این مرد کدام قسمت بدن را برای جلوگیری از شناسه شدن ، خورد؟

مرد برای جلوگیری از پلیس ، اثر انگشت خود را نیش می زند

هشدار! نه برای ضعف قلب! یک مرد فلوریدا ، که به تازگی به جرم رانندگی یک مرسدس سرقت شده دستگیر شده بود ، وقت خود را در پلیس نگه داشت و در تلاش برای نیش زدن اثر انگشت خودش بود.!

نگران نباش فیلم فوق ، اگرچه فوق العاده عجیب است ، آن گرافیکی نیست. بیشتر به این دلیل که مرد مورد نظر نهایتا در برداشتن اثر انگشت گفته شد ، که بعدا توسط اسکنر پلیس به راحتی شناسایی شد ناموفق بود..

تاکتیک های گانگستر در مدرسه قدیمی

اثر انگشت در دنیای جنایتکار چیز جدیدی نیست. اولین مورد گزارش شده در سال 1933 اتفاق افتاد ، هنگامی که رهبر باند تئودور "جک خوش تیپ" کلوتاس پیدا شد که انگشتان دست خود را برای مبهم تر کردن چاپ های خود باز کرده است. دو عضو قبیله کیت "ما" بارکر پزشک داشتند که جراحی انگشت خود را بریدند. اما درست مانند همتای مدرن فلوریدی آنها ، هیچکدام از این تلاشها موفقیت آمیز نبودند. چاپ یا رشد کرد یا به اندازه کافی مبهم نبودند تا از شناسایی جلوگیری کنند.

یک مورد منطقی موفق جان دیلینگر بود که در همان دوران افسردگی به درمان انگشتان دست خود را به انگشتان خود واگذار کرد و آنها را با اسید سوزاند تا همه جز ضعیف ترین اثری از پشته های متمایز او را از بین ببرد..

درد اما به دست نیاورد

اگر می خواهید اثر انگشت خود را از بین ببرید و بدیهی ترین عامل بازدارنده نیست (یعنی., درد شدید) ، دلیل بسیار خوب دیگری برای حذف آنها وجود دارد: معمولاً این حتی کار نمی کند. تحقیقات پزشکی نشان می دهد که شما باید نه تنها در اپیدرم بلکه در لایه ایجاد کننده که الگوی اثر انگشت را حفظ می کند ، نفوذ کنید تا هرگونه آسیب دائمی در چاپهایتان ایجاد شود. در غیر این صورت آنها فقط رشد می کنند.

و اگر موفق شوید و انگشتان دست خود را دائم اسکار می کنید؟ تبریک می گویم ، شما فقط شناسایی پلیس را آسان کرده اید! "سلام ، بیل ، به نظر شما چه کسی این اثر انگشت را با الگوی زخم عجیب و غریب رها کرده است؟".

مانورهای تهاجمی

از آنجا که بیومتریک بیشتر و بیشتر تهاجمی می شود ، احتمالاً می توان انتظار داشت که جنایتکاران به دور از خطرات بزرگتر و خطرناک تر برای فرار از شناسایی مراجعه کنند.

اگر اسکنر عنبیه می تواند شما را از 40 فوت دورتر تشخیص دهد ، ما از دیستوپیا گزارش اقلیت در از بین بردن چشم های چشمی برای فرار از تشخیص فاصله داریم؟ و اگر کاشت های میکروکیپ زیر پوستی تا به حال استاندارد شده باشد ، مجرمان بیشتری برای برداشتن آنها به خود جراحی متوسل نمی شوند?

بیرون رفتن از شبکه به معنای رفتن زیر چاقو است و ناشناس ماندن یک کار خونین خواهد بود.

در ضمن ، اگر خود را دستگیر کردید - به اشتباه یا نه - خودتان را یاری کنید ، خودتان را نجات دهید و انگشتان دست خود را حفظ کنید.

تصویر ویژه: ciostylefotolia / Club Photo Dollar

این مرد کدام قسمت بدن را برای جلوگیری از شناسه شدن ، خورد؟
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.