بهترین برنامه ها و افزونه هایی که از حریم خصوصی شما در Safari محافظت می کنند

بهترین برنامه ها و افزونه هایی که از حریم خصوصی شما در Safari محافظت می کنند

(چند ماه به عقب ExpressVPN برای محافظت از حریم خصوصی شما یک پست وبلاگ در 3 برنامه افزودنی مرورگر برتر نوشت. در حالی که ما در این پست بازخورد خوبی کسب کردیم ، فهمیدیم که از یک دموگرافیک کلیدی غافل هستیم: کاربران وفادار صفری. متاسفم ، بچه ها! این پست است برای شما.)

شما دنبال می شوید و نه فقط توسط طرفداران شما در توییتر و اینستاگرام. تبلیغات پاپ آپ و اسکریپت های شخص ثالث آنچه را انجام می دهید بصورت آنلاین ردیابی می کنند. از این بدتر ، این تبلیغات و اسکریپت ها می توانند امنیت سایبری شما را به خطر بیاندازند و سرعت مرور شما را کندتر کنند.

آیا می خواهید در هنگام گشت و گذار در سافاری ، از حریم شخصی و امنیت اینترنت خود محافظت کنید؟ امروز خود را با این برنامه ها مسلح کنید.

آرسنال جدید محتویات محتوا اپل

هنگامی که اپل iOS 9 را منتشر کرد ، آنها یک ویژگی جدید نادیده گرفته اما شگفت انگیز را شامل می شدند که پسوندهای مسدود کننده محتوا را قادر می سازد.

اما اینها مسدودکننده های تبلیغاتی سنتی شما نیستند. مسدود کننده های محتوای اپل خیلی بیشتر از تبلیغات بلوک انجام می دهند. آنها همچنین کوکی ها ، پنجره های بازشو ، فیلم های پخش خودکار ، اسکریپت ها و سایر محتواهای محرمانه برای حفظ حریم خصوصی (و آزار دهنده) را مسدود می کنند.

در حالی که پست وبلاگ ما در مورد بهترین برنامه های افزودنی Chrome برای محافظت از حریم خصوصی شما برنامه ها را به دسته بندی های مختلفی تقسیم می کند ، مسدود کننده های محتوای Safari ویژگی های مختلفی را برای استفاده به عنوان برنامه های ضد ردیابی و محافظت از سایت و همچنین مسدود کننده های تبلیغاتی سنتی ترکیب می کنند..

در اینجا بهترین گزینه ها را مشاهده می کنید رایگان برنامه های حفظ حریم خصوصی برای iOS و Mac.

پرش به ...

برنامه های برتر مسدود کردن محتوا برای Safari در iOS
برنامه های افزودنی مسدود کننده بالا برای Safari در Mac

برنامه های برتر مسدود کردن محتوا برای Safari در iOS

مسدود کننده های محتوای مورد علاقه ما برای iPhone ، iPad و iPod خود را بررسی کنید!

انتخاب برتر iOS: 1Blocker

آرم برای 1blocker ، انتخاب برتر ما

چه چیزی بهتر از یک مسدود کننده تبلیغاتی است که تقریباً همه تبلیغات یا اسکریپت های شخص ثالث را مسدود می کند؟ مسدود کننده تبلیغاتی که در واقع عمر باتری شما را بهبود می بخشد. این دقیقاً همان چیزی است که 1 بلاکر میکند.

در حالی که UBlock Origin انتخاب شماره 1 ما برای بهترین مسدود کننده تبلیغات برای Chrome بود ، برای Safari در دسترس نیست. خوشبختانه ، توسعه دهندگان 1Blocker ممکن است چیزی حتی بهتر از UBlock Origin ایجاد کنند.

با بیش از 8000 مسدود کننده از پیش نصب شده ، 1Blocker تبلیغات و اسکریپت ها را به حداکثر اثر هدف می دهد - این امکان را برای بارگذاری سریعتر سایت ها و بارگذاری سریع تر سایت ها را فراهم می کند. در حقیقت ، توسعه دهندگان 1Blocker ادعا می کنند که این برنامه می تواند بار بار و بارگیری داده ها را بیش از 50 درصد کاهش دهد!

