4 دلیل برای دریافت VPN اعزام

چمدانی پوشیده از آرمهای قابل توجه شرکت سرگرمی.

حرکت به خارج از کشور به یک کشور جدید می تواند دشوار اما جالب باشد. کاوش در مناطق جدید ، تلاش برای چیزهای جدید و به دست آوردن طعم فرهنگ های مختلف می تواند مقداری ادویه به زندگی شما بیفزاید.

این که آیا شما به یک کشور جدید برای تحصیل در خارج از کشور منتقل شده اید یا جابجایی دائمی انجام داده اید ، می خواهید یک VPN بخواهد در کنار عزیزان باشید و از منابع خبری مورد علاقه خود ، تیم های ورزشی و برنامه های تلویزیونی لذت ببرید.

در اینجا 4 دلیل وجود دارد که همه مهاجران باید از VPN استفاده کنند ، به علاوه یک نکته ضروری برای کسب حداکثر استفاده از VPN شما.!

1. برای تماشای تلویزیون و ورزش در خارج از کشور به یک VPN اعزامی نیاز دارید

دختری با کلاه تلفن خود را در یک کافه تماشا می کند.

اگر هنوز توجه نکرده اید ، وب سایت هایی که به خارج از کشور دسترسی دارید ممکن است متفاوت از خانه های برگشتی به خانه باشد. بسته به مکانی که در آن زندگی می کنید ، کار می کنید یا به مدرسه می روید ، محتوای خاصی ممکن است محدود یا در دسترس نباشد. مکان های دیگر ، مانند سنگاپور ، محتوا را به شدت سانسور می کنند. به عنوان مثال YouTube را بگیرید. بعضی اوقات فیلم هایی که در یک منطقه در دسترس هستند در منطقه دیگری مسدود می شوند. به این دلیل است که محتوای زیادی در وب از نظر جغرافیایی محدود است.

خوشبختانه, یک VPN می تواند به دور زدن این موانع کمک کند. هنگامی که به یک مکان سرور VPN وصل می شوید ، آدرس IP شما ماسک شده و با محل سرور VPN مورد نظر شما جایگزین می شود. اگر خواندن اخبار را به خانه باز نکردید ، فقط به یک مکان سرور VPN در آن منطقه و voila وصل شوید! شما می توانید مانند گذشته مرور کنید.

چه چیز دیگری نیست ، اگر نمی توانید بدون خود زندگی کنید ورزش مورد علاقه, یک VPN به طور ایمن و ایمن. هرگز یک رویداد فوتبال دیگر ، بازی NFL ، مرحله نهایی مسابقات NBA یا مسابقه UFC را دوباره از دست ندهید.

2. برای محافظت از حریم خصوصی شما به یک VPN اعزامی احتیاج دارید

آیا نگران این هستید که اطلاعات آنلاین شما خصوصی باشد؟ شما باید باشید یک اتصال اینترنتی نا امن اطلاعات شخصی شما را در معرض هکرها ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و آژانس های دولتی محلی قرار می دهد.

یک VPN مخفف است شبکه خصوصی مجازی. VPN ها توسط رمزگذاری ترافیک اینترنت شما و مخفی کردن آدرس IP شما, بنابراین وقتی به یک مکان سرور VPN وصل می شوید ، هیچ کس نمی تواند ببیند که چه کاری انجام می دهید. وب سایت ها نمی توانند شما را ردیابی کنند زیرا همه آنچه را می بینند آدرس IP سرور خاص VPN است که شما استفاده می کنید.

یک VPN اعزام یک ابزار اساسی برای هر کسی که در حال مطالعه ، زندگی و یا مسافرت به خارج از کشور است ، اما همچنین برای هر کس که حتی از راه دور نگران امنیت شبکه های خود باشد نیز عالی است..

3. برای یافتن پروازهای ارزان تر و معاملات بهتر به صورت آنلاین ، به یک VPN نیاز دارید

برخی از شرکت ها قیمت های آنلاین خود را بر اساس موقعیت مکانی کاربر محاسبه می کنند. شخصی در دبی برای پرواز دقیقاً همان پروازهایی را از شخصی در سوئد می بیند. استفاده از VPN برای مرور و مقایسه قیمتهای مختلف از مکانهای مختلف VPN می تواند منجر به این امر شود صرفه جویی در هزینه های بزرگ هنگام سفر, این امر باعث می شود خانه به راحتی به دوستان و خانواده خود مراجعه کنید.

شکاک؟ خودتان انرا آزمایش کنید. ExpressVPN هنگام اتصال به VPN اختلاف 2 هزار دلاری در قیمت ها پیدا کرد!

4- برای ارتباط با دوستان و خانواده به یک VPN نیاز دارید

گپ ویدیویی را با اسکایپ منتقل می کند

برقراری ارتباط با دوستان و خانواده در خانه از طریق Skype ، Facebook ، Twitter و Instagram می توانید در خارج از کشور سخت باشید. خوشبختانه ، مهاجران می توانند از VPN استفاده کنند از هرجایی به حساب های رسانه های اجتماعی و برنامه های گپ دسترسی پیدا کنید.

به دوستان خود یک دکمه مجازی از سراسر جهان بدهید و با آنچه در خانه اتفاق می افتد به روز باشید. با VPN, مثل این است که شما هرگز ترک نکرده اید.

PRO EXPAT VPN TIP! بیشتر از VPN خود با روتر VPN استفاده کنید

اگر در خارج از کشور زندگی می کنید و می خواهید از اشتراک VPN خود نهایت استفاده را ببرید, در روتر VPN سرمایه گذاری کنید. روتر VPN یک راه حل همه در یک است که به شما کمک می کند:

  1. کل شبکه Wi-Fi خود را ایمن کنید در خانه خود دور از خانه
  2. نمایش ها و ورزش های مورد علاقه خود را تماشا کنید در هر دستگاهی که می خواهید
  3. از VPN خود در تلویزیون هوشمند خود استفاده کنید, پلی استیشن ، ایکس باکس ، اپل تی وی

و اگر با دوستانتان دوست هستید ، می توانید هدیه ایمن و ایمن VPN Wi-Fi را با آنها به اشتراک بگذارید!

4 دلیل برای دریافت VPN اعزام
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.