اد اسنودن مورد تقدیر قرار می گیرد و کاملاً خراب است

Cherax Snowden ، ماهی خرچنگ به نام ed snowden نامگذاری شده است

در تاریخ 20 مه 2013 ، ادوارد اسنودن در حال سوار شدن به هواپیما از هاوایی به هنگ کنگ بود که آماده رونمایی از تورنت اسناد طبقه بندی شده بود که وی را به دنبال ترین مرد جهان بدست می آورد. او باید برای آخرین بار از زندگی خود با اضطراب در باند فرودگاه نشسته و برای آخرین بار از زندگی در خاک آمریکا نگاه کند ، باید فکر دوم را داشته باشد: “این برای من چیست؟ آیا این همه ارزشش را دارد؟ “

“مطمئناً این طور است” ، او احتمالاً با خود فکر می کرد ، تکیه می دهد و چشمان خود را می بندد ، سرانجام با تصمیم خود در آرامش قرار گرفت. “از آنجا که در دو سال و نیم ، کسی می خواهد پوسته پوسته پوسته پوسته پوسته نام من است.”

چراغ برفی

باشه ، احتمالاً اتفاقی نیفتاد اما این کار را انجام داد: دانشمندان گونه جدیدی از خرچنگ ها را کشف کردند و نام آن را به عنوان سوت زننده بدنام NSA ادوارد اسنودن گذاشتند.

گونه جدید که Cherax snowden نامیده می شود ، مانند سایر خرچنگ های خرچنگ جنس Cherax به چشم غیرآزموده به نظر می رسد. پیش از این به عنوان حیوانات خانگی از گینه نو تحت این نام فروخته می شد تا این که کریستین لوکاوپ ، محقق آلمانی تیزبین ، تصمیم گرفت اختلافات بسیار زیاد برای نادیده گرفتن باشد..

خرچنگ نامیده شده به نام edward snowdenشباهت را می بینید؟?

گونه های جدید ، با نوک های نارنجی روشن بر روی پایه های آن ، به نظر نمی رسد شبیه نام آن ، ادوارد اسنودن ، از گونه های Homo sapiens ، با یک اسکلت داخلی و تنها دو پا باشد. اما لوهاوپ به واشنگتن پست گفت كه تصمیم نامگذاری وی بیشتر به احترام است تا شباهت:

بعد از توصیف یک زن و شوهر گونه جدید ، من در مورد نامگذاری یکی از ادوارد اسنودن فکر کردم ، زیرا او واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد … ما گونه های بسیاری به نام افراد مشهور دیگر داریم که احتمالاً کارهای زیادی برای بشریت انجام نمی دهند. می خواستم حمایت از ادوارد اسنودن را نشان دهم. من فکر می کنم آنچه او انجام داد چیز خاصی است.

خرچنگ را ذخیره کنید!

اخبار مربوط به گونه های جدید به احتمال زیاد به نفع خود اسنودن نیست ، اما ممکن است برای حیوان مفید باشد. Lukhaup و سایر نویسندگان این مطالعه اظهار داشتند كه جمعیت خرچنگهای حیوان خانگی در سالهای اخیر كاهش یافته است و در صورت معرفی برنامه اصلاح اسیر به زودی احتمالاً در معرض خطر قرار می گیرند..

امیدوارم این افزایش در معرض علاقه خصوصی بیشتری به حمایت از گونه ها دامن بزند ، زیرا احتمالاً از دولت ایالات متحده هیچ کمکی نخواهد گرفت.

تصاویر برجسته: (1) “مرد كامل Cherot Snowden” توسط Animalparty تحت مجوز CC BY 3.0 مجاز است ، (2) “ادوارد اسنودن” توسط Hic et nunc تحت مجوز CC BY 3.0 مجاز است..

اد اسنودن مورد تقدیر قرار می گیرد و کاملاً خراب است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.