1 بلاک در عمل

1Blocker آسان برای استفاده است و بارهای از ویژگی های قابل تنظیم فوق العاده را ارائه می دهد. می توانید سایتهای خاص کوکی و لیست سفید (بدون تبلیغ) را مسدود کنید. شما حتی می توانید عناصر صفحه خاصی را پنهان کرده و قلم های سفارشی را مسدود کنید تا به بهبود سرعت مرور کمک کند.

گزینه های سفارشی سازی 1 بلاکر

ما نمی ترسیم اعلام کنیم این برنامه تنها مسدودکننده تبلیغاتی است که شما همیشه به iPhone خود نیاز دارید.

(توجه: 1Blocker به صورت رایگان در دسترس است ، اما گزینه های قابل تنظیم شما محدود است. برای باز کردن بقیه گزینه های سفارشی ، می توانید نسخه حرفه ای را با قیمت 2.99 دلار خریداری کنید. ما می دانیم ، می دانیم: این لیست قرار است در مورد برنامه های رایگان باشد اما 1Blocker بسیار خوب است که ما باید آن را به عنوان انتخاب برتر خود نامگذاری کردیم.)

دونده: اصلاح

اگر از نسخه رایگان 1Blocker راضی نیستید و احساس نمی کنید که پول نقد را برای مجموعه کامل بخرید, پالودن جایگزین مناسب است.

آرم برای اصلاح برنامه ios

که قبلاً با عنوان Safari Blocker شناخته می شد ، Refine 100 درصد رایگان است و دارای دو مسدود کننده داخلی است: حریم خصوصی کلاسیک و کلاسیک Adblocking. همانطور که از نام ها مشخص است ، Classic Privacy به محافظت از اطلاعات شخصی شما کمک می کند ، در حالی که Classic Adblocking پاپ و اسکریپت های ناخواسته را مسدود می کند.

تصویر صفحه رابط برای برنامه پالایش

حریم خصوصی کلاسیک به طور پیش فرض خاموش است ، اما می توانید آن را تغییر دهید تا به هر دو بلاک اجازه دهید همزمان کار کنند.

تصویر از گزینه های برنامه پالایش

مانند 1Blocker ، Refine همچنین به شما امکان می دهد تا سایت های خاصی را در لیست سفید قرار دهید و تعدادی گزینه قابل تنظیم دارد. و در حالی که بارهای سریع تری را با نصب Refine مشاهده خواهید کرد ، 1Blocker بهترین راه برای بهبود سرعت مرور اینترنت شما است

نحوه فعال کردن مسدود کننده های محتوا برای Safari در iOS

لطفا به یاد داشته باشید که برای استفاده از مسدود کننده های محتوا در iOS ، ابتدا باید آنها را فعال کنید.

هنگامی که یک مسدود کننده محتوا را از فروشگاه App بارگیری کردید ، به دستگاه دستگاه خود بروید تنظیمات منو. زیر سافاری, روی ضربه بزنید مسدود کننده محتوا, و سوئیچ را تغییر دهید تا به برنامه (یا برنامه هایی) که شما نصب کرده اید اجازه دهد.

تصویری از کودکان در جعبه مقوایی در ایمان صفریمراقب باش! مسدود کننده های تبلیغاتی جدید Apple نیز در Mac شما موجود هستند!

برنامه های افزودنی مسدود کننده بالا برای Safari در Mac

Safari 9.0 Mac همچنین در حال مشاهده است که سهم نسبتاً خوبی از پسوندهای مسدودکننده تبلیغات را نشان می دهد. مانند برنامه های iOS ، این کارها با مسدود کردن برنامه های پاپ آپ و اسکریپت ها انجام می شود. آنها همچنین به بهبود زمان بار کمک می کنند. در اینجا انتخاب های برتر برای مسدود کننده های محتوای Safari برای Mac ارائه شده است.

