چگونه هکرها می توانند از اثر انگشت شما برای قاب کردن شما استفاده کنند – #WTFWednesday

هکرها از اثر انگشت شما برای قاب کردن شما استفاده می کنند

این تنها چیزی است که قرار بود برای شما شخصی باشد. به همان اندازه خاص برف خاص که در اعماق زمین وجود دارد ، خودتان را باور می کنید.

اما اکنون ، به لطف گروه هک معروف بدنام Chaos Computer Club (CCC) ، این آخرین قطعه از حریم خصوصی بالاخره از بین رفته است. بلهاثر انگشت شما اکنون به طور کامل و از راه دور قابل هک است.

این بدان معناست که جنایتکاران می توانند شما را جعل کنند و شما را برای جنایاتی که مرتکب شده اند ، قاب کنند. قاتلان ، سارقین ، سارقان پیراشکی … هر یک از آنها می تواند ردپایی را به شما برگرداند. بنابراین ، هنگامی که پلیس برای چاپ غبار می زند ، این شما هستید که آنها به دنبال آن هستید. اگر همه این موارد دور از ذهن به نظر می رسد ، در ادامه بخوانید.

اولین قربانی

نخستین قربانی هک شدن اثر انگشت در جهان کسی بود که قدرت قابل توجهی را در دست خود داشت: وزیر دفاع آلمان ، اورسولا فون دره لیین. چه کسی می داند چه دکمه بزرگ قرمز این اثر انگشت کلون شده این سیاستمدار می تواند ایجاد کند؟ لایک ها!

امیدوارم دولت آلمان هر فناوری شناسایی اثر انگشت را که از آن استفاده می کند ، جایگزین کند. زیرا چاپ های وی اکنون متعلق به هکرها است.

سوالی که احتمالاً می پرسید این است: چگونه آنها این کار را کردند؟ چه نوع وسیله ای پیشرفته از آینده ممکن است یک اثر انگشت را هک و کلون کند؟ آماده شوید که تعجب کنید.

دوربین معمولی

این یک کنفرانس خبری سیاسی معمولی بود ، مانند هزاران نفر قبل از آن. اورسولا فون درین لاین با آرامش مطبوعات صحبت کرد ، و کاملاً از هر اتفاق عجیب و غریب در اطرافش آگاه نبود.

آنچه که او نمی دانست اینست که هکر CCC Starbug (نام واقعی جان کریسلر) در اتاق بود. و او همراه خود… دوربین معمولی. درست مثل هر روزنامه نگار در یک کنفرانس خبری.

اما آن دوربین معمولی تمام استارباگ برای به دست آوردن اثر انگشت خانم فون دره لاین لازم بود. او حتی لازم نیست دست قربانی خود را لمس کند. چند عکس بزرگنمایی از زوایای مختلف همه هکر مورد نیاز بود.

هنگامی که او عکس ها را گرفت ، روند کلونینگ نیز بسیار ساده تر از آنچه انتظار دارید بود. Starbug این کار را با برنامه ای به نام Verifinger انجام داد که برای خرید آنلاین در دسترس است.

بنابراین نه تنها می توان اثر انگشت خود را هک کرد ، بلکه هرکسی می تواند تجهیزات لازم را برای انجام آن بدست آورد.

دستکش برای همه?

آن شناسه لمسی در گوشی هوشمند جدید آیفون یا سامسونگ شما اکنون کمی بی معنی به نظر می رسد ، ها؟ (به خصوص از آنجایی که CCC حسگر اثر انگشت اپل را در سال 2013 هک کرده است.)

اما حتی از این هم بدتر است از میان مجموعه خوبی از عکس ها ، یک هکر می تواند به راحتی قالب و چاپی ساختگی را با هویت شما روی آن ایجاد کند. جنایی حتی می تواند چاپ آدمک را روی انگشت خود بچسباند. این همه روشی است که توسط CCC منتشر شده است ، که از چسب چوب روزمره برای چاپ آدمک استفاده می کند.

بنابراین آنها می توانند انواع جنایات فجیع مرتکب شوند ، چاپ شما را در اطراف اتاق ببندند و با آن فاصله بگیرند. در همین حال ، اگر جنایتی در واقع دزدی دونات باشد ، می توانید به یک اصطلاح زندگی نگاه کنید … یا کمتر.

این یک فکر ترسناک است شبیه سازی اثر انگشت از راه دور یکی دیگر از قاتلین به حریم شخصی ما است. اما شاید یک راه وجود داشته باشد که بتوانید در هنگام مواجهه با هکرهای اثر انگشت از هویت خود محافظت کنید.

استارباگ می گوید: “سیاستمداران احتمالاً هنگام صحبت در ملاقات عمومی دستکش خواهند پوشید”.

اوه ، متشکرم برای نکته ، برادر.

شما در حال خواندن #WTFWednesday ، نگاه هفتگی ما به حملات ظالمانه جهان به حریم خصوصی شما. آیا این داستان یک لحظه “WTF؟” را به کسی می شناسد؟ آن را با آنها به اشتراک بگذارید!

#WTFWednesday ExpressVPN داستانهای عجیب ، تکان دهنده و خزنده ای راجع به حریم شخصی داده ها به ارمغان می آورد – مستقیما از اخبار بیرون کشیده شد. فکر کنید حریم خصوصی شماست؟ دوباره فکر کنید احساس ناراحتی خواهید کرد شما عصبانی خواهید شد شما فکر خواهید کرد ، “WTF؟”

مثل این پست؟ ازش متنفرم؟ داستان های ترسناک تر درباره حمله به حریم خصوصی شما را در بایگانی #WTFWednesday ما بخوانید. می دانید که نمی توانید مقاومت کنید …

چگونه هکرها می توانند از اثر انگشت شما برای قاب کردن شما استفاده کنند - #WTFWednesday
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.