چرا منشور Snooper داشتن VPN از همیشه ضروری تر است

بهترین دفاع در برابر منشور Snooper یک VPN خوب است

ماه گذشته ، پارلمان بریتانیا نسخه نهایی لایحه Investigatory Powers را که به عنوان "منشور Snooper" نیز شناخته می شود ، خاموش کرد. این قانون به دولت دسترسی بی سابقه ای به داده های شخصی شهروندان می دهد - یک بند مهم برای ISP ها نیاز دارد تا داده های مرور مشتریان را در اختیار داشته باشند. حداقل 12 ماه.

با توجه به اینکه دولت دیگر حریم شخصی را تضمین نمی کند ، مردم باید برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی آنها ، از این ابتکار عمل کنند. و برای کسانی که به خصوص در مورد دسترسی دولت به زندگی آنلاین خود نگران هستند ، پاسخ کاملاً ساده است: از یک VPN استفاده کنید.

اگر در وضعیت نظارت زندگی می کنید و می خواهید مطمئن باشید که VPN همیشه روشن است, بهترین شرط شما نصب VPN روی روتر شماست.

چرا یک VPN بهترین محافظت در برابر منشور Snooper است

یک VPN با عبور از ترافیک اینترنت شما از طریق سرورهای دیگر ، تعدادی از نگرانی های مهم مربوط به حریم خصوصی را برطرف می کند ، مانع از نظارت شخص ثالث بر فعالیت اینترنت شما می شود. از آنجا که تنها ترافیک قابل مشاهده ارتباط رایانه شما با سرور VPN است و نه از طرف دیگر سایتها ، از ISP ها جلوگیری می شود آنچه را که شما انجام می دهید را ضبط کنید طبق دستورالعمل منشور Snooper.

عملکرد بیشتر VPN در یک دستگاه شخصی مانند تلفن هوشمند یا رایانه انجام می شود. این امر برای کسانی که فقط باید در شرایط خاص ، مانند استفاده از کانون عمومی Wi-Fi ، به یک VPN وصل شوند ، منطقی است. اگر می خواهید محافظت جهانی در سرتاسر خانه داشته باشید ، بهترین شرط بندی شما روتر VPN است.

از VPN در روتر بی سیم استفاده کنید

یک روتر VPN از کلیه دستگاههای خانه شما ، از تبلت گرفته تا یخچال های هوشمند گرفته تا کنسول ، از حفظ حریم خصوصی و محافظت می کند. و برای کسانی که باید با نگرانی مداوم از جاسوسی دولت سر و کار داشته باشند ، یک روتر مجهز به VPN به معنای عدم یادآوری اتصال هر بار اتصال به یک VPN است..

در گذشته ، تنظیم VPN روی روتر کار سختی بود. بیشتر افراد مجبور بودند به تنظیمات دستی متوسل شوند ، که به دانش و دانش فنی نیاز دارد. اما دیگر برنامه ExpressVPN برای روترها ایجاد شده است تا بتواند حریم خصوصی افراد را در هر نقطه از طیف فناوری بدست آورد.

کاربران بلندپرواز می توانند برنامه را برای روترهایی که جداگانه خریداری می کنند ، نصب کنند. کسانی که تخصص کمتری دارند می توانند آن را درست از خارج خریداری کنند.

در هر صورت ، استفاده از ExpressVPN در روتر بهترین گزینه برای محافظت از ترافیک اینترنت شما در خانه است. در مواقع نامشخص ، دقیقاً آنچه را که می خواهید به شما می دهد - آرامش خاطر.

چرا منشور Snooper داشتن VPN از همیشه ضروری تر است
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.