انتخاب برتر مک ما: Adamant

تزلزل ناپذیر با مسدود کردن تبلیغات بنر ، پاپ آپ ، ردیابی اسکریپت ها و سایر عناصر وب مزاحم که به صورت آنلاین از شما پیروی می کنند ، از حفظ حریم خصوصی شما کمک می کند. همچنین به تقویت زمان بار کمک می کند.

آرم برای آدامت

در زیر تصاویری از یک صفحه وب در Safari 1) با Adamant را غیرفعال و ب) با Adamant را فعال کرده ایم.

به این وب سایت با معلول Adamant نگاه کنید

به تبلیغات در کنار صفحه و پیوندهای تبلیغاتی "در اطراف وب" ، پیوندهای "از طرف همکاران ما" و پرچم عظیم بالای صفحه توجه کنید.

تصویر صفحه وب که بدون adblockers مشاهده شده است

با فعال کردن Adamant به این صفحه وب نگاه کنید

اکنون وقتی Adamant فعال است به همان صفحه وب در Safari نگاه کنید. تفاوت را ببین؟ همه تبلیغات از بین رفته اند ، حواس پرتی به مراتب کمتری وجود دارد ، و صفحه به طور قابل توجهی کوتاه تر و دلپذیرتر است.

تصویر صفحه وب مشاهده شده با پسوند مسدود کننده محتوا را فعال کنید
تنها چیزی که Adamant از آن کم است در راه ویژگی های قابل تنظیم است. هیچ گزینه ای برای لیست کردن لیست های سایت یا تغییر تنظیمات شما وجود ندارد. اما به شکلی که در واقع می تواند یک نقطه فروش باشد ، به عنوان Adamant عالی مسدود کننده تبلیغات پلاگین و بازی است.

از آنجا که این برنامه افزودنی به همه نقاط شیرین ما برخورد می کند - استفاده از آن آسان است ، و از مرورگر شما در برابر تبلیغات ناخواسته و اسکریپت های نامرئی محافظت می کند - این آرزو ما را به دست می آورد انتخاب برتر.

در حالی که Adamant در مکینتاش رایگان است ، Adamant برای IOS با قیمت 1.99 دلار USD در دسترس است.

دونده: Wipr

گوهر کمی شناخته شده Wipr با مسدود کردن تبلیغات و ردیابها کار می کند.

آرم wipr

Wipr مانند Adamant ، به طور خودکار بروزرسانی می شود ، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد استفاده از آخرین نسخه نخواهید داشت.

اگرچه این یک مسدود کننده تبلیغاتی قدرتمند به خودی خود است ، آزمایش نشان می دهد که Adamant کمی کارآمد تر است.

Wipr در هر دو سیستم عامل X و iOS موجود است. در حالی که نسخه Mac رایگان است ، Wipr برای iOS با قیمت 0.99 دلار USD در دسترس است.

نحوه فعال سازی مسدود کننده های محتوا برای Safari در سیستم عامل Mac

بعد از نصب برنامه های افزودنی برای مسدود کردن محتوا ، می توانید آنها را در فهرست تنظیمات Safari تنظیم و روشن کنید. برای دسترسی به این مورد ، کلیک کنید سافاری در منوی پرونده ، سپس کلیک کنید اولویت ها...

تصویر برای دسترسی به تنظیمات Safari

زیر برنامه های افزودنی تب ، تمام افزونه هایی را که در Safari نصب کرده اید مشاهده خواهید کرد. کادر را فعال کنید تا مسدود کننده محتوای خود را فعال کنید.

تصویر از پسوندهای صفری در پانل تنظیمات

آنجا آن را دارید. خود را با این مسدود کننده های محتوای رایگان بازوی کنید و حریم خصوصی اینترنت خود را امروز در سافاری پس بگیرید!

تصویر برجسته: Alejandro Escamilla / Unsplash
تصویر سافاری: کلوپ عکس لوئیز لورو / دلار

بهترین برنامه ها و افزونه هایی که از حریم خصوصی شما در Safari محافظت می کنند
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.