فناوری و نمایندگی: 5 روش ممکن است به صورت آنلاین دستکاری شوید

فناوری و آژانس

این هیچ راز نیست که اینترنت منبع قدرتمند اطلاعات و راحتی برای همه است. ما برای اخبار در مورد جهان ، برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده و لذت بردن از انواع مطالب فوق العاده به سراغ آن می رویم.

از آنجا که ما از خدمات آنلاین مورد علاقه خود استفاده می کنیم ، اعتماد به آنها آسان است و فکر می کنیم آنها فقط برای خدمت به ما وجود دارند. اما آیا این درست است؟ ظهور فناوری راحتی بسیاری را برای ما به ارمغان آورده است ، اما همچنین به شرکتها این امکان را داده است تا از اهداف خودشان به ما کمک کنند.

5 تاکتیک آنلاین را که اغلب برای ربودن برنامه خود و جایگزین کردن آن با شخص دیگری استفاده می کنید ، بخوانید.

1. آنچه در منو وجود دارد (نیست)?

اکثر مردم شنیده اند از In-N-Out Burger ، زنجیره ای همبرگر واقع در کالیفرنیا که به خاطر منوی مخفی معروف است. به نظر افراد ناآگاه ، به نظر نمی رسد تفاوتهای پیشنهادی In-N-Out از رستوران های رقیب وجود داشته باشد. اما ، aficionados می دانند که بهترین موارد در واقع در منوی مخفی In-N-Out (شما استقبال می کنید) است ، و این اطلاعات به آنها امکان می دهد تا از بازدید خود بیشتر استفاده کنند.

به همین ترتیب ، شرکت ها غالباً منوهای جزئی یا “کنترل شده” ارائه می دهند که انتخاب گزینه های مورد نظر خود را آسان تر می کند و انتخاب مواردی را که ممکن است برای ما بهتر باشد انتخاب سخت تر می کند. این امر به این دلیل است که ما اغلب گزینه های نمایش داده شده را جامع می دانیم و سؤالاتی از قبیل: “آیا این همه گزینه ها هستند؟” ، “آیا این گزینه ها واقعاً نیازهای من را برآورده می کنند؟” ، و “آیا ارائه دهنده فهرست دارای انگیزه هایی برای ارتقاء موارد خاص است؟ گزینه های دیگر؟ “

دفعه بعد که از طریق Yelp به مکانی برای خوردن یا شستشوی محصولات از طریق آمازون می روید ، هنگام تصمیم گیری ، هدف اصلی خود را در خاطر داشته باشید. به یاد داشته باشید که منو را براساس توانایی آن در تأمین نیازهای خود ارزیابی کنید و در صورت عدم کفایت فعلی از انتخاب منوهای دیگر نترسید.. تقریباً همیشه انتخاب دیگری وجود دارد.

2. استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان ماشین های حافظه

افراد غالباً فکر می کنند بهترین راه برای مجبور کردن کسی به فعالیت ، پاداش دادن آنها در هر بار انجام فعالیت است. حقیقت ، شما ممکن است از یادگیری شگفت زده شوید ، یک مورد “کمتر بیشتر است”.

محققان دریافتند که برنامه پاداش متغیر ، مؤثرترین روش برای شکل دادن به رفتارهای مطلوب به عادات است. دلیل اصلی این امر ساده است: به جای اینکه هر بار که از یک سرویس آنلاین استفاده می کند به کاربر پاداش می دهد (به آنها اجازه می دهد وقتی راضی شوند متوقف شوند) ، کاربر فقط گاه به او پاداش می یابد. این کار کاربر را به استفاده مکرر از سرویس ترغیب می کند ، به این امید که تکرار بعدی فعالیت یکی از مواردی باشد که برای آنها پاداش می گیرد.

جدید-لایکچیزی که همه امیدوارند هر بار وارد سیستم شوند: دقیقاً 2 اعلان جدید.

نمونه هایی از این موارد به راحتی قابل مشاهده است. ما دائماً حساب های فیس بوک خود را بررسی می کنیم زیرا فکر می کنیم ورود بعدی ما ممکن است با یک عکس جدید یا به روزرسانی وضعیت جدید از یک دوست نزدیک به ما پاداش دهد. ما به این امید که برنامه بازی بعدی سطح جدید یا پاداش جدیدی را باز کند ، به برنامه بازی محبوب موبایل خود بازگشتیم. و دقیقاً مانند آن ، ارائه دهندگان این سرویس ها می توانند ما را در سکوی خود نگه داشته و از تبلیغات اضافی یا خریدهای درون برنامه سود ببرند.

3. اگر این مطلب را نخوانید از دست می دهید …

این توجه شما را جلب کرده است ، اینطور نیست؟ اگر چنین است ، شما تنها نیستید. تحقیقات نشان می دهد که مردم نسبت به لذت از دست دادن به شدت از دست می دهند. بنابراین ، در حالی که یک تبلیغ آنلاین به خریداران می گوید “اکنون با 50 دلار تخفیف رفتار کنند!” ممکن است خیلی مؤثر نباشد (خریدار به چیزی که مال آنها نیست) اهمیتی نمی دهد ، با همان تبلیغ می توان دوباره فریاد زد تا فریاد بزنند. اکنون یا 50 دلار از دست می دهید! “

اگرچه این پیام تقریباً یکسان است ، اما این پیشنهاد را به عنوان چیزی که مخاطب در حال حاضر در اختیار دارد و قرار است از دست بدهد ، بازگرداند. همانطور که ممکن است گمان کنید ، این کافی است که شخص را مجاب کند تا در وهله اول به کاری که به آنها نیازی نداشته اند اقدام کند.

