گاردین منتشر شد ، بین دو نوع جمع آوری داده ها تفاوت قائل است. نوع اول مجموعه ای از چهار برنامه مختلف است که شامل جمع آوری "کابل های فیبر و زیرساخت ها به عنوان جریان داده ها در گذشته" است. Prism ، دومین روش مورد استفاده ، شامل داده هایی است که به طور مستقیم از سرورهای شرکتهای فناوری برتر انباشته می شوند. در حالی که یک VPN ممکن است در مبارزه با Prism بی اثر باشد ، می تواند به عنوان ابزاری مهم در مبارزه با نوع اول جمع آوری داده ها عمل کند. ExpressVPN برای رمزنگاری 100٪ از ترافیک اینترنت بین مکان شما و سرورهای VPN ما از رمزگذاری قدرتمند استفاده می کند..

در حالی که ExpressVPN مسیری طولانی را در جهت حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن کاربران ما طی می کند ، اما این تنها بخشی از معادله است. وقایع هفته گذشته نشان می دهد که هوشیاری زیادی لازم است. قبل از ارسال ایمیلی از عقل سلیم استفاده کنید که در صورت عدم کشف ممکن است به شما آسیب برساند. یا استفاده از یک برنامه ایمیل رمزگذاری شده را که فقط توسط کاربر نهایی دارای یک کلید خصوصی قابل خواندن است ، در نظر بگیرید. و به عنوان یک شهروند جهان ، نسبت به سوءاستفاده های دولت اقدام کنید! بنیاد الکترونیکی Frontier کارهای بسیار خوبی در این زمینه انجام می دهد.

توماس جفرسون بهترین نتیجه را می گوید: "وقتی مردم از دولت می ترسند ، استبداد وجود دارد. هنگامی که دولت از مردم بترسد، آزادی وجود دارد."

واکنش ما نسبت به جاسوسی از منشور و منسوخ کردن امنیت ملی
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.