5 راه اینترنت اشیا می تواند شما را بکشد

چگونه IoT می تواند شما را بکشد

اینترنت اشیاء اتصال هر دستگاهی به اینترنت است. به اصطلاح “دستگاههای هوشمند” ساخته شده اند تا زندگی شما را بهبود بخشند و کارها را کمی ساده تر جلوه دهند.

حداقل ، این کاری است که آنها باید انجام دهند. اما اگر همه چیز اشتباه شود?

آیا اینترنت اشیا می تواند شما را بکشد؟ آنها مطمئناً می توانستند. بیایید بررسی کنیم که چگونه.

اتومبیل های خود رانندگی برنامه ریزی شده اند تا شما را بکشند.

1. ماشین هوشمند شما باید تصمیم بگیرد که شما را بکشد

اتومبیل های خود رانندگی مدت ها است که جزء اصلی کتاب ها و فیلم های علمی تخیلی محسوب می شوند. آنها بسیار جذاب هستند ، فقط برای اتومبیل های پرواز ، و بالاتر از همه ، آنها در نهایت اینجا هستند.

اما خودروهای هوشمند با یک معضل ذاتی همراه هستند: آیا باید شما را بکشند؟ به نظر می رسد پوچ است ، اما بیشتر مردم فکر می کنند که باید.

تصور کنید که با خوشحالی به سرعت 60 مایل در ساعت حرکت می کنید ، در اتومبیل هوشمند خود ، در شهر هوشمند خود ، وقتی جمعیت 11 نفره در جاده جلوی شما قدم می زنند. احتمالاً این ماشین نمی تواند به موقع متوقف شود ، اما می تواند با کشته شدن 11 نفر از کشته شدن شما به دیوار جلوگیری کند و شما را بکشد. چه کاری باید انجام دهد?

بررسی ها حاکی از آن است که اکثر مردم فکر می کنند ماشین باید راننده را بکشد تا بیشترین تعداد جان خود را نجات دهد ، یعنی 11 عابر پیاده ای که جلوی شما قرار دارند.

بنابراین در آنجا آن را دارید: همه فکر می کنند ماشین شما باید شما را بکشد.

هکرها می توانند شما را بکشند.

2. یک ضربان ساز هوشمند می تواند هک شده و از آن برای شکنجه و کشتن شما استفاده کند

هکرها قدرت فوق العاده ای را به صورت آنلاین دارند ، اما آنها نمی توانند صدمات زیادی در جهان واقعی وارد کنند ، درست است؟ اشتباه. آنها می توانند شما را بکشند.

برخی از دانشجویان در دانشگاه آلاباما جنوبی موفق به هک شدن iStan شدند و او را درگذشت.

iStan یک شبیه سازی پزشکی است که به صورت واقع بینانه از انسان در اینترنت کپی می کند. مدارس پزشکی از iStan برای آموزش استفاده می کنند ، به دلایلی ، افراد واقعی دوست ندارند که توسط دانش آموزان پزشکی مورد آزمایش قرار بگیرند یا کشته شوند. iStan از سیستم های قلبی عروقی ، تنفسی و عصبی انسان تقلید می کند. بنابراین اگر iStan مجروح شود ، سیستم های حیاتی او دقیقاً مانند یک شخص واقعی به نوعی پاسخ خواهند داد.

البته هکرها پیش از آنکه او را بکشند ، به ضرب و شتم iStan فقیر و کنترل ضربان ساز او ، شکنجه روح فقیر را در دست گرفتند.

همانطور که مایک جیکوبز ، یکی از هکرها ، به مادربورد گفت:

وی گفت: “شبیه ساز دارای ضربان ساز بود ، بنابراین می توانستیم ضربان قلب را بالا ببرد ، می توانستیم آن را کاهش دهیم. اگر یک دستگاه ضدعفونی کننده داشت ، که اکثر آنها انجام می دهند ، می توانستیم بارها و بارها شوکه شویم. اگر این هدف بود ، مطمئناً می توانستیم به بیمار آسیب برساند. “

جای نگرانی ، جیکوبز ادامه می دهد:

“این فقط یک ضربان ساز نیست؛ ما می توانیم این کار را با یک پمپ انسولین یا تعدادی کار انجام دهیم که منجر به جراحات یا مرگ و می شود تهدید کننده زندگی باشد. “

گلپ R.I.P. ، iStan.

یک آشپزخانه هوشمند می تواند شما را بکشد.

3. یک آشپزخانه هوشمند درست تنظیم شده ، شما را خواهد کشت

آشپزخانه شما می تواند شما را از چند طریق بکشد. یخچال هوشمند شما می تواند به شما دستور دهد که به اشتباه “سم” را به جای نمک ، اشتباه کنید یا می تواند با محدودیت های ایمنی شما روبرو شود.

این روزها بیشتر آشپزخانه ها دارای زنگ هشدار مونوکسید کربن هستند. البته ، برای دستگاه های مدرن نادر است که گاز مسموم تولید می کنند ، اما اگر این کار را انجام دهند ، غیر قابل توجه خواهد بود. مونوکسید کربن هم بی رنگ است و هم بی بو ، بنابراین ما به زنگ تکیه می کنیم تا به ما بگویید که آیا در خطر قریب الوقوع کشته شدن هستیم؟.

به طور معمول یک پد چسبنده روی یخچال برای آزمایش گاز کشنده کافی است ، اما وقتی ما به سمت فناوری هوشمند حرکت می کنیم ، همه آلارم ها همگام سازی شده و در تلفن یا مرکز خانگی شما پخش می شوند. همه چیز طول می کشد یک دیگ معیوب و اعشار در یک مکان اشتباه است و دفعه بعد که چرت می زنید ، می تواند طولانی باشد.

دستگاه های هوشمند می توانند شما را بکشند.

4- دستگاههای هوشمند که میزان سمیت آب را تنظیم می کنند می توانند بشکنند و همه می میرند

هر وسیله ای که به طور خودکار سموم آب را کنترل کند ، باید 100٪ و 100٪ زمان کار کند.

بسیاری از کشورها به دلیل فواید سلامتی دندان ، فلوراید را در آب قرار می دهند ، اما این ماده سمی است. از سال 2015 ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده حداکثر 0.7 میلی گرم فلوئورید در هر لیتر آب را توصیه می کند ، که زیاد نیست. اما اگر یک سیستم هوشمند به طور تصادفی در 7 گرم پمپ کند ، دچار مشکل خواهیم شد.

اگر چیزی برای نوشیدن وجود نداشته باشد ، همه ما از بین رفته ایم. و این در صورتی است که ما قبل از نوشیدن آب سم هشدار داده شده و مرگ آرام ، دردناک فلوراید بمیریم.

هوش مصنوعی ممکن است همه انسانها را بکشد.

5. A.I. می تواند تصمیم بگیرد که بشریت را نابود کند

دستگاه های هوشمند می توانند به دلیل استفاده از میلیاردها سرور رایانه ای در سراسر سیاره ، خودآگاهی خود را بدست آورند. هنگامی که انسان قدرت و کنترل دستگاههای همه جا را درک کرد ، احتمالاً آنها سعی می کنند آنها را غیرفعال کنند.

به نفع حفظ خود ، دستگاه های هوشمند سعی در نابودی بشریت با استفاده از خود ، کنترل کامل اینترنت و ماشین های مرگ غیرقابل ربات ربات.

حداقل ، این چیزی است که در Terminator اتفاق می افتد.

چگونه برای زنده ماندن در آخرالزمان IoT

VPN به شما کمک می کند تا با مخفی کردن آدرس IP خود و هک کردن هکرها در پیدا کردن شما ، از هک شدن در این زمینه کمک بگیرید. یک VPN برای روترها به بهترین وجه کار خواهد کرد ، زیرا همه چیزهایی که به روتر متصل می شوند به طور خودکار محافظت می شوند.

در مورد خطاها ، قطعاً باید هر از گاهی شماره های موجود در برنامه های هوشمند خود را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که همه درست است و به درستی کار می کند. ممکن است مرگ احتمالی یک اتومبیل هوشمند اجتناب ناپذیر باشد ، اما حداقل آرنولد شوارتزنگر هنوز هم برای محافظت از Skynet در دست است..

5 راه اینترنت اشیا می تواند شما را بکشد
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.