کارت صدف شما زبانه ها را نگه می دارد – #WTFWednesday

نظارت بر کارت صدف

نظارت بر کارت صدف

500000 دوربین نظارت عمومی لندن تنها ابزاری نیست که می تواند برای جاسوسی از شما در پایتخت انگلیس استفاده شود. کارت Oyster ، کارت حمل و نقل عمومی آبی همه جا لندن ، پیگیری دیجیتالی از ایستگاه هایی را که بازدید می کنید و چه موقع است. این کافی نیست که مکان دقیق شما را در هر زمان مشخصی مشخص کنید ، اما اگر همسر شما از نوع مشکوک باشد ، خراب کردن یک ازدواج بیش از اندازه کافی است. آیا به شریک زندگی خود گفتید که در دفتر گیر کرده اید تا یک مظنون غیرقانونی را در سطح شهر بپوشانید؟ بهتر است او را در نزدیکی کارت صدف خود نگذارید ، یا توضیح جدی برای انجام این کار دارید.

دسترسی نامحدود

به این دلیل است شما لازم نیست که باشد شما برای دسترسی به سابقه ایستگاه خود تمام آنچه شما نیاز دارید این است که کارت را به دستگاهی در ایستگاه ببرید یا شماره سریال را به صورت آنلاین جستجو کنید و سابقه ای از تمام ایستگاه های بازدید شده در 10 هفته گذشته پیدا خواهید کرد. این معیار از جاسوسی ضد جلوگیری نمی کند - بررسی سابقه موقعیت مکانی کارت به صورت آنلاین یا یک دستگاه موجود در ایستگاه ، یک اعلان پیام کوتاه به تلفن ثبت شده دارنده کارت ارسال می کند - اما احتمالاً این کار برای جلوگیری از یک کارآگاه آماتور متعهد کافی نیست. نکته حرفه ای برای افراد زناکار در منطقه لندن: به جای آن دوچرخه سوار شوید!

از نظارت جلوگیری کنید. دوچرخه سواری.

پلیس داده های کارت صدف

به عنوان یک فرد ممکن است مشکوک شود ، Transport Transport London (TfL) لندن همچنین هزاران درخواست در سال برای اطلاعات کارت Oyster از بازپرسان پلیس دریافت می کند. دارندگان کارت باید بدانند که طبق قانون حمایت از داده های سال 1998 چنین داده هایی برای انتشار مجاز است ، اما در هر مورد فردی پلیس موظف است نشان دهد که داده های شخصی در تحقیقات کمک می کند. سیاست رسمی TfL در مورد نگهداری و انتشار داده ها در وب سایت آن موجود است.

این #WTFWednesday است ، تماس هفتگی شما "کسی قطعاً از شما جاسوسی می کند" است. اگر کسی که شما می شناسید Tube را با معشوق غیرقانونی خود مرتکب می شود ، حتما باید این داستان را با آنها در میان بگذارید!

#WTFWednesday ExpressVPN داستانهای عجیب ، تکان دهنده و خزنده ای راجع به حریم شخصی داده ها به ارمغان می آورد - مستقیما از اخبار بیرون کشیده شد. فکر کنید حریم خصوصی شماست؟ دوباره فکر کنید احساس ناراحتی خواهید کرد شما عصبانی خواهید شد شما فکر خواهید کرد ، "WTF؟"

تصاویر برجسته: 1) Tomhannen ، 2) پیتر گریفین / Public Domain Pictures.net (تصویر اصلاح شده است).

مثل این پست؟ ازش متنفرم؟ داستان های ترسناک تر درباره حمله به حریم خصوصی شما را در بایگانی #WTFWednesday ما بخوانید. می دانید که نمی توانید مقاومت کنید ...

کارت صدف شما زبانه ها را نگه می دارد - #WTFWednesday
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.