به روزرسانی WireGuard ExpressVPN

تصویری از یک لپ تاپ با یک قفل بزرگ سبز باز روی صفحه نمایش.

WireGuard® یک پروتکل VPN آزاد و منبع باز است که در ابتدا توسط جیسون A. دونفلد نوشته شده است (شما می توانید WireGuard را در تلاش های خود در اینجا پشتیبانی کنید) و در حال حاضر توسط Edge Security LLC تهیه شده است. WireGuard مستقیماً روی سطح هسته سیستم عامل دستگاه کار می کند ، امکان رمزگذاری و رمزگشایی داده ها را سریعتر و ایمن تر و با خطرات کمتری از نشت ، در مقایسه با سایر پروتکل های VPN امکان پذیر است..

تا کنون ، امید این است که WireGuard بتواند خود را به عنوان پروتکل گسترده ای مبدل کند که اتصالات VPN را همه گیر (از جمله در تلفن های همراه و اینترنت اشیاء) بدون خطر قطع ارتباط های دلخواه یا استفاده زیاد از باتری کند..

دیدن چنین پیشرفت های چشمگیر و هیجان انگیز بسیار هیجان انگیز است ، و به طور واضح ، بسیاری از دیدن این پروتکل مستقر در تجارت هیجان زده هستند. ما در ExpressVPN اغلب در مورد برنامه ها و نظرات فوری ما در مورد WireGuard سؤال می کنیم ، و دوست داریم از این فرصت استفاده کنیم تا موضع خود را روشن کنیم.

WireGuard: ایده عالی در توسعه

نصب و راه اندازی WireGuard نسبت به سایر پروتکل های VPN آسان تر است ، اگرچه قبل از آماده شدن برای یک محیط تولید بزرگ با کاربران بی شماری ، توسعه بیشتری لازم است.

این عقیده است که توسط توسعه دهندگان WireGuard ، که در وب سایت خود اعلام می کنند به اشتراک گذاشته شده است:

WireGuard هنوز کامل نشده است. نباید به این کد اعتماد کنید. این درجات صحیح از ممیزی امنیتی عبور نکرده و پروتکل هنوز در معرض تغییر است. "

یکی از چالش هایی که WireGuard با آن روبرو است ، اطمینان از ناشناس بودن VPN ها است. به هیچ کاربر مجزا نباید یک آدرس IP اختصاص داده شود ، نه در یک شبکه عمومی و نه یک شبکه مجازی. آدرس IP داخلی کاربر ممکن است توسط یک طرف مقابل (از طریق WebRTC) کشف شود ، که ممکن است بتواند آن را با سوابق به دست آمده از ارائه دهنده VPN (از طریق سرقت ، فروش یا مصادره قانونی) مطابقت دهد. یک VPN خوب نباید نتواند چنین شناسه ای را با یک کاربر واحد منطبق کند. در حال حاضر ، این تنظیم با WireGuard به راحتی حاصل نمی شود.

ExpressVPN همانطور که در گذشته با OpenVPN انجام داده ایم ، از تلاش ها برای بررسی و ممیزی کد WireGuard پشتیبانی خواهد کرد. ما در صورت امکان اشکالات را با کد و گزارش گزارش خواهیم داد و نگرانی های امنیتی و حریم خصوصی را مستقیماً با تیم توسعه مطرح خواهیم کرد و با توجه به کاهش پیچیدگی WireGuard ، هر ممیزی عمومی جامع تر خواهد بود و سطح اطمینان بالاتری را ارائه می دهد.

در Android ، Linux ، Mac و روترها ، WireGuard عملکرد بسیار خوبی دارد. ExpressVPN امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران خود را در درجه اول قرار می دهد ، بنابراین ، ما منتظر آزمایش های بیشتری خواهیم بود قبل از اینکه WireGuard را به پایگاه مشتری بزرگ خود منتقل کنیم..

WireGuard یک علامت تجاری ثبت شده جیسون A. دونفلد است.

به روزرسانی WireGuard ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.