اخبار جعلی: 5 سوء تفاهم رایج VPN

پرچمی که به دور از تصورات غلط VPN است

اگر می خواهید به اینترنت کاملی دسترسی پیدا کنید بدون اینکه سازمان هایی از شما سوء استفاده کنند ، دسترسی به اینترنت ضروری است.

اما اینترنت بدون نظارت و بدون نظارت چیزی نیست که دولت ها از شهروندان خود می خواهند. چگونه آنها می توانند شما را بررسی كنند كه آیا آنها نمی توانند كار شما را ببینند?

ISP ها نیز در برداشت داده های خصوصی شما برای سود نیز بسیار سرمایه گذاری می شوند. پس جای تعجبی ندارد که چند تصور غلط در مورد VPN های موجود در اتر وجود دارد.

ما نمی گوییم که دولت ها و ISP ها این 5 افسانه را ثابت می کنند ، البته. گرچه مطمئناً دلیلی برای برطرف کردن آنها ندارند.

1. من چیزی برای پنهان کردن ندارم ، بنابراین نیازی به VPN ندارم

"چه کسی اهمیت می دهد اگر دولت نامه های من را بخواند؟ من از ترس چیزی ندارم زیرا هیچ چیز برای پنهان کردن ندارم. "

به نظر می رسد این بحث هر زمان مطرح می شود كه مسائل مربوط به حریم خصوصی به وجود می آیند. اما ، شما باید مراقبت کنید.

همانطور که ادوارد اسنودن می گوید:

"این ادعا که شما به حق حریم خصوصی اهمیت نمی دهید زیرا هیچ چیز برای پنهان کردن ندارید ، فرقی با گفتن اینکه به گفتار آزاد اهمیتی نمی دهید زیرا حرف دیگری برای گفتن ندارید."

استدلال هیچ چیز برای پنهان کردن مکانها ، نه تنها به دولت فعلی بلکه به هرکسی که از آن پیروی کند اعتماد به نفس دارد. آنچه اکنون قانونی است ممکن است همیشه اینگونه نباشد و دولت زیرساخت های نظارتی کاملی را در اختیار شما قرار داده است تا شما را از خط بکشد.

ممکن است فکر کنید که دولتها کاری غیرقانونی نمی کنند که نباید باشد. اما تاریخ به ما می گوید که آنها بسیار بدتر از این هستند. در واقع ، آنها مرتباً حقوق اساسی بشر را غیرقانونی ساخته اند.

تاریخ با ظلم و ستم بجا مانده است ، و نه فقط در مقیاس هولوکاست و خلیج. ایالات متحده فصل های تاریک خود را دارد ، از تفکیک نژادی و منع گرفته تا آزار و اذیت افراد همجنسگرا. اگر دولتهای گذشته به نظارت وسیع امروز دسترسی داشتند ، چه آسیب های فاجعه آمیز می تواند رخ دهد?

ما خوشبختیم که حقوق بشر کمی سریعتر از فناوری نظارت مدرن تکامل یافته است. و لعنتی درست ، همه ما چیزی برای پنهان کردن داریم.

2. VPN فقط برای افراد فناوری است

درست است که در مواردی که گذشت ، پیکربندی یک VPN وظیفه دلهره آور دیگری بود.

اما این روزها می توانید VPN را در عرض چند دقیقه تنظیم کنید. دیگر نیازی به پیکربندی پیکربندی شبکه یا مقابله با تنظیمات روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود ندارید.

می توانید با شیر یک دکمه به مکان های ExpressVPN وصل شوید ، بنابراین به هیچ وجه به مهارت رایانه ای احتیاج ندارید. به همان سادگی ساده است که از هر برنامه دیگری استفاده می کنید.

مردی که به موشک بسته‌بندی شده ، ثابت کرد که VPN ها کند نیستند. به نحوی.علی رغم آنچه در تصویر بالا انتخاب شده تصویری بالا نشان داده شده ، استفاده از VPN کاملاً سرگرم کننده نیست که بتواند یک موشک را به پشت خود بکشد. این برای Netflix و حفظ حریم خصوصی خوب است.

3. VPN اتصال اینترنت را کند می کند

از آنجا که خدمات پخش آنلاین در چند سال اخیر محبوبیت خود را افزایش داده است ، آنها تقاضای نمایی برای پهنای باند اینترنت بیشتری ایجاد کرده اند..

برای مقابله با این ، ISP ها ممکن است سرعت بارگیری را در سایتهای جریان محدود کنند تا ازدحام شبکه ها کاهش یابد. Comcast مشهور ، Netflix را مجبور به پرداخت هزینه ای برای پایان دادن به برانگیختن کاربران Netflix کرد.

با این حال ، اگر ISP شما تصمیم به پخش جریان برق می گیرد ، رفع مشکل وجود دارد.

VPN کارهایی را که از طریق اینترنت انجام می دهید بصورت آنلاین پنهان می کند. به همین دلیل ISP شما نمی تواند شما را به صورت جریان ببیند و سرعت خود را به دلیل آن شلیک کند.

خوب.

4- VPN های رایگان به همین خوبی هستند

این یکی فقط عقل سلیم است. ارائه خدمات VPN برای هیچ کاری غیرممکن نیست.

اگر یک شرکت از طریق پرداخت به مشتریان درآمد ایجاد نمی کند ، باید جریان های درآمد ناخوشایند دیگری پیدا کند.

اپراتورهای VPN رایگان ممکن است با فروش گزارش های کاربر و آدرس های IP به اشخاص ثالث ، درآمد را جمع آوری کنند ، که نقطه ای از داشتن VPN را کاملاً خراب می کند..

از VPN رایگان احتیاط کنید!

5- VPN مرا از همه چیز محافظت می کند

نه! یک VPN می تواند به شما در حفظ حریم خصوصی شما و همچنین مزایای دیگری کمک کند.

اما حتی با یک ، شما هنوز هم در معرض حملات فیشینگ هستید. برای محافظت در برابر فیشینگ و هک ، استفاده از کلمات عبور منحصر به فرد برای هر حساب کاربری مهم است.

یک حمله می تواند به سادگی با استفاده از یک ایمیل مدیر کلاهبردار باشد تا از یک ناظم سطح پایین صفحه انجمن برای ایمیل و کلمه عبور استفاده کنید. و ، افسوس ، یک VPN نمی تواند در اینجا به شما کمک کند.

یک VPN باید فقط بخشی (البته بخش بزرگی) از رنگین کمان ابزار و آموزش اینترنت باشد.

یک VPN ضروری است ، اما جواب کامل نیست

VPN در این جهان پس از حریم خصوصی بسیار مهم است. اما این تنها یک ابزار در زرادخانه شما است. آموزش بهتر در اینترنت بسیار حیاتی است.

هزاره و جوان ، تمام زندگی خود را صرف بارگذاری هر جنبه ای از وجودشان بر روی وب کردند. فیس بوک ، توییتر ، واتس اپ ، اسنپ چت ، گوگل: همه این شرکت ها از داده های شما درآمد کسب می کنند. و این ذکر نیست که همه دولتهایی که از پس زمینه درحال گشت و گذار هستند.

قبل از اینکه دکمه اشتراک گذاری را بزنید ، فکر کنید یا آخرین برنامه چت را بارگیری کنید. و از خود بپرسید ، آیا فقط برای نشان دادن ساندویچ کامل آووکادو خود ، باید از مکان و عادت غذایی خودداری کنید?

اخبار جعلی: 5 سوء تفاهم رایج VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.