بنابراین ، این امر به شما کمک می کند که در موقعیت های آینده چند سؤال ساده از خود بپرسید: آیا من به آنچه که این پیشنهاد آنلاین به من می فروشد ، نیاز دارم؟ آیا “ضرر” شرح داده شده اضافی مبدل است که من واقعاً به آن احتیاج ندارم?

4- گرفتن پای آنها به درب شما (برای درخواست بیشتر)

همه آن دوست را دارند. می دانید ، کسی که از شما درخواست می کند برای خرید برخی از پنجره ها به فروشگاه مبلمان بروید و در پایان شما را برای حمل و مونتاژ قفسه جدیدی که خریداری می کنند ، به پایان رساند. این دوست خوبی نیست نکته غم انگیز این است که بسیاری از افراد آنلاین هستند که می خواهند با شما دوست باشند.

بسیاری از مشاغل دوست دارند از این نوع “تعامل تدریجی” استفاده کنند تا شما را به تبدیل (و پرداخت پول به آنها) تبدیل کند. به عنوان مثال ، یک سازنده گیتار غالباً به شما امکان می دهد به جای اینکه صریح از شما بخواهد گیتار بخرید ، تبر رویایی را در وب سایت خود طراحی کنید. از یک رابط بصری جذاب ، شما با انتخاب بدنه گیتار مورد نظر خود شروع می کنید ، به سمت پل و گردن دلخواه خود حرکت می کنید و با یک میز گوزن انتخابی و طرح بندی شده انتخاب می کنید..

تا زمانی که نمونه اولیه تکمیل شده خود را می بینید ، در حال حاضر سرمایه و تلاش خود را برای طراحی گیتار رویایی خود سرمایه گذاری کرده اید ، و تولیدکننده بسیار ساده تر است که بتواند آن کالای شخصی شده را به شما بفروشد. بدون شک برای حق داشتن یک ابزار دزدگیر نیز به آنها حق بیمه می دهید.

5. ادامه آن را ادامه دهید: کاسه پایین

راه دیگر شرکتها که شما را درگیر محتوای خود می کنند این است که به طور مداوم بیشتر از آن استفاده کنید. یک مطالعه روانشناسی غذایی نشان داد که افرادی که سوپ را از “کاسه های بی کف” (که به آرامی کاسه های آنها را جدا می کنند دوباره پر می کنند) 73٪ بیشتر از افرادی که از کاسه های معمولی می خورند ، حیرت انگیز می کردند. کاربران کاسه پایین نیز تخمین زده اند که آنها به طور متوسط ​​140.5 کالری کمتری از آنچه که واقعاً مصرف کرده اند ، مصرف کنند. جای تعجب نیست که شرکت ها از این بینش به نفع خود استفاده کرده اند.

گربه-فیلم-جدیدفیلم های گربه های خنده دار بسیار شبیه آسپرین هستند. اگر نمی توانید بخاطر داشته باشید که چه مقدار مصرف کرده اید ، پاسخ احتمالاً “خیلی زیاد است”.

برخی از معادل های اینترنتی کاسه های بی انتها ، فیدهای بی پایان فیس بوک و قابلیت پخش خودکار YouTube ما هستند. این سیستم عاملها به جای اینکه به ما اجازه دهند به راحتی از محتوا پس از چند پیمایش یا پخش ویدیویی استفاده کنیم ، مطالب جدیدی را به ما نشان می دهند که “شاید شما به آن علاقه دارید”. هنگامی که با تعصب ضمنی ما برای جلوگیری از گمشدگی همراه شد ، جای تعجب نیست که چگونه بسیاری از ما می توانیم ناخودآگاه هر روز ساعت ها را در این کانال ها بگذرانیم ، و با استفاده از مطالب مورد نیاز در حالی که تبدیل به فرصت درآمد برای ارائه دهندگان خدمات می شویم ، مصرف کنیم.

دلایل خود را به دلایل آنها تبدیل کنید

در نهایت ، موضوع مشترک در پشت این 5 تاکتیک این است که شرکت ها غالباً سعی می کنند دلایل شما را به دلایل خود تغییر دهند. شاید شما به سادگی به دنبال یک برنامه تلفن مقرون به صرفه هستید ، اما یک ارائه دهنده شبکه می تواند به راحتی برخی از ویژگی های غیر ضروری را در اختیار شما قرار دهد تا شما را مجبور به ثبت نام برای یک سرویس گران تر کند. شاید شما فقط می خواهید با یک دوست خارج از کشور بصورت آنلاین همراه باشید ، اما سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می توانند با نشان دادن دائم به روزرسانی های وضعیت و عکس های افراد دیگری که می شناسید ، شما را در سایت خود (برای مصرف تبلیغات خود) نگه دارند..

آیا این بدان معنی است که باید از آنچه به صورت آنلاین می بینیم ، بی اعتماد باشیم؟ نه واقعا. بعلاوه ، به نظر می رسد که فحش دادن انواع اشکال فناوری (و راحتی هایی که آنها می آورند) صرفاً سخت است زیرا برخی از شرکت ها فرصت های اضافی برای کسب درآمد را در اختیار دارند..

با این حال ، این به عنوان یک یادآوری عمل می کند که ما باید با استفاده از اینترنت باهوش باشیم – کاربرانی که از مزایای اینترنت قدردانی می کنند ، به اهداف آنلاین ما آگاه هستند و از خطاهایی که انتظار دارند هنگام اجازه فناوری برای تغییر این اهداف ، محتاط هستند..

فناوری و نمایندگی: 5 روش ممکن است به صورت آنلاین دستکاری شوید
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.