سایتهای پخش رایگان ورزش ، حریم خصوصی شما را در معرض خطر قرار می دهند: 3 دلیل برای استفاده از VPN

لیگ برتر را بدون vpn تماشا کنیدسعی کنید Sky Sports را در خارج از انگلستان تماشا کنید و تمام عملکرد لیگ برتر را از دست خواهید داد!

همه ما می دانیم که پیدا کردن جریان های ورزشی زنده به صورت آنلاین چقدر آزار دهنده است. جستجوی پیوند کاری ، نگرانی در مورد پاپ آپ های تصادفی ، و برخورد با حمله کوکی هایی که به مرورگر شما مانند bubblegum روی کفش می چسبند ، همه اقداماتی است که هنگام پخش محتوای رایگان به صورت آنلاین انجام می دهیم.

به گفته محققان دانشگاه استونی بروک, به اندازه 50٪ سایتهای ورزشی پخش رایگان حاوی تبلیغات مخرب هستند.

آیا ارزش خطر را دارد؟ البته که نه. اما این بدان معنا نیست که ما هنوز این کار را نمی کنیم.

خوشبختانه ، روش های ایمن تری برای ورزش در جریان زندگی وجود دارد. در اینجا سه ​​دلیل وجود دارد که همیشه بهتر است با یک VPN جابجا شوید.

مستقیم از منبع پخش کنید

اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً می دانید VPN چیست. آنچه ممکن است شما نمی دانید این است که چگونه VPN ها باعث می شوند آن را آسان تر کنید دور زدن جریانهای زنده طرح ریزی شده روی هم رفته و مستقیماً از منبع جریان پیدا کنید.

چگونه itv بدون VPN به نظر می رسدقبل از ExpressVPN …

از آنجا که یک VPN به شما امکان می دهد آدرس IP خود را با یک کشور دیگر ماسک کنید ، می توانید به سایتهای پخش جریان قانونی در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید!

  چرا همه ما باید به نظارت بر ابرداده توجه کنیم

چگونه itv به دنبال یک VPN استبعد از ExpressVPN…

با فهرست راهنمای StreV Sports ExpressVPN ، می توانید راهنماهای مفصل در مورد نحوه زندگی در جریان بزرگترین رویدادهای ورزشی جهان را بخوانید بدون اینکه مجبور شوید پیوند طراحی شده را باز کنید.

امنیت بیشتری به شبکه خود اضافه کنید

اگرچه سایت های پخش رایگان محبوبیت در حال رشد هستند ، اما میزبان خطرات حریم خصوصی باشید. بدافزارها ، ویروس ها و ردیاب های وب نابسامان همه تهدیداتی هستند که شما با تصمیم گیری برای جریانی از محتوا از این سایتها ، می خواهید آنها را بپذیرید.

فیلم های گران قیمت ، پاپ آپ های آزار دهنده ، ردیاب های شخص ثالث – این فقط چند مورد از سردردهایی است که هنگام استفاده از سایت های پخش مستقیم با آنها سر و کار دارید.

هنگامی که از VPN استفاده می کنید, شما می توانید ترافیک شبکه خود را رمزگذاری کرده و موقعیت مکانی خود را ناشناس کنید, همچنین لازم نیست از وب سایتهای معتبر برخلاف لینک های تصادفی ، جریان پیدا کنید.

این یک برد برد است.

حتی به صورت HD تماشا کنید

کیفیت فیلم به ندرت درمورد سایت های شخص ثالث عادی است. وقتی از منابع خارجی سرچشمه می گیرید ، نه تنها حریم شخصی خود را به خطر نمی اندازید ، بلکه یک جریان فرعی را مشاهده می کنید.

از آنجا که VPN ها به شما اجازه می دهند از منبع ، جریان ، کیفیت فیلم بهتر است, و زمان بارگذاری در کنار صفر است.

حتی می توانید از تست سرعت استفاده کنید تا ببینید کدام مکان های سرور VPN بهترین سرعت را دارند.

  AT&T خوشحالم که به NSA در جاسوسی میلیون ها نفر کمک می کند

با آن مواجه شوید ، مردمی: اگر می خواهید به صورت آنلاین به دنبال جریان های ورزشی باشید ، حتما از VPN استفاده کنید.

سایتهای پخش رایگان ورزش ، حریم خصوصی شما را در معرض خطر قرار می دهند: 3 دلیل برای استفاده از VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.