چگونه سرقت اسرار نوجوانان باردار را سرقت می کند – #WTFWednesday

هدف اسرار دختران باردار را دزدید

#WTFWednesday ExpressVPN داستانهای عجیب ، تکان دهنده و خزنده ای راجع به حریم شخصی داده ها به ارمغان می آورد - مستقیما از اخبار بیرون کشیده شد. فکر کنید حریم خصوصی شماست؟ دوباره فکر کنید احساس ناراحتی خواهید کرد شما عصبانی خواهید شد شما فکر خواهید کرد ، "WTF؟"

شما واقعاً فکر کردید که رازهای شما برای نگه داشتن شما بوده ، اینگونه نیستید?

خوب ، ببخشید در عصر داده های بزرگ و حداقل حریم خصوصی ، اسرار شما متعلق به شرکت ها است. شرکت هایی با اطلاعات کافی در مورد شما برای رمزگشایی عادات خرید خود به روش های ترسناک. برای مقایسه الگوهای زندگی کوچک دنیوی خود در برابر میلیون ها مشتری دیگر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما از بهترین دوست خود ، مهم دیگر خود ، یا حتی والدین خود.

اوه ، شما نمی خواستید پدر و مادرتان محرمان شماره یک شما باشند؟ خوب که خیلی بد هم هست یا حداقل ، آن را برای یک دانش آموز دبیرستانی مینیاپولیس که لوسیون کره کاکائو و قرص منیزیم را در Target با کارت اعتباری خود خریداری کرد ، خیلی بد بود..

برای او - بگذارید او را سارا بنامیم - برای سارا ، گربه از کیف پوشک خارج شد. جیگر بلند شد. راز سارا - که او باردار شده بود - توسط تحلیلگران داده در Target باز شده بود.

و برای سارا ، و همچنین پدرش ، همه چیز در واقع به واقع خزنده بود.

ما می خواهیم همه چیز را بدانیم

"ما می دانستیم که اگر بتوانیم آنها را در سه ماهه دوم آنها شناسایی کنیم ، شانس خوبی وجود دارد که بتوانیم آنها را برای سالها اسیر کنیم.

ما می خواهیم همه چیز ممکن را بدانیم.

"به محض اینکه ما آنها را خریداری پوشک از ما ، آنها شروع به خرید هر چیز دیگری نیز ... به زودی ، شما حوله های غلات و کاغذ را از ما خریداری می کنید ، و به عقب بازگردید."

این اندرو پول ، یک تحلیلگر داده در Target است که با یک صحبت می کند نیویورک تایمز روزنامه نگار کمی قبل از این که کارفرمایش پول را ساکت کند و نویسنده ویژگی های NY Times را از دفاتر آن منع کند.

او در مورد زنان باردار - از جمله نوجوانان - صحبت می کند و داده های Target هر وقت یکی از 70 میلیون مشتری خود چیزی را با کارت اعتباری خود خریداری می کند ، جمع آوری می شود.

وقتی همه آن میلیون ها سوابق خرید را در کنار هم قرار داده و آنها را تجزیه و تحلیل کنید ، الگوهای عجیب و غریب ظهور می کند. الگوهای مانند: هنگامی که یک زن به طور ناگهانی شروع به خرید لوسیون کره کاکائو و مکمل های منیزیم (دقیقاً مثل سارا) کرد ، شانس بسیار بالایی وجود دارد که او باردار باشد.

Target با وجود کلیه اطلاعات موجود در مشتری ، حتی می تواند ماه تولد نوزاد را پیش بینی کند.

چه اتفاقی می افتد هنگامی که سیستم داده بزرگ Target یک خانم باردار را شناسایی می کند؟ این برنامه به طور خودکار از یک کارت کوپن با تخفیف برای پوشک و موارد دیگر استفاده می کند. به طوری که شرکت می تواند "آنها را برای سالها اسیر کنید."

این دقیقاً اتفاقی است که برای سارا افتاد. و این پایان راز بارداری او بود. تارگت خصوصی ترین و آسیب پذیرترین لحظه خود را درگیر کرده است. و قبل از اینکه او شانس خود را برای تصمیم گیری در مورد آنچه در آینده انجام می دهد ، ارسال کننده تخفیف حاملگی Target به دست اشتباه است فرود آمد.

بابا عصبانی

بیایید بگوییم که یک صبح زمستان روشن است. پدر سارا وارد یک فروشگاه Target در مینیاپولیس شد و خواستار صحبت با مدیر شد.

"چرا جهنم شما برای دختر نوجوان من کوپن هایی را برای گربه ها و پوشک ها می فرستید؟" "آیا می خواهید او را تشویق به بارداری کنید؟"

مدیر کمی خجالت کشید. معلوم نیست چه اتفاقی افتاده است یا چرا ، تمام کاری که او می تواند انجام دهد عذرخواهی بود.

اما اندرو پول ، تحلیلگر داده Target که در ابتدا این کل داستان را گفت ، می دانست که چرا. و درست همانطور که قبلاً حدس زده اید.

تارگت قبل از اینکه به یک فرد زنده دیگر بگوید سارا باردار بود می دانست. این شرکت از طریق داده های تهاجمی و سیستم های بازاریابی ، حریم خصوصی وی را از بین برد.

هدف نیز تنها نیست. هر زنجیره خرده فروشی بزرگ می خواهد داده های شما را جمع آوری کند ، و همه آنها عادات خرید را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما تجزیه و تحلیل می کنند. برخی نسبت به دیگران نسبت به دیگران بسیار زیرکانه هستند ، اما همه آنها این کار را انجام می دهند.

بنابراین اگر فکر می کردید رازهای شما برای نگه داشتن شماست؟ شاید فروشگاه های مورد علاقه شما از قبل آنها را بشناسند!

این برای همه ما برای نسخه این هفته از #WTFWednesday است. آیا این داستان باعث شده شما فکر کنید ، "WTF؟" آن را با کسی که دوستش دارید به اشتراک بگذارید. به آنها بگویید که شما مراقبت می کنید.

مثل این پست؟ ازش متنفرم؟ داستان های ترسناک تر درباره حمله به حریم خصوصی شما را در بایگانی #WTFWednesday ما بخوانید. می دانید که نمی توانید مقاومت کنید ...

چگونه سرقت اسرار نوجوانان باردار را سرقت می کند - #WTFWednesday